Logo

Invultus

50718
2
brak odpowiedniego poziomu uprawnieńfacebook.com/Informacja poufnatwitter.com/brak dostepu do danych
 • W zamachu pod Moskwą zginęła córka Dugina, ideologa Putina, który twierdzi że "Ukraińców trzeba zabijać"
  Invultus21.08.2022 16:10
  "FSB zaczęło eliminować ludzi, którzy krytykują Putina za to że jest za mało zradykalizoeany czyli słaby?"

  _

  Bardzo mało wiesz na temat Rosji. Dugin - choć dla Zachodu jest naczelny ideologiem Kremla (bo rzeczywiście był przez bardzo długi czas) stał się obecnie zbyt liberalny na gusta ścisłego kierownictwa Rosji. Takie przynajmniej zdania jest Gari Kasparov, a zakładam, że on wie co mówi i trzyma rękę na pulsie tego co na bierząco dzieje się w Moskwie, nawet jeśli obecnie przebywa w USA.

  _

  Dugin został, przynajmniej w kręgach władzy, odstawiony trochę na boczny tor. FSB nie miało powodu, żeby go eliminować. Rozpowiadanie publicznie plotek, że oto sowiety likwidują swoich, którzy ośmielili się krytykować władze jako zbyt słabą jest na dobrą sprawę trochę robienie zbyt dobrego PR rosyjskim spec-służbom. Owszem - to są bardzo niebezpieczne służby, które w przeciwieństwie do ich armii działają sprawnie, ale wysadzanie Dugina w powietrze nie miało z ich punktu widzenia sensu.

  _

  Nawalny też krytykował Kreml, mi. za korupcję która jest jedną z przyczyn klęsk militarnych w Ukrainie (trzeba pamiętać, że Nawalny to taki sam wielkoruski imperialista jak Putin) ale jakoś nie skończył wysadzony w powietrze, tylko trafił do kolonii karnej (obozu koncentracyjnego - bo tym tak naprawdę są te kolonie, zwykłymi łagrami). Gdyby Dugin nagle zaczął krytykować Putina, że jest za słaby - to pewnie też by tak skończył.

  _

  Wysadzenie go w powietrze miałoby sens tylko wtedy gdyby chciał przejść na stronę wroga (przypomnijcie sobie serię "samobójstw" w ostatnim czasie wśród ruskich oligarchów - większość z nich chciała uciec na Zachód i zdradzić intymne sekrety kremlowskiej polityki) - czyli np. uciec na Zachód - a mnie nie jest wiadome nic jakoby Dugin miał takie plany. Jeśli ktoś ma jakieś dowody na defekcję Dugina to niech się podzieli nimi - do tego czasu Dugina należy traktować wciąż jako wierne kundla Kremla więc wysadzanie go w powietrze przez FSB jest mało prawdopodobne.
 • W zamachu pod Moskwą zginęła córka Dugina, ideologa Putina, który twierdzi że "Ukraińców trzeba zabijać"
  Invultus21.08.2022 12:42
  Widzicie - na tym właśnie polega różnica między zachodnią cywilizacją a ruską barbarią.

  _

  Ruska barbaria będzie bombardować cywilów, rozwalać infrastrukturę, elektrownie, ujęcia wody, palić pola uprawne.

  _

  Spooki z CIA po prostu pójdą i podpuszczą lokalnych gerillasów, żeby zdekapitowali dowództwo wroga, jednego po drugim. A to jest i tak na razie strzał ostrzegawczy mający powiedzieć jedno: nie czujcie się bezpieczni, to że nie możemy wam odpowiedzieć kanonadą na rosyjskie terytorium nie znaczy, że możecie sobie bezpiecznie chodzić po ulicach.

  _

  To jest dopiero początek. Zachód się na razie rozkręca. Sankcje nałożone na Rosję - wbrew temu co miauczą ruscy klakierzy z polskojęzycznej prawicy - pełną odniosą skutek na jesieni a wtedy rosyjska gospodarka się załamie. I wtedy sprawy ruszą z kopyta. Polecam pooglądać publicznie dostepne w internecie materiały tzw. intelligence community z USA - tam jako jeden z kroków odwetowych mi. rozważa się przysłowiowe podłożenie ognia pod Kaukaz (Czeczenia, Dagestan) czy co niektóre republiki azjatyckie FR (np. Buriatia, która ponosi nieproporcjonalne straty spośród wszystkich republik na tej wojnie). Nie dość, że ruskie będą się musiały mierzyć z kryzysem na niespotykana dotąd skalę, to jeszcze staną w obliczu kilku lub kilkunastu ruchów narodowowyzwoleńczych jednocześnie. To się już raz udało w Polsce przy użyciu Solidarności więc może się też tam udać.

