Logo

Invultus

31646
4
brak odpowiedniego poziomu uprawnieńfacebook.com/Informacja poufnatwitter.com/brak dostepu do danych
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus28.10.2021 00:32
  "ijo, ijo - znowu lewackie fantazje o Putinie."

  _

  Jeśli przez "lewackie" masz na myśli cały demokratyczny, zachodni świat - no to masz racje, i widać, że jesteś tego zachodniego, demokratycznego świata wrogiem. I to nie są fantazje tylko potwierdzone badaniami fakty. Nie wiem jakim trzeba być kretynem, żeby negować ingerowanie rosyjskich służb specjalnych w struktury zachodnich demokracji.
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus28.10.2021 00:15
  No i co? Popłakałeś sobie putinowska kurwo? No to teraz wypierdalaj z powrotem do Moskwy. Nikt tutaj się nie nabierze na te wasze kremlowskie kuranty. Polska przynajmniej w przeciwieństwie do Rosji to ma jakąś infrastrukturę. Rosja wymiera, niedługo połowa azjatyckiej cześci Federacji będzie zamieszkała w 75% przez Chińczyków.
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus28.10.2021 00:08
  "czytam sobie te komentarze i widzę, że na lewicy teorie spiskowe na temat Rosji pełnią tę samą rolę, co na prawicy teorie spiskowe na temat Żydów"

  _

  Różnica jest zasadniczo taka, że na istnienie wszechświatowego mitycznego spisku żydowstwa nie ma żadnych dowodów (popularne wśród szurów jest stwierdzenie jakoby Żydzi kontrolowali cały system bankowy na świecie - co jest nie prawda bo dane statystyczne wskazują, że w dzisiejszych czasach większość banków i aktywów bankowych należy do Chińczyków, gdzieś za nimi są chyba Japończycy i Brytyjczycy).

  _

  Natomiast mieszanie rosyjskich służb specjalnych w politykę krajów demokratycznych, finansowanie radykalnych organizacji mających za zadanie rozsiewanie dezinformacji, wzniecanie chaosu i wewnętrzną destabilizację państw Zachodu - jest FAKTEM potwierdzonym naukowo. Są badania robione przez najróżniejsze ośrodki akademickie na ten temat, kilkadziesiąt śledztw dziennikarskich dotyczących tzw. farm trolli, niektóre organizacje nawet nie kryją się z tym, iż dostają pieniądze od Kremla.

  _

  Także niezła próba bycia symetrystą ale bardzo nieudana bo nie mająca potwierdzenia w faktach. Teraz zastanówmy się komu zależałoby na dyskredytowaniu informacji o tym, iż Kreml miesza się w Polska politykę? No naprawdę, do głowy mi nie przychodzi któż to taki mógłby być
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus27.10.2021 23:57
  No to Polska zostanie wypierdolona z Unii jak nie będzie płaciła, tak to się skończy. Ale oczywiście kłamczuszek mateuszek pierdoli, że przecież żadnego polspierdolu nie będzie, co nie?

  _

  A wiecie co się stanie jeśli Polska zostanie wyrzucona z UE? Następnego dnia po pol-wypierdolu wdzięczny naród podziękuje rządowi za jego wysiłek w tzw. kryterium ulicznym - bo nawet wyborcy PiSu są zwolennikami pozostania PL w UE. Jedyne osoby - poza putinowskimi kurwami - które na serio i nieironicznie chcą, żeby Polska wyszła z EU to nopowcy narodowcy oenerowcy hitlerowcy - czyli cała śmietanka zdrajców rasy i narodu :P
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus27.10.2021 23:52
  Jak to przez kogo? Przed Rząd Polski, bo to oni sprawują władzę i to oni mają możliwość zmienić postępowanie tak żeby UE nie musiała się do nas przypierdalać - tylko oni mogą to zrobić, nikt inny. Unia tylko pilnuje, żeby były przestrzegane podstawowe zasady, których PiSowski rząd nie chce zaakceptować, więc 100% winy ponosi PiSowskie rząd.
 • Aktywiści zrobili zbiórkę na pomoc na granicy, udała się na 589%
  Invultus27.10.2021 23:43
  "patrz: Europa Zachodnia."

  _

  No rzeczywiście dane ekonomiczne i poziomu życia potwierdzają fakt, że Europa stała się trzecim światem - wsyzstkie instytuty o tym piszą. A Polska stała się wzorcowym krajem 1szego świata

  A potem się obudziłeś :P
 • Wyborcza opisuje, jak wyglądają lekcje religii w liceum: "rakotwórczość antykoncepcji" i plemniki jako "zamknięte duszyczki"
  Invultus27.10.2021 14:45
  Hmmm... dziwne - nie ma w tym temacie jeszcze tego prawiczka stulejarza incela co pierdoli cały czas o targowicy i lgbt?

