Swoja droga, o p. dr. Kaczmarku pisalem juz w innym miejscu choc przy tej samej okazji powielanego wpisu.
Bycie aroganckim w tak prymitywny sposob w mojej opini raczej nie wskazuje na wysokie umiejetnosci lekarza. Udzielanie durnych odpowiedzi na pytania pacjentow jest raczej srednim sposobem na podniesienie samooceny a przy tym zniecheca pacjentow do zadawania pytan.
A to ze p. dr Kaczmarek moze swoim sposobem bycia kompensowac inne niedostatki lub manifestowac np. wplyw substancji odurzajacych jest razej oczywiste...
Aha, swoja droga nie wiem jak typ ktory pisal o spaniu, zapewne wybitny specjalista, ale ja wolalbym widziec przy naglym zabiegu pielegniarke ktora aie troche przespala