  _

  Nie wiem co przyniesie przyszłość, ale być może - jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli - to słowa Lecha Wałęsy od redukcji Rosji do 50mln narodu w europejskiej części FR okażą się prorocze
 • Liczba wakatów na stanowiskach nauczycielskich przebiła 20 000, brakuje też młodych nauczycieli
  Invultus31.07.2022 04:29
  PiS nie niszczy Polski przez przypadek bo są niekompetentni. Wszyscy w PiSie - za wyjątkiem Sasina - są bardzo kompetentni.

  _

  Oni Polskę niszczą celowo - a ich przyjaciele na Kremlu zacierają swoje okrwawione łapki.
 • Partia Razem proponuje, żeby Polska wydzierżawiła niemieckie elektrownie atomowe
  Invultus19.07.2022 10:23
  "Covidioci gotowi na czwartą i następną dawkę?Szmata na dziobie już jest?"

  _

  Ok, kremlin gremlin. Ruble już wpadły za promowanie teorii spiskowej, czy ty to robisz za darmo, jako pożyteczny idiota?
 • Rosja: jedna z partii chce tytułować Putina "władcą", bo "słowo prezydent nie przyjęło się" w ich kraju
  Invultus15.07.2022 10:32
  wp1gmd ;-)
 • Minister Czarnek ze złotą radą na trudne czasy: jeść mniej i taniej
  Invultus15.07.2022 10:19
  Czarnek może zacznie od siebie, bo dieta poselska to coś mu nie do końca służy
 • Rosjanie w ramach konserwacji rurociągu zakręcą gaz Niemcom, ci boją się, że prace będą się "przedłużać"
  Invultus04.07.2022 03:33
  A ja na to, że Rosję trzeba być może trochę odchudzić, bo otyłość może szkodzić zdrowiu.

  _

  Dlatego warto się zastanowić, czy Dagestan i Czeczenia nie powinny być wolne, czy te wszystkie republiki azjatyckie Federacji Rosyjskiej nie powinny przypadkiem ustanowić niepodległości (Moskwa traktuje ich obywateli jak mięso armatnie) i sprzymierzyć się z NATO, czy Kuryle przypadkiem nie powinny wrócić do Japonii.

  _

  I takie tam. A o co chodzi OPie?
 • Korwin-Mikke broni Lisa i przypomina film Whiplash, gdzie mistrz darł japę i było dobrze
  Invultus25.06.2022 14:09
  Ale nikt do tej pory nie oskarżył lisa o molestowanie czy gwałt, na razie była mowa tylko o mobbingu a ruski agent w muszce, wyrywa się niczym z brudnego, zaropiałego chuja twojej starej z jakimś pierdoleniem o MeTooooo. Coś mu się chyba pomyliło.

  _

  Mam nadzieję, że Kreml mu nie płaci - bo jeśli mu płacą to to jest nietrafiona inwestycja
 • Drag Queen oskarżony o nawoływanie do zabójstwa abpa Jędraszewskiego został uniewinniony
  Invultus25.06.2022 14:03
  Czy możemy podrążyć tą sprawę głębiej i teraz aresztować i postawić arcybiskupa przed sądem za wysługiwanie się ruskim i reprezentowanie w Polsce interesów Kremla?

  _

  Ideologia, którą propaguje Jędraszewski to jest dosłownie kalka jeden do jednego ideologii najbardziej spierdolonych neofaszystów rosyjskich, którzy stanowią główny think-tank Putina i rozsiewają niczym brunatną zarazę tą ideologię po całej Europie, opakowując ją dla niepoznaki pod nazwą "nowoczesnego konserwatyzmu".

  _

  Jak naprawdę wygląda ten "nowoczesny konserwatyzm" to widzimy na Ukrainie. Zbrodnie wojenne, gwałty na ludności cywilnej (w tym na dzieciach płci obojga, czasami nawet niemowlakach na porodówkach), kradnięcie pralek, mordowanie dziennikarzy i kłamanie w żywe oczy, że nic się nie dzieje. I połowa prawicy na całym świecie łyka to jak młode pelikany.

  Orban, Kaczyński, Salvini, Le Pen i inne pachołki Putina robią jego brudną robotę, wprowadzając w krajach Zachodu własne kopie "ruskiego mira". Autorytarni przyjaciele Moskwy pokroju prezydentów Turcji czy Brazylii przyglądają się temu zacierając swoje małe, złodziejskie łapki.

  _

  Ostatnio do tego obozu zdrajców demokracji dołączyła amerykańska Partia Republikańska, która zaprosiła Orbana na swoją konwencję.

