Nas to samo czeka. Skrajny indywidualizm i hedonizm się skończy jak się okaże że nie ma komu robić. Slabi ludzie tworzą ciężkie czasy jak w tej sławnej maksymie
Tu chodzi o zmiękczenie przekazu. Gdyby od razu napisali wprost że klęska KO. To by się nie klikało, a tak można obśmiać i bagatelizować całą sytuację wrzucając tam nic nie znaczą idi*tkę do tytułu artykuły. Iście Goe*elsowska propaganda byleby KO wyszło z twarzą z tej kompromitacji
Imagine zbierać hajs na preparat który nie leczy i nie ma żadnych dowodów na to że cokolwiek robi. Równie dobrze można monsterkami się leczyć i efekt będzie ten sam. Nie bez powodu ten "lek" nie został dopuszczony do sprzedaży w UE
Wolę żeby państwo uratowało za ten hajs 10 tysięcy istnień kolonoskopią jako badanie profilaktyczne usuwające 80% zmian na wczesnym etapie niż podać za ten hajs jednemu dziecku jakiś szamanizm niedopuszczony przez UE do obiegu bo ten "lek" ma taką samą skuteczność jak witamina C lewoskrętna od zięby
Czyli ze nawet półlitrowa butelka wnoszona na stadion jest niebezpieczna ale już kupiona na stadionie jest całkowicie okej? Ciekawe rozumowanie pejsatego przedsiębiorcy
Przecież ten nie przebadany lek to właśnie altmed typie xd oficjalne stanowisko sama unia europejska wystosowała że nie ma żadnych dowodów na to że ten lek cokolwiek leczy. Równie dobrze można lizać żaby w Amazonii i liczyć na taki sam efekt
"Od kilkunastu dni służby są paraliżowane przez fałszywe zgłoszenia uderzające w dziennikarzy oraz osoby publiczne związane z prawicą" sami wyhodowali sobie armię trolli typu szczujnie Giertycha, Pablo moralesy czy sok z buraka i teraz wielkie zdziwko że osiągnęli punkt kulminacyjny. Lata podburzania przez "opozycje totalną" która dorwała się wreszcie do koryta generuje fale nienawiści która przestała być jedynie internetowym zjawiskiem tylko realnym zagrożeniem życia i obciążeniem służb mundurowych. Każdy peobot prędzej czy później będzie miał krew na rękach