Jeżeli prowadzą działalność nierejstrowana, nie przekraczają limitów, mają wszystkie badania oraz produkty spożywcze są utrzymane zgodnie ze standardami to nie widzę problemu.
„Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Trzaskowski wiedział o aferze w szpitalu”
Pracuje w IT już 15 lat i to najbardziej otwarta branża. Każdy może wejść do niej i zarabiać dobry hajs o ile coś potrafi. Lekarze celowo ograniczają ilość nowych specjalizacji żeby bronić swojego statusu. To jest zwykła mafia która chroni swoich stołków
Ej jak ja bym okradł swoją firmę na kilkaset tysięcy, to dostałbym dyscyplinarke i nie wystarczyłoby tak po prostu oddać tą kasę, musiałbym jeszcze przed sądem stanąć, a pewnie żadna firma w okolicy by mnie już nie zatrudniła. U lekarza też to tak działa, czy nie?
Możemy się w wielu przypadkach nie zgadzać ale też trzeba docenić dojrzałość że potrafisz przyznać rację. W internecie to coraz rzadsze zjawisko patrząc na plemiennosc polityczną. Pozdrawiam cieplutko
To tylko świadczy o poziomie tych zamiejscowych filli kolegium jaki tam poziom mają na uczelniach. Pamiętam na PWR jak ludzie na inżynierce z JG się dziwili że wro wro są dwa terminy zaliczenia, a u nich to dawali po pięć byleby określony procent kierunku zdał przedmiot i statystyki się zgadzały
Najgorsze że to nie jest odosobniony przypadek. Ten milioner wpadł tylko dlatego że jest radnym i musiał podac swoje oświadczenie majątkowe. Dosłownie w każdym szpitalu jest taki co wykręca 100k miesięcznie tylko jest to tajemnica poliszynela gdzie przecieka hajs z NFZ i najgorsze że jeszcze ludzie ich bronią i nie chodzi tu tylko o wyborców KO bo to jest zwykła lekarska mafia co cicho siedzi i doi hajs z budżetu wożąc się porażkami niezależnie jaka władza jest u steru