Rzeczywiście jest dość sporo sympatyków Metzena w Polsce i na tym portalu. To nasza przewaga, że mamy dobrego i merytorycznego kandyta. Nie to co odklejona lewica, która sama jeszcze nie wie kogo wyśle, żeby się zbłaźnił w miarę jak najmniej 🤡
Jesteś zwykłym obywatelem? Możesz pisać co chcesz, jesteś publicznym medium, obowiązują cię pewne zasady. Trzeba być tępym lewakiem żeby tego nie rozumieć xd
Trudno się Ukraińcom dziwić. Walczą już ponad 1000 dni, ośmieszyli ruskich i podważyli mit o potędze kacapskiej armii. Ale są sami, Zachód niby pomaga, ale i tak tylnymi drzwiami współpracuje z putinem, prym wiodą oczywiście zdradzieckie Niemcy. Polacy robią co mogą, daliśmy sprzęt wojskowy, przyjęliśmy miliony uchodźców, ale bez wsparcia NATO, nawet machanie szabelką Sikorskiego jest głupie i niebezpieczne. Ruscy może i armię mają przestarzałą, ale niestety są mocarstwem atomowym, więc jeden fałszywy ruch za daleko może się dla nas skończyć bardzo źle.
To też tylko pokazuje, że to jednak Trump dobrze ocenił sytuację i jego propozycja zawarcia pokoju jest najlepszym rozwiązaniem w tych okolicznościach.
Warunki zdaje się będę sprzyjające.
Współczuję Ukraińcom, nikomu nie życzę życia pod kacapskim butem czy utraty kawałka ojczyzny prze, tych dzikusów. Ale co zrobić
Największą 'zbrodnią' Tulsi Gabbard było przejście z obozu demokratów do Republikanów. Lewa strona nie może do teraz tego przetrawić i przyklejają jej łatkę prorosyjską. Śmiać się chce czytając pierdoły wypisywane przez tvn, wybiórczą czy inne cnn. Dla lewaków każdy kto nie jest z nimi jest z kacapami xd
42 tysiące, czyli niewiele. Jak widać utrzymanie rasistowskiego prawa nie ma zbyt wielu zwolenników I dobrze, należy znosić wszelkie przepisy, które promuje jakąś grupę społeczną ze względu na rasę. All lives matter!
21:09 julka, ty możesz pisać każdą bzdurę, bo jesteś nikim i nikogo nie obchodzi co masz do powiedzenia. I to jest właśnie wolność słowa. Ale media, które mają wpływ na masy powinny brać odpowiedzialność za informacje, które przekazują. Pewne rzeczy można zweryfikować, można oszacować straty wywołane kłamstwem. USA to nie rosja, sąd zadecyduje kto ma rację. Czy ci się to podoba julka czy nie