  _

  No to macie w bonusie testo udowadniającego dlaczego lepiej modlić się do szatana
 • Zniszczone książki wysłane Tokarczuk wylicytowane za 40 tys. zł, pieniądze dostaną organizacje LGBT
  Invultus27.10.2021 14:22
  "te wzajemne napierdalanki ekstremistów z obu stron spektrum "

  _

  Tokarczuk jako ekstremistka

  Jesteś nieźle oderwany od rzeczywistości.
 • Samozwańczy "łowcy pedofilów" pomylili się, napadli na niewinnego gościa i wyrzucili z pociągu
  Invultus27.10.2021 13:45
  "rany, ilu tu na Donaldzie obrońców pedofilii"

  _

  Przypominam, że największym obrońcą pedofilii jest na chwilę obecną Janusz Korwin-Mikke, który publicznie stwierdził iż wiek zgody to tylko liczba a dziewczynka która ma pierwszą miesiączkę jest gotowa do rozpoczęcia współżycia płciowego i wyjścia za mąż. Gdyby ktoś spał na biologii to dziewczynki mogą mieć okres już w wieku 8-10 lat. Także szczekasz na niewłaściwe drzewo - idź na fanpejdż konfederastów, tam jest najwięcej obrońców pedofilii :P
 • Prezes Kaczyński zapowiada "radykalne umocnienie służb zbrojnych": więcej żołnierzy i nowe rodzaje służby 
  Invultus27.10.2021 03:12
  "ból dupy targowicy z powodu wzmacniania Wojska Polskiego - bezcenny "

  _

  Powiedział pisowski troll, wielbiciel Antka Macierewicza, który wyniósł dla Putina z siedziby NATO tajne plany strategii obronnych. Wy to kurwa ładnie wzmocniliście Wojsko Polskie, wy skurwysyny. To że wy jeszcze nie siedzicie wszyscy pod jedną celą za tamto to zakrawa na jakąś kpinę.
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus28.10.2021 00:27
  Ale ty kurwa jesteś głupi, próbują tą pisowską propagandę tutaj propagować.

  Urzędnicy UE są mianowani, ok, ale są mianowani z nadania poszczególnych rządów a każdy z tych rządów o ile mi się dobrze wydaje to jest z DEMOKRATYCZNYCH wyborów. Może nie jest to bezpośrednia demokracja ale zasada kontroli aparatu cywilnego przez suwerenne narody zostaje w większości zachowana.

  _

  Jak ci się taki system nie podoba to nikt ci nie broni popierać rozwiązania, które wszystkie urzędy - włącznie z prezydentem UE - obierałyby w ramach bezpośrednich wyborów tak jak obecnie wybierany jest Europarlament. Tylko jest drobny problem - prawicowe kurwozjeby już raz w przeszłości zajebały próbę reformy UE w stronę bardziej demokratycznej i przedstawicielskiej.

  _

  Wiecie dlaczego? Bo wtedy najwięcej do powiedzenia miały by państwa z największą liczbą ludności to raz, a dwa: demokratyzacja instytucji UE oznaczałaby iż każdy z krajów członkowskich musiałby oddać część suwerenności, która musiałaby by zostać zcedowana na nowo powstałe demokratyczne instytucje UE. Zwolennicy państw narodowych byli temu przeciwni. Dlatego obecnie jakiekolwiek pierdolenie przez prawiczków, pis-kurwy czy nopowców-hitlerowców o tym iż instytucje UE są niedomokratyczne i niewybieralne - to najwyższego rzędu HIPOKRYZJA!
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus28.10.2021 00:11
  "Euro czy ruble, co za różnica? Sprzedawczyki po obu stronach tego pierdolnika."

  _

  No różnica jest taka, że obecnie jesteśmy częścią tzw. ZACHODU, uczestniczymy w strukturach NATO i UE które zapewniają nam bezpieczeństwo ekonomiczne i militarne - z tego względu ktokolwiek kto działa na szkodę naszej bytności w strukturach tego szeroko pojętego ZACHODU z samej istoty rzeczy jest zdrajcą Polski, ponieważ działa wbrew jej interesowi.

  _

  Dlatego tak samo jak poprzednik - ja wybieram euro, żeby Polska była dumnym członkiem demokratycznych krajów Zachodu, a ty możesz iść wypierdalać na kolanach do Putina szarpać mu druta za kopiejke od opierdolenia gały, kgbowski cfelu :P
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus27.10.2021 23:58
  "Po co jest ten cały Donald? Jak chcę poczytać artykuły i komentarze rodem z Wyborczej to idę na Wyborczą."

  _

  Tutaj jest ekspert, który ci to wyjaśni OPie ;-)

 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus27.10.2021 23:54
  No nie - bo w żadnym innym kraju UE nie ma takiego burdelu jak w Polsce, za co odpowiada rząd PiS
 • TSUE nakłada kolejną karę na Polskę, milion euro dziennie
  Invultus27.10.2021 23:51
  Nice try, ruska kurwo. A teraz spierdalaj z powrotem na Kreml.
 • Aktywiści zrobili zbiórkę na pomoc na granicy, udała się na 589%
  Invultus27.10.2021 23:40
  ""a to przypadkiem nie jest współudział w przestępstwie? "


