Zmień leki. Tym tokiem rozumowania wszystko na prawo od Zandberga jest prawicą.
Z tymi mediami to kolejne kłamstwo. Pokaż mi jakiekolwiek media gdzie jest prawdziwa prawica jak Konfederacja czy Braun. Nie ma. Za to gang Biejat czy Razem regularnie pojawiają się w mainstreamie. To tylko wina lewicy, że nie potrafią tego w żaden sposób wykorzystać
Kiedy pierwsza tura nie poszła po myśli rządzących to ją bez innego poważnego i udowodnionego dowodu unieważnili. Nie widzę powodu żeby teraz nie zrobić podobnie. Zasady równe dla wszystkich. Skoro jedni mogą unieważniać, to drudzy też powinni móc 🤷
Konfederacja nie od wczoraj jest trzecią siłą w państwie i jakoś nikt się do tej pory nie sprzedał i nie zmienił swoich poglądów o 180% jak robią to dwie największe partie i ich przystawki
Obserwując X-a z pewnym rozbawieniem czytam, że spora część młodych wyborców Zandberga, chce zagłosować na Nawrockiego w drugiej turze, na złość i ku wielkiemu oburzeniu Silnych Razem. Cóż za niezwykły plot twist xdd
Patrząc jak często pojawiali się w mediach głównego nurtu Hołownia, Biejat i Zandberg to jest to dla nich porażka przy wyniku Brauna, który w tvp pojawił się chyba tylko podczas debaty. Dobrze, że młodzi ludzie coraz rzadziej oglądają propagandowy ściek w TV i wiedzę czerpią z internetu. Na tym popłynął Mentzen 💪🛴 i Braun 🧯
Oczywiście Trzaskowski i Biejat z pełnymi portkami przestraszyli się debaty nie na swoim terenie. Oboje żałośni. Boją się pytań od ekspertów i Polaków. Koalicji zabrakło pieluch? xdd
Ale POPiS jest umoczony w g*nie po same uszy. Dlatego chyba warto sobie dać z nimi spokoj. Czas na nowe rozdanie z Konfederacją i Razem w roli duopolu. Czy się ze*macą jak Tusk z Kaczyńskim, to się okaże
Mentzen totalny szef. Outstanding move z jego strony. Pięknie wykorzystuje 3 miliony głosów na niego. Nie sprzedał swoich ideałów jak Hołownia zaraz po ogłoszeniu wyników. Jeszcze bardziej zapunktuje w oczach Polaków. A teraz jeszcze każe tańczyć Nawrockiemu i Trzaskowskiemu na własnych zasadach. Mentzen z potężnym rigczem 💪🛴
Nie lubię Trzaskowskiego, *w oko i * w plecy, ale i tak zawsze i wszędzie Ostatnie Pokolenie jako organizacja te*rystyczna powinna zostać zlikwidowana, a ich członkowie bez wyjątku powinni siedzieć w pudle
Najlepszy wynik Konfederacji w historii! Była szansa na więcej, ale trzeba brać co jest. Ciężka praca popłaca. 3x lepszy wynik niż miłośnik leżenia na kanapie, stary zblazowany komuch Zandberg xd