  _

  Reagan miał kiedyś taką przemowę wyborczą, w której powiedział, że USA i Zachód nigdy nie może być pokonany na polu walki. Powiedział, że pokonać go może tylko słabość przywódców, którzy zamiast walczyć ze złe, zaczną się z nim ukłądać i podniosą ręce do góry w imię pokoju zamiast zło zniszczyć. Gdyby tylko wtedy wiedział, że kilkadziesiąt lat później jego własne partia stanie się takimi zdrajcami, którzy zaczną się układać z największym zimnowojennym wrogiem USA - to chyba dołączył by do Magika :P
 • Szwajcaria przytuliła trzy tony rosyjskiego złota pomimo wojny i wcześniejszej postawy
  Invultus25.06.2022 13:50
  "no i super, rubel jest silniejszy niż kiedykolwiek"

  _

  Rubel wcale nie jest silny. Jest sztucznie pompowany przez rząd przy użyciu rezerw walutowych, które Putin gromadził przez ostatnią dekadę na wypadek takiej sytuacji. Te rezerwy kiedyś się skończą. Dodatkowo Kreml prawem zabronił sprzedaży rubla na normalnych rynkowych zasadach a firmy zagraniczne które chcą robić interesy w Rosji są zmuszane do wykupywania tej waluty. Gdyby nie te lewe posunięcia, to rubel byłby warty mniej niż papier na którym go wydrukowano - także tylko idiota albo osoba nie znająca się na ekonomii może twierdzić, że rubel jest coś warty :P
 • W zamachu pod Moskwą zginęła córka Dugina, ideologa Putina, który twierdzi że "Ukraińców trzeba zabijać"
  Invultus21.08.2022 15:47
  Ruski mir to reprezentowała twoja stara jak ją robił cały batalion krasnoarmiejców :P

  _

  Ja reprezentuję Imperium Americana. Zachód was zniszczy, Zachodowi nic się nie oprze. Możecie od razu się poddać, oszczędzicie nam wydatków a sobie cierpienia. U nas i tak na tym lgbt Zachodzie żyje się ludziom lepiej i przyjemniej niż w tej waszej paleokonserwatywnej sino-sowieckiej satrapii.

  _

  Po prostu się poddajcie i dołączcie do nas. Opór jest bezcelowy.
 • Polskie służby przechwyciły rozmowę rosyjskich żołnierzy narzekających na dowództwo i prawdziwą sytuację na froncie
  Invultus31.07.2022 04:31
  Rosjanie używają często niezaszyfrowanych, otwartych częstotliwości albo cywilnego sprzętu (w tym telefonów kradzionych Ukraińcom).

  _

  Z czymś takim nawet miernoty z PiS sobie poradzą :)
 • Partia Razem proponuje, żeby Polska wydzierżawiła niemieckie elektrownie atomowe
  Invultus19.07.2022 10:26
  "bo Niemcy kochają Polaków jak swoich"

  _

  No trochę muszą kochać, bo niemiecka i polska gospodarka są ze sobą tak blisko związane, że jeśli jedna się zacznie pierdolić to oba państwa skończą w głębokiej dupie.
 • Partia Razem proponuje, żeby Polska wydzierżawiła niemieckie elektrownie atomowe
  Invultus19.07.2022 10:22
  OP uważa, że jest lepiej jak kurwy z PiS kupują od kacapów węgiel dla gospodarstw domowych (bo ten polski wegiej słynny to jest tak w chuj zasiarczony, że nadaje się do spalania tylko w elektrowniach, które są wyposażone w systemy odsiarczania - także im to nie przeszkadza).

  _

  I jeszcze na ten ruski węgiel, Mateo-vateo, któremu raczej nie można zarzucić że jest wielkim miłośnikiem Kremla (ale tylko dlatego, że jego sercu jest miejsce tylko i wyłącznie dla bolszewików z Pekinu), da talon 2137+ PLNów, żeby polacy z własnych podatków dopłacili ruskim do zakupy ich krwawego węgla, który będzie finansował masakry w Ukrainie.

