Logo

Invultus

18853
4
brak odpowiedniego poziomu uprawnieńfacebook.com/Informacja poufnatwitter.com/brak dostepu do danych
 • Wielka Brytania: Polka dostanie 32 tys. funtów, bo nie zaprosili jej na pizzę dla pracowników
  Invultus12.05.2021 02:00
  "Plus faceci raczej nie maja problemów z byciem molestowanym seksualnie"

  _

  Ciekawe czy mówiłbyś to samo, gdyby zaczął dobierać się do ciebie dwumetrowy homoseksualista :P
 • Tylko 6% Kalifornijczyków chce głosować na Caitlyn Jenner
  Invultus12.05.2021 01:36
  Ciekawa ta degrengolada, sama z siebie będąca 8mą gospodarką świata. Chciałbym żyć w takiej degrengoladzie. Wiesz, że komputer masz dzięki tej kalifornijskiej degrengoladzie i pisać takie brednie i majaki możesz też dzięki nim?
 • Budka: historia zapamięta mnie jako osobę, która tworzyła silną Platformę
  Invultus11.05.2021 15:59
  "historia zapamięta mnie jako osobę, która tworzyła silną Platformę"

  _

  Słusznie użył w zdaniu czasu przeszłego :D
 • Poznań: 540 godzin prac społecznych dla mężczyzny, który zaatakował radnego, bo szedł z partnerem przez miasto
  Invultus11.05.2021 15:32
  OPie, no groźby karalne mają to do siebie, że są karalne. Lepiej więc nie pyskować do ludzi i nie grozić im bronią. I tak lekką rączką się z tego wybronił, bo mógł dostać dużo więcej.
 • Ogórek ubolewa nad likwidacją PGR-ów i raczej chcesz zobaczyć reakcje na Twitterze
  Invultus11.05.2021 15:25
  Ktoś tu ostatnio pisał, że całe paliwo w Polsce które jest produkowane, przetwarzane, rafinowane i sprzedawane na stacjach - obojętnie której firmy - i tak pochodzi z Orlenu.

  Także pisanie przez Leszke o bojkotowaniu koncernu ma sens chyba tylko wtedy jeśli zamierzasz wybudować zasilaną z elektrowni atomowych kolej żelazną xD
 • Ogórek ubolewa nad likwidacją PGR-ów i raczej chcesz zobaczyć reakcje na Twitterze
  Invultus11.05.2021 15:06
  Owszem, PGR były w pewnym sensie patologią - ale obowiązkiem rządu podczas ich likwidowania było zapewnienie odpowiednich warunków ludziom z tych PGRów, żeby nie musieli grzebać po śmietnikach. Tamta władza tego nie zrobiła i dzięki temu powstała cała masa patologii, włącznie ze strukturalną dziedziczną biedą, dzięki której mamy teraz PiS przy władzy.

  _

  Ten brak przedsiębiorczości u ludzi o którym piszesz bierze się właśnie z tych strukturalnych problemów, których nie naprawiono.
 • Łomża: tłumy mieszkańców na peronie witały pierwszy pociąg osobowy od 28 lat
  Invultus11.05.2021 14:58
  Szkoda tylko, że ta lokomotywa to pewnie dieslowych "kopciuch" ale życzę z całego serca Łomżanom żeby w ramach tej rewitalizacji kolei pociągnęli im także elektryfikację.

  _

  Rozbudowa i rozwój kolei jest jednym z wielu elementów, dzięki którym możemy walczyć z ociepleniem klimatu i smogiem, więc każda inicjatywa dotycząca ciufci jest warta propsowania
 • Za zawieszeniem patentu na szczepionki jest Joe Biden i papież, taką opcję rozważa też Rada Europejska
  Invultus09.05.2021 14:48
  "Pytanie, czy następnym razem po prostu patenty nie zostaną zawieszone bo komuś będzie tak wygodnie..."

  _

  No i co z tego? To niech zawieszają. Trole patentowe to największa patologia związana z prawami własności intelektualnej. Prawa patentowe powstały ze szczytnego założenia, że wynalazca przełomowej technologii powinien otrzymać wynagrodzenie za swoją ciężką pracę ale na chwilę obecną własność intelektualna stała się kagańcem postępu i rozwoju oraz szwindlem do trzepania kasy na frajerach. To nie tak miało być :P
 • Kosiniak-Kamysz też nie chce się kolegować z Platformą Obywatelską i wyklucza wspólną listę
  Invultus08.05.2021 18:51
  PSL nie chce wspólnych list, Hołownia nie chciał poprzeć postulatów PO, Trzaskowski szykuje nową partię opartą na wielkomiejskiej młodzieży. Właśnie chyba umarła PO/KO. Co zrobią teraz te wszystkie sieroty jak Tomasz Lis?
 • Przez aferę z erotycznymi nagraniami Natsu wróciła dyskusja, czy praca seksualna to wstyd
  Invultus08.05.2021 18:40
  A co masz taki ból dupy incelu? Nawet dziwki w burdelu nie chcą cię dotknąć za grubą kasę, że masz taki wkurw na pracownice seksulane.

