Po pobieznej lekturze wpisow chcialbym zauwazyc ze zadna z osob wypowiadajacych sie po stronie prawicy nie posiada wyksztalcenia lub doswiadczenia pedagogicznego lub w zakresie psychologii rozwoju albo pediatrii.
Sposob w jaki przedstawiles ich wymarzony system jest akuratny, ale przecietny Lolak i tak nie zrozumie i wyniesie z tego tyle ze Krzysiu chroni dzieci