  _

  Poziom logiki typowy dla polskiej patoprawicy, czyli zdrajców na usługach Moskwy
 • Sri Lanka: prezydent został zatrzymany na lotnisku podczas próby ucieczki z własnego kraju
  Invultus15.07.2022 10:29
  Z PiSiorami będzie to samo. Ciekawe tylko gdzie uciekną, bo Zachodzie to raczej ich nigdzie nie przyjmą - pozostaje Białoruś i Rosja, bo to głównie te dwa kraje korzystają na rządach PiS, które osłabiają Polskę (skłócanie nas ze wszystkimi sojusznikami i pogłębianie inflacji) a wzmacniaja Kreml.
 • Rosjanie w ramach konserwacji rurociągu zakręcą gaz Niemcom, ci boją się, że prace będą się "przedłużać"
  Invultus04.07.2022 03:38
  Niemcy zawsze mogą ponownie uruchomić te wszystkie elektrownie atomowe co je pozamykali. Nie będzie to łatwe, ale to nie jest niewykonalne. Czasami narkomana trzeba brutalnie odciąć od jego narkotyku i wysłać na detoks. Rosyjskie węglowodory takim narkotykiem dla Niemiec przez długi czas były i teraz pora skorzystać z okazji i je raz na zawsze odstawić. Niemcy sobie poradzą, to jedna z 10 najbogatszych gospodarek świata. Rosja natomiast w pewnym sensie kopie swój grób powoli.

  _

  No bo kto kupi od Rosji ten gaz? Owszem - są Chiny, Iran, Indzie - ale jak wcześniej te pańśtwa oferowały 10razy niższą cenę niż przed wojną i sankcjami to teraz zaoferują 20razy niższą - bo więdzą, że ruscy mają nadwyżki, których nikt nie chce kupować więc mają teraz przewagę negocjacyjną nad ruskimi. Skończy się Eldorado. Ta bezrozumna utarczka Putiana z Zachodem skończy się tym, że Kreml będzie wasalem, całującym okuty obcas chińskiego dominatora. Zostać cfelem Kubusia Puchatka z Pekinu, takie osiągnięcia zapiszą historycy w poczet Putinowi
 • Peterson przyczepił się do Elliota Page, jego konto zostało zawieszone, a córka poprosiła Muska o pomoc
  Invultus04.07.2022 03:28
  Ktoś mi wytłumaczy co Jordan Peterson robił tyle czasu w Rosji?

  _

  Niby leczył się tam z uzależnienia jakąś eksperymentalną terapią w śpiączce czy coś - ale czy możemy być pewni, że było tak naprawdę, że nie pobierał przypadkiem instrukcji od swoich mocodawców, którzy teraz siedzą na Kremlu? xD Tak tylko pytam. Dla kolegi.
 • Korwin-Mikke broni Lisa i przypomina film Whiplash, gdzie mistrz darł japę i było dobrze
  Invultus25.06.2022 14:06
  Okej, kremlowska kurwo, masz jeszcze więcej takich opowiadań fantasy?

  _

  Jak tam wam idzie specjalna operacja militarna w Ukrainie? Bo słyszałem, że coś nie za ciekawie. Gnijące trupy waszego żołdactwa gniją w rowach, szarpane przez dzikie psy, wytaczacie jakiś zimnowojenny złom z magazynów bo wam brakuje sprzętu, strategiczne zakłady przemysłowe i militarne dokonują spontanicznego samozapłonu Ot kurwa, ruski mir!
 • Szwajcaria przytuliła trzy tony rosyjskiego złota pomimo wojny i wcześniejszej postawy
  Invultus25.06.2022 13:54
  "chujni europejskiej jak to je towarzysz pachoł incwelus nazywa gówno robią."

  _

  Zamknij mordę, polexitowcu pracujący na usługach Putina i Kremla. Nie od dziś wiadomo, że obecność Polski w UE i samo istnienie UE jako takiej stoi ością w gardle Kremlowi, który chętnie podzieliłby Europę na strefy wpływów jak za czasów sowieckich albo caratu - stąd ruscy opłacają różne separatystyczne kurwy w internecie, żeby obrzydzały ludziom Unię, tak jak robili to podczas Brexitu.

  _

  Trzeba być naprawdę niedojebanym kremlowskim przygłupem i kurwą jebana w dupę przez Putina, żeby myśleć, że ludzie nie zauważą, że antyunijna retoryka jest tylko i wyłącznie w interesie Rosji, bo na pewno nie jest w interesie Polski ani całego Zachodu.

  _

  Jak się komuś Unia nie podoba niech wypierdala na Białoruś dołączyć do Emilka Czeczko
 • USA: sąd uznał, że aborcja nie jest prawem konstytucyjnym, nawet w połowie kraju może stać się nielegalna
  Invultus25.06.2022 13:43
  "Brawo

  Jeszcze jakby był zakaz manifestacji zboczeń byłoby idealnie."

  _

  Oooo, widzę, że pan do nas przyjechał prosto z Moskwy, bo jak wiemy to tam powstał pomysł gnojenia ustawami mniejszości.

  _

  Jak tam wam kacapy idzie trzydniowa operacja podboju Kijowa? Bo coś słyszałem, że zaraz na front mają trafić najnowsze modele t-34
 • Ranking użytkowników