 • Zniszczone książki wysłane Tokarczuk wylicytowane za 40 tys. zł, pieniądze dostaną organizacje LGBT
  Invultus27.10.2021 14:29
  Przestań szkalować Polskę xD
 • Druga część Diuny ma mieć premierę w 2023, część pierwsza podbija właśnie kina
  Invultus27.10.2021 14:03
  "Jednak największy ubaw mam, kiedy przypadkiem coś zaspoileruję i ludzie mają o to pretensję"

  _

  Steven King na swoich wykładach z pisarstwa zawsze twierdzi, że dobrego dzieła nie da się zaspoilerować bo książki, filmy czy seriale które są naprawdę wybitne czyta się lub ogląda nie dla plot-twistów, nie dla tajemnic które są rozwiązywane tylko dla całościowego doświadczenia jako takiego, które te dzieła tworzą - dla klimatu, dla stylu. Jak po raz dwudziesty oglądam Aliensy to nie dlatego, że interesuje mnie co się za chwilę stanie, bo wiem co się stanie, bo widziałem już ten film 19 razy, oglądam go bo jest tak zajebiście zrobiony, że mogę go oglądać bez końca. Tak samo jak ktoś czyta W Górach Szaleństwa - to nie dlatego, że chce się dowiedzieć kto zabił ekspedycję Lake'a bo to w zasadzie jest powiedziane już prawie na początku książki, autor niejako sam zaspoilerował ciąg wydarzeń - czyta dla zajebistego doświadczenia jakie ta powieść daje.

  _

  Reasumując - ANTYSPOILEROWCY - Steven King mówi: koński chuj wam w ryj i na grób
 • Prezes Kaczyński zapowiada "radykalne umocnienie służb zbrojnych": więcej żołnierzy i nowe rodzaje służby 
  Invultus27.10.2021 03:26
  "bezzębna unia jako odstraszacz, podpisany papierek jako gwarant bezpieczeństwa"

  _

  To zabawne, że prawicowe ścierwo pierdoli o "bezzębności" UE. Tak się składa, że od ponad dekady Unia budowało swoje własne "kły" w postaci wojsk Eurokorpusu, którego to Eurokorpusu Polska była aktywną i dosyć ważną częścią, nasze wojska były tam jednym z podstawowych filarów tych sił szybkiego reagowania._

  _

  Niestety na chwilę obecną Eurokorpus już praktycznie nie istnieje. Głównie z powodu tego, że wyprowadzono z niego Wojsko Polskie i cały projekt stracił sens. Zgadnijcie kto nas z Eurokorpusu wyprowadził? Otóż - zero zaskoczenia - zrobiły to PiSowskie kurwy. Teraz mają jeszcze te same kurwy szczekać, że EU jest bezzębna. Piłsudski takich zdrajców, gdyby żył, zamykałby sami wiecie gdzie :P

  _

  Zabawne jest też, to, że prawiczek jebany podważa wiarygodność członkostwa Polski w NATO ("papierek gwarancją bezpieczeństwa") - jedynego skutecznie działającego już ponad od 70 lat sojuszu obrony i odstraszania nuklearnego i konwencjonalnego, który do tej pory jego członkom zapewniał bezwzględne bezpieczeństwo przed agresją z zewnątrz. ZASTANÓWMY się: komo najbardziej zależałoby by na podważaniu wiarygodności sojuszu i Polskiej w nim obecności? Jeśli pomyśleliście o Putinie, to pomyśleliście dobrze. Przykład Ukrainy jest nietrafiony - Ukraina padła ofiarą rosyjskiej agresji właśnie dlatego, że nie była w NATO. Jakoś Moskwa do tej pory nie odważyła się urządzać podobne rozpierduchy w którymkolwiek z państw NATOwskich. Wie, że nie może by tego zrobić bo wojna z NATO, przy rozpadającej się infrastrukturze Rosji i wymierającym społeczeństwie skończyłaby się jej ostateczną zagładą. Dlatego jeśli Rosji udałoby się wyprowadzić Polskę z NATO i UE to Putin byłby w siódmym niebie. I stąd też biorą się te nawoływani prawiczków do tego, żeby "liczyć na siebie" i nie liczyć na NATO i UE - to ma urabiać grunt pod potencjalne wyprowadzenie Polski z tych sojuszy. Co prawda dziś poparcie dla członkostwa w obu tych sojuszach jest wysokie - ale pamiętajcie, że urabianie opinii publicznej obliczone jest na lata jak nie na dekady.
 • Prezes Kaczyński zapowiada "radykalne umocnienie służb zbrojnych": więcej żołnierzy i nowe rodzaje służby 
  Invultus27.10.2021 03:09
  "Lepszy lewak mówiący o obronności, niż prawak o przyzwoitości. "

  _

  Co masz na myśli pisząc obronność? Zdolność Polski do wykonywania obowiązków w obrębie NATO? A może potencjalne możliwości rozbudowy Eurokorpusu?

  _

  Ja wiem, że was prawaków boli dupa, że Polska jest częścią NATO i UE ale nic na to nie poradzicie. Polska od zawsze była częścią Zachodu i nie zamierza go porzucać na rzecz promowanych przez was satrapii Wschodu. Wiem, że wasz mocodawca Putin będzie płakał z tego powodu ale chuj mu na grób. I wam też.
 • Ranking użytkowników