Jak to jest, że o tym kto ile powinien płacić najgłośniej krzyczą ci, co w żaden sposób się nie dokładają, bo żyją z zasiłków socjalnych. Lewaki, idźcie najpierw do roboty, popracujcie uczciwie, niech wam potem państwo zabierze lwią część tego co zarobicie i wtedy krzyczcie czy powinno zabierać więcej czy mniej xd
PiS, Lewica i Razem głosowały...razem. Zero zaskoczenia, gospodarczo wszystkie te formacje reprezentują niziny intelektualne i są zwolennikami okradania obywateli z ich własnych pieniędzy xd
15:09 partia lewicowa też może skręcić w prawo. O ile siedzą tam ludzie ciut bardziej kumaci od posłow polskiej lewicy typu Zandberg czy Żukowska. Z resztą wystarczy pomieszkać chwilę z elementem, ktory wpuścili do Europy zwolennicy lewicowej polityki otwartych drzwi żeby się zradykalizować. Zachod ma dość zamachow, g*tow, wjeżdżania w ludzi autami i wszystkiego co mają do zaoferowania inżynierowie z bananolandii. Miejsce tych niebiałych gagatkow jest poza Europą. Nikt po nich płakać nie będzie
Tusk z Trzaskowskim ostentacyjnie odwracają się od swoich lewicowych wyborców? Marsz patriotów jest przecież nie dla nich. Czy Żukowska z Biejat zorganizują marsz ruskich onuc? 🤔
A gdzie news informujący, że Krzysztof Jakub Stanowski zebrał 4 miliony podpisów i dziś złożył je do PKW? Jak Trzaskowski zebrał śmieszny milion to osobny artykuł o tym wysmażyliscie xd
O tym w wywiadach wspominał pan (prezydent) Metzen. Służba zdrowia jest jak dziurawe wiadro. Nie ma sensu dolewać wody póki cieknie. Potrzeba najpierw załatać dziury, a nie bezmyślnie pompować kolejne miliardy, jak to proponuje PisoLewica
partia Socjaldemokratyczna czyli centrolewica, ale premier Danii Mette Frederiksen utworzyła rząd z centroprawicową Duńską Partią Liberalną oraz centrową partią Umiarkowani. Więc w Danii rządzi i lewica i prawica xd
Niby jest możliwość wstawiania linkow z Instagrama, a jednak nie działa 🤷 No nic, w każdym razie trochę się pan Trzaskowski pogrążył na wczorajszym spotkaniu otwartym z dziennikarzami. Okazało się, że gdy pytania padną nie od zaprzyjaźnionych dziennikarzy z tvn czy tvp to piękny Rafałek nie lśni tak jasno xd Ktoś tam w sztabie platformy popełnił srogie harakiri. Nie żebym miał nadzieję, że to otworzy zwolennikom PO oczy, bo są na to za g*upi, ale może przynajmniej część wahających się osob da sobie z Rafałem spokoj xd
Tym razem o dziwo stanę po stronie Trzaskowskiego i KO (sic!). Nie ma co się oburzać. Warto kopiować od Konfederacji dobre pomysły. To tylko pokazuje, że Konfa od lat proponuje rozwiązania, które uzdrowią polską gospodarkę i trzeba z tych pomysłów czerpać garściami xd
Co innego że platforma i Bonżur to kłamczuszki i pewnie żadnych z tych postulatów nie zrealizują, więc nie należy im wierzyć.
Lepiej wybrać ludzi, którzy konsekwentnie mówią co należy zrobić i wyjaśniają w jaki sposób przeprowadzić potrzebne zmiany. I nie zmieniają co chwilę zdania, niezależnie od tego co gadają media czy ludzie nie mający pojęcia o ekonomii jak Zandberg. Warto głosować na Konfederację i Metzena!