Logo

Invultus

45933
3
brak odpowiedniego poziomu uprawnieńfacebook.com/Informacja poufnatwitter.com/brak dostepu do danych
 • Premier: właściciele pustostanów nie będą płacić specjalnego podatku, ale firmy hurtowo kupujące mieszkania tak
  Invultus19.05.2022 09:18
  Pomysł może i dobry, ale jak znam nieudaczników z PiSowskiego rządu to to też pewnie spierdniczą. Nie ma takiej rzeczy, której oni by się nie dotknęli która by się nie zamieniła w gówno.
 • Biden: jeżeli najbogatsze korporacje "zapłacą sprawiedliwy udział" to pomoże na inflację, a Bezos odpisał, że nie pomoże
  Invultus19.05.2022 09:14
  Bezos lepiej niech uważa co mówi, bo jeszcze się okaże, że Departament Stanu odkryje bogate złoża ropy naftowej na jego posesji

  _

  Joe Biden jak zwykle z bazą, bardzo freedompillowy. To jest prawdziwy prezydent, a nie jacyś sowieccy klienci pokroju Dudy, Kaczyńskiego, Orbana czy Trumpa
 • Calvin Klein bojkotowany z lewa i z prawa za reklamę z transpłciowym mężczyzną 
  Invultus19.05.2022 09:08
  Co tam pierdolisz o neomarksistowskim neomarksiźmie, kremlowska kurwo, studencie dzieł zebranych Aleksandra Dugina? Poszedł przelew z rublami czy jeszcze nie? Bo coś tam słyszałem, że wasza kacapska ojczyzna ma pewne problemy z utrzymaniem stabilnego kursu swojej onucowej waluty?
 • Białoruś: książka "1984" George'a Orwella o życiu w totalitarnym państwie została zakazana
  Invultus19.05.2022 09:00
  Dopiero teraz jej zakazali? Mają refleks
 • Szwecja się nie cyka i chce wstąpić do NATO
  Invultus17.05.2022 09:55
  Komentarze islamofobicznych zjebów sterowanych przez GRU, że "Szwecji już nie ma, jest tylko kalifat" za 3..., 2..., 1...

 • Były pracownik Starbucksa, który protestuje w przebraniu maskotki, stał się twarzą walki o prawa pracownicze w sieciówce
  Invultus17.05.2022 09:47
  "Nwm, może mi coś umyka, ale dlaczego furry powinni być wysyłani do obozów koncentracyjnych?"

  _

  Tak nakazuje mem.

  _

  Poniaki i łeebusy jeszcze mogą zostać, ale furasy niestety już nie xD
 • Były pracownik Starbucksa, który protestuje w przebraniu maskotki, stał się twarzą walki o prawa pracownicze w sieciówce
  Invultus16.05.2022 14:54
  To nie jest maskotka tylko furas.

  _

  Osobiście uważam (ale to jest tylko moje prywatne zdanie), że wszystkie furasy powinny trafić do obozów koncentracyjnych. Z racji tego jednak, że te podjął słuszną walkę o prawa związkowców - może otrzymywać parodniowe przepustki ;-)

  _

  Ciekawe co będzie jeśli ten trend rozleje się na cały świat? Oczyma wyobraźni widzę już jak furasy pod Sejmem RP palą opony, skandując "Jebać PiS!"
 • Konfederacja chciała użyć zabójstwa Polaka do straszenia migrantami, policja zdementowała udział obcokrajowców
  Invultus16.05.2022 05:15
  Konfederackie śmiecie na usługach Rosji już dawno w Polsce powinny być zlikwidowane.

  _

  Tak samo było z szerzeniem nienawiści wobec uchodźców z bliskiego wschodu - to też było inspirowane z Moskwy, żeby potem dyplomacja i propaganda rosyjska mogła przedstawiać na arenie międzynarodowej Polskę jako kraj rasistów i "nazistów" - a że konfederackie kurwy ba banda sprzedajny debili diałająca zawsze na szkode interesu Rzeczypospolitej Polskiej to łykali te ruskie fejki jak młode pelikany a zasrywali tym internet wszędzie.

  _

  Z tymi zdrajcami trzeba coś zrobić, oni nie mogą ta bezkarnie sobie chodzić po ulicach!
 • Badanie: gry komputerowe rozwijają inteligencję u dzieci, ale telewizja już nie
  Invultus16.05.2022 05:07
  Same here :-)
 • Turcja proponuje, że zajmie się ewakuacją cywilów z Azowstalu, ale Moskwie nie za bardzo się ten pomysł podoba
  Invultus16.05.2022 05:03
  Żeby Ruscy się na tej swojej buńczuczności nie przejechali bo za parę miesięcy może się okazać, że podobnej ewakuacji humanitarnej to będą potrzebować ruskie żołdaki z Sewastopola :P
 • Rzecznik Kremla snuje teorie o zdjęciach i filmach z Buczy, przekonuje, że to inscenizacja agencji PR-owych
  Invultus19.05.2022 09:16
  Największym wymysłem agencji PR-owych to była potęga rosyjskiej armii.
 • Calvin Klein bojkotowany z lewa i z prawa za reklamę z transpłciowym mężczyzną 
  Invultus19.05.2022 09:10
  "Głosuje na agrounie i brzydzę się tranzystorami i innymi abominacjami próbujących wmówić wszystkim że to normalne"