  _

  Wy prawiczki śmieszni jesteście. Katoprawicowe kurwy podludzie, nie wiem po co was ziemia nosi. Czy zgodnie z darwinizmem społecznym nie powinniście się przypadkiem usunąć ze społeczęństwa? Przecież i tak nikt nie przekaże waszych genów potomstwu xD
 • Hołdys: gdyby w USA rządził Zandberg, to Musk nie mógłby polecieć na Marsa
  Invultus12.05.2021 01:46
  Też zawsze mnie zastanawiało na czym polega ten wielki sektor prywatny przemysłu kosmicznego, skoro oni nie pracują na zasadzie marginesu zysku tylko publicznej dotacji. Owszem - konstruują ponoć taniej, ale to wciąż jest prywatny podwykonawca publicznego projektu w publicznej agencji (czyt. socjalistycznej - bo jak wiemy z korwinizmu-mikkizmu socjalizm jest wtedy kiedy państwo coś robi, cokolwiek xD).

  _

  W zasadzie to sytuacja nie zmieniła się od czasów zimnej wojny - bo wtedy też wszystkim zarządzała NASA tylko podwykonawcami były inne prywatne firmy - zamiast Muska i Bezosa: Lokheed-Martin, Boeign i paru innych.
 • Tylko 6% Kalifornijczyków chce głosować na Caitlyn Jenner
  Invultus12.05.2021 01:34
  Pamiętam jak przy pierwszych newsach o kandydowaniu Katlynn prawiczki, octówy z wykopu pierdoliły, "o teraz lewaki z kaliforni będą głosować na konserwatystkę, republikanie odbiją stan" a tu taki, chuj nikt nie chce na nią głosować. "Lewaki z Kaliforni" nie dali się nabrać na identity politics w wydaniu Republikanów. Ja osobiście obstawiałem, że pani Jenner będzie miała duże poparcie wśród republikanów i niezdecydowanych ze względu na status gwiazdy i fakt tego, iż prędzej czy później konserwatyści muszą poszerzyć bazę wyborczą wśród młodych ludzi dla których ważne jest LGBT ale okazuje się, że ja też się myliłem. Albo wszyscy konserwatyści z Kalifornii uciekli do Teksasu albo zadowoli ich tylko kandydat... no nie wiem... reprezentujący poglądy neonazistowskie, czy co?

  _

  A przyznam szczerze, że widziałem wywiad z kandydatką i gadała tam bzdury - ale to co miała do powiedzenia to było takie libkowie, fajnoamerykańskie pierdolenie - coś jak Hołownia. Nie wyrażała w wywiadzie poglądów skrajnie konserwatywnych, raczej takie zbliżone do liberalnych, centro-prawicowych, teoretycznie poglądów które powinny mieć jakieś tam wzięcie wśród bogatych, wykształconych elit wybrzeża. Wygląda jednak na to, że lewicowcy nie zagłosują na osobę LGBT tylko dlatego że jest LGBT (no i słusznie bo liczą się poglądy a nie id-pol czyli to do jakiej ktoś grupy należy) a prawicowcy nie chcą kandydata umiarkowanego w stylu klasycznych konserwatystów epoki Busha czy Regana. xD
 • Poznań: 540 godzin prac społecznych dla mężczyzny, który zaatakował radnego, bo szedł z partnerem przez miasto
  Invultus11.05.2021 15:38
  "Co za agresja, zluzuj. Żart może chujowej jakości ale to tylko żart"

  _

  Jeśli to był żart, to możesz mi wytłumaczyć naukowo zgodnie z teorią humoru, jaka jest puenta, jaki jest punch-line tego dowcipu?

