"Prezydent USA Donald Trump podpisał ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi umowy o wartości 179 miliardów euro (200 miliardów dolarów), w tym plany budowy największego na świecie kampusu sztucznej inteligencji (AI) poza Stanami Zjednoczonymi, zlokalizowanego w Abu Zabi."
.
Rzeczywiście bardzo osłabia rolę USA na świecie. Po prostu Trump wie gdzie robić interesy. Skoro Europa woli inwestować w zakrętki do butelek to zwrócił swoje oczy na bogatsze i kraje, których przywódcy mają więcej oleju w głowie niż Macron czy Scholz xd
Niby co to państwo daje przedsiębiorcom? Wielkie nic, tylko wyciąga brudne, czerwone łapy po ich pieniądze, by dawać dla nierobów i nieudaczników, jak wyborcy lewicy i razem xd
^13:21 I gdzie jest teraz Mentzen, a gdzie Zandberg? xd
.
Leniowi wyszedł jeden strzał. Sławek był po prostu zmęczony kampanią i zabrakło mu świeżości żeby odbić piłeczkę. Oczywiście żadnych poglądów nie zmienił. Liczy się jakość, a nie ilość. 12 emerytur Konfederacji to więcej niż 14 niż nawet 20 bieda emerytur Razem xd
^Typowe centrum. Prawica opowiada się za zakazem aborcji/ ewentualnym mocnym zaostrzeniem zasad. Pokaż mi chociaż jedno zagranie czystko prawicowe. Rzeczywistą zmianę na prawo, a nie nieruszanie czegoś co już funkcjonuje w Polsce od lat (jak Fundusz Kościelny)
"Prezydent USA Donald Trump podpisał ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi umowy o wartości 179 miliardów euro (200 miliardów dolarów), w tym plany budowy największego na świecie kampusu sztucznej inteligencji (AI) poza Stanami Zjednoczonymi, zlokalizowanego w Abu Zabi."
.
Trump jak zwykle z rigczem. Świetny biznesmen, potrafi robić interesy. Wystarczy mieć głowę na karku i nie być Demokratą. Zazdroszczę Amerykanom takiego prezydenta. W końcu po ostatniej kadencji rządów zdziadziałego Bidena jest tam ktoś kto zadba o zwykłych i normalnych ludzi, a nie o "płonącą planetę", blm i transformerów wymyślających wyimaginowane płcie xd
Już po wyborach, więc znów można leżeć na tapczanie. Następnym razem usłyszycie o Adrianie jak ruszą nowe wybory. Teraz słodkie lenistwo i nic nie robienie xd
Do tej pory nie pojawiły się niepodważalne dowody potwierdzające zaangażowanie Rosji, a Georgescu nie został dopuszczony do ponownych wyborów, co wywołało oburzenie wśród jego zwolenników w kraju i za granicą
Odtajnione dane rumuńskiego wywiadu sugerują, że za kampanią Georgescu stoi "podmiot państwowy".
Pięć tajnych raportów z różnych rumuńskich instytucji i agencji zostało upublicznionych przez prezydenta kraju na ich prośbę.
Odtajnione informacje rumuńskich agencji wywiadowczych ujawniły, że nagły wzrost popularności populistycznego, prawicowego kandydata Calina Georgescu w pierwszej turze wyborów prezydenckich w zeszłym miesiącu "nie był naturalnym wynikiem".
Zamiast tego raporty pokazują, że był to wynik skoordynowanej kampanii w mediach społecznościowych, najprawdopodobniej zaaranżowanej przez "podmiot państwowy".
^Dlaczego kłamiesz? Udowodniono, że jego kampania była finansowana przez...partię rządząca. Jeśli widzisz tam wpływ Rosji to znaczy, że prounijna partia w Rumunii jest finansowana przez Kreml