  _

  Brzmi jak typowy kremlowski onuc, siejący nienawiść do wszystkich zachodnich wartości. Nie pomyliły ci się kraje "towarzyszu" przypadkiem? Nie powinieneś dołączyć do Emila Czeczko na Białorusi?
 • Jordan Peterson obraził się po raz drugi na internet i po raz drugi ogłasza, że rzuca social media
  Invultus19.05.2022 09:05
  Najśmieszniejsze jest to, że wielu jego konserwatywnych sojuszników zaczęło jechać po nim jak po burej suce za krytykowanie wyglądu modelki. Zwrócili mu uwagę, że zachowuje się jak nastolatek, który w życiu na oczy normalnej kobiety nie widział, co prawdopodobnie jest związane z faktem ze wiele tych osób ma zapewne wieloletnie życiowe partnerki w takim właśnie "body type" więc kazali mu się nie wpierdalać z łapami do nie swojej sałatki. A już w ogóle paradoksem jest, że ten prorosyjski zjeb mówi o "autorytaryźmie" wokeizmu który próbuje narzucać innym wizję ciała kobiety - chociaż sam robi dokładnie to samo twierdząc, że istnieje tylko jeden wzorzec "piękna".

  _

  To tylko dowodzi jak wielkim intelektualnym hochsztaplerem jest ten typ i jak łatwowierni i ograniczeni umysłowo są ludzie którzy dają się nabierać na jego "porady".
 • Elon Musk udzielił poparcia Partii Republikańskiej, Demokratów uznał za partię "podziałów i hejtu"
  Invultus19.05.2022 08:59
  "Madisonie Cawthomie który kłamał wyborcom, że wstapił do Akademii Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych"

  _

  Oj tam już zostaw Madisona w spokoju. Chłopaczek nie miał czasu wstąpić do Akademii, planował ale nie zdążył - był zbyt zajęty trzymaniem penisa swojego kuzyna w ustach i przebieraniem się w damskie fatałaszki. Poza tym jako moralne sumienie ameryki miał też wiele obowiązków - np. takich jak potępianie przywódców partii Republikańskiej za to, że organizowali heteroseksualne orgie z kokainą Warto tutaj dodać, że Madison jest oczywiście zajadłym wrogiem "ideologii LGBT"
 • Prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko "najmłodszemu polskiemu milionerowi", zarzuca mu 14 przestępstw
  Invultus17.05.2022 09:51
  Ten przypadek dowodzi, że regulacje są jednak koniecznie bo najwidoczniej wciąż są ludzie, którym się wydaje, że mogą coś zarobić obchodząc procedury bezpieczeństwa.

  _

  Ciekawe tylko czy on na to wszystko sam wpadł, czy był może słupem dla strony trzeciej i teraz będzie za kogoś odsiadywał wyrok?
 • Hiszpania chce wprowadzić specjalne dni wolne dla kobiet cierpiących na bolesne miesiączki
  Invultus16.05.2022 14:56
  xD
 • Ukraińscy żołnierze doszli do granicy z Rosją na północ od Charkowa
  Invultus16.05.2022 05:18
  Do zobaczenia w Moskwie ;-)
 • Hiszpania chce wprowadzić specjalne dni wolne dla kobiet cierpiących na bolesne miesiączki
  Invultus16.05.2022 05:09
  Z bazą. A oczywiście incele, homoseksualne prawiczki konserwatywne, prawicowe zjeby, zdrajcy na usługach Rosji, propagujący antyzachodnią propagandę będą się sapać, putlać, gulgotać jak indory zarzynane na Święto Dziękczynienia.
 • Lublin: kolejne dwie uchwały samorządów przeciwko społeczności LGBT spadły z rowerka decyzją sądu
  Invultus16.05.2022 05:05
  Wszystkie te ustawy anty-LGBT były inspirowane z Moskwy i St. Petersburga, bo to właśnie tam powstały pierwsze uchwały anty-LGBT w europie, a potem ten pomysł rosyjska agentura przy użyciu swoich pożytecznych idiotów przeszczepiła - albo raczej próbowała przeszczepiać - na polski grunt.

  _

  Każdy kto te chwały tworzył i popierał bądź popiera jest po prostu zdrajcą Polski, a wiadomo co należy robić ze zdrajcami .
 • Minister Klimatu i Środowiska zapowiada dosypanie pieniędzy w geotermii w Polsce, bo mamy niewykorzystany potencjał
  Invultus16.05.2022 05:01
  Z tą cała geotermią Rydzykową to są niezłe hece.

  _

  Z tego co udało mi się wyczytać od ekspertów zajmujących się tematyką geotermii to ta woda do której klecha się dowiercił wcale nie jest geotermalna. To jest tzw. woda "letniawa" która nie nadaje się do zastosować właściwych geotermii. Żeby ta woda się do tego nadawała to trzeba ją podgrzać. No i zgadnijcie czym oni chcą tą wodę podgrzewać? Otóż będą je podgrzewać przy użyciu spalarni.

  _

  Będą kopcić smogiem i CO2 tylko po to, żeby pazerny klecha mógł sobie doić budżet, że niby robi OZE a tak naprawdę to truje środowisko jeszcze bardziej i oszukuje ludzi. No ale jak się dostało za darmo od Putina nadajniki na Uralu, no to kto z PiSu ruszy tego jebanego kacapskiego agenta.
 • Ranking użytkowników