  _

  Bo żeby był żart, to muszą być spełnione pewne określone kryteria. Nie wiem - choćby takie, że musi być to śmieszne. Musi być jakiś setup, musi być zawarta tam jakaś opowieść, jakaś narracja, jakiś kontrapunkt, najczęściej jakiś plot-twist, kulminacja, puenta opowieści. Nie zawsze muszą być wszystkie te elementy naraz, ale wypadałoby, żeby jakieś były. Chyba, że Wielka Teoria Humoru pijanego wuja na weselu rządzi się nieco innymi prawidłami sztuki i jest tak abstrakcyjna, że my prosta, prolska hołota nie rozumiemy geniuszu tego rodzaju humoru?
 • Ogórek ubolewa nad likwidacją PGR-ów i raczej chcesz zobaczyć reakcje na Twitterze
  Invultus11.05.2021 15:27
  To nie wina Donalda, że Mengele odkrył Twittera. W Polsce są ludzie tacy jak Leszke, Lis czy niektórzy celebryci PiSu, którym dobrze by zrobił odwyk od socjalmediów. Tyle się pisze w naukach psychologicznych i socjologicznych o zagrożeniach wśród dzieci związanych z uzależnieniem od internetu :)
 • Ogórek ubolewa nad likwidacją PGR-ów i raczej chcesz zobaczyć reakcje na Twitterze
  Invultus11.05.2021 15:23
  Czcicie tego Balcerowicza i oddajecie mu pokłony jak katopedofile Wojtyle. Wojtyłę już rozliczają, na Balcerowicza też przyjdzie pora, więc radzę wam trochę spuścić z bycia turbofanboyami Leszka, żebyście się za 10 lat potem nie musieli wstydzić swojej głupoty.

  _

  Nikt nie neguje faktu iż Polska po '89 potrzebowała reform i przekształceń - ale bicie pokłonów przed tym dyletantem ekonomicznym przypomina kult jednostki. Negatywne skutki reform Balcerowicza pokutują do dziś i to między innymi dzięki tym negatywnym skutkom do władzy doszedł PiS. I jeśli opozycja demokratyczna chce PiS od tej władzy odsuną to musi te podstawy zrozumieć. A rozwój Polski to w dużej mierze jest zasługa nie Balcerowicza tylko pracowitości polaków, to raz - a dwa i to jest bardzo duże DWA: wejścia Polski do UE i programów pomocowych wyrównujących poziom życia i pomagających nam dogonić Zachód. Sukces ekonomiczny PL nie byłby możliwy do osiągnięcia bez milionów, jeśli nie miliardów wpompowanych przez Unię w rozwój polskiej infrastruktury - bo bez infrastruktury można zapomnieć o przedsiębiorczości.

  _

  Konieczność dziejowa wymagała w latach 90tych od mądrych ludzi pochowania w ogródku i odcięcia się od dziadzi Lenina, w dzisiejszych czasach konieczność dziejowa wymaga rewizji wykutego z brązu pomniku Kremówkożera Wadowickiego. W najbliższej przyszłości zaś kolejna konieczność dziejowa wymaga odcięcia się od Balcerowicza i mentalnego pochowania go w ogródku, obok Lenina i Wojtyły. Ten człowiek niesie ze sobą zbyt duży elektorat negatywny. Nawet jeśli założymy, dla dobra argumentu, że Balcerowicz jest święty i nie zrobił nic złego, to sam fakt ciągnącego się za nim tego negatywnego elektoratu z racjonalnego punktu widzenia wymaga schowania typa do szafy i wywiezienia szafy na śmietnik. Inaczej bowiem PiS będzie rządził kolejną kadencję albo dwie. xD
 • Ordo Iuris otwiera własną uczelnię. Na czele kadr szwedzka księżna-hochsztaplerka
  Invultus11.05.2021 15:00
  To będzie taki "uniwersytet" jak PragerU? xD
 • Łomża: tłumy mieszkańców na peronie witały pierwszy pociąg osobowy od 28 lat
  Invultus11.05.2021 14:55
  Właśnie pasat nie jest niczym szczególnym, pewnie co druga osoba w Łomży ma pasata. Natomiast kolej żelazna, to jest już coś. Potężna, majestatyczna maszyna sunąca mocarnie po szynach.

  _

  Chyba tylko ludzie, którzy są socjopatami nie lubią kolei ;-)
 • Konfederacja alarmuje, że Lewica jest coraz bliżej sojuszu z PiS
  Invultus09.05.2021 14:41
  Ten czas kiedy szury z konfy i Tomasz Lis mówią jednym głosem xD
 • Za zawieszeniem patentu na szczepionki jest Joe Biden i papież, taką opcję rozważa też Rada Europejska
  Invultus08.05.2021 18:49
  Chuj z konfiarzami, ja chciałbym wiedzieć co na ten turbokomunizm prosto z USA mają do powiedzenia przywódcy PO, Tomasz Lis i jego koledzy - bo jeszcze niedawno pomysły udostępnienia patentów krytykowali na twitterze jakby co najmniej ktoś chciał wskrzeszać ZSRR xD
 • Przez aferę z erotycznymi nagraniami Natsu wróciła dyskusja, czy praca seksualna to wstyd
  Invultus08.05.2021 18:37
  Gdybyś kretynie nie klikał w artykuł i nie pisał pod nim komentarzy to by nie publikowali. Masz ty rozum i godność człowieka? :D
 • Ranking użytkowników