Logo
  • DONALD
  • UŻYTKOWNICY
  • NIE TYM RAZEM

Nie tym Razem

6173
23
  • Trump jeszcze bardziej rozczarowany Putinem: on po prostu nie chce zakończyć tej wojny
    Nie tym Razem15.10.2025 19:42
    Fakt, Biden nie robił praktycznie nic przez co ruscy zajęli dość spory kawałek Ukrainy. Sporo Ukraińcow straciło życie przez bierność zdemenciałego dziadzia. Trump liczył, że ubije z putinem interes. Plan był dobry, w większości przypadkow to by mogło zdać egzamin. Ale Trump nie wziął pod uwagi jednego, rosjanie to narod skrajnych de*ili i połg*wkow, a putler to krol wszystkich id!otow. On woli poświęcić cały kraj niż stracić twarz i swoj hehe `honor`. Dlatego z negocjacji nici. Z jednej strony dobrze, bo im dłużej trwa wojna tym dłużej psiarze się wykrwawiają, z drugiej strony zawsze strach mieć pod ścianą psychola z atomowkami, ktory traci grunt pod nogami...
  • Morawiecki śmieszkuje z Mentzena, że taki przeciwnik "ukrainizacji", a sam pomagał sprowadzać Ukraińców do Polski
    Nie tym Razem15.10.2025 19:18
    ^Póki co chyba cię boli, że Tusk zdążył wysadzić partię Razem od środka, mimo, że ta liczyła chyba z 5 osób xd, a Lewicę Czarzastego rozstawia po kątach tak, że aż mi Włodka tak po ludzku żal. Ale tylko trochę, bo jednak śmiech jak głupi są politycy lewicy zawsze zwycięża xd
  • W Moskwie stanęła wystawa o "10 wiekach polskiej rusofobii" i "sfabrykowaniu sprawy katyńskiej”
    Nie tym Razem15.10.2025 11:47
    Tusk/Czarzasty/Zandberg/Żukowska/Kosiniak/Biedroń/Kamysz/Hołownia...
  • Sondaż: dwa lata po wyborach tylko 12% Polaków uważa, że żyje im się lepiej
    Nie tym Razem15.10.2025 11:16
    Polski i Polakow niena*dzi lewactwo. Nikt tak nie służy ruskiej sprawie jak lewacy. A to, że julki są za t**e żeby sobie z tego zdawać sprawę to inny temat xd
  • Zielona Góra: pracownicy szpitala interweniują w sprawie pomnika pielęgniarki w obcisłym fartuszku
    Nie tym Razem13.10.2025 19:18
    Lewicowe płaku płaku. Płatki śniegu znów się aktywowały. Żałosne xd
  • Kanał Zero stanie się telewizją, uzyskał koncesję satelitarną
    Nie tym Razem10.10.2025 08:49
    ^ped*lia w środowisku lgbt to duży problem. Zgadzam się, że trzeba walczyć z tą patologią
  • Prezydent Nawrocki powiadomił von der Leyen, że Polska nie zgodzi się na wdrożenie paktu migracyjnego
    Nie tym Razem09.10.2025 17:10
    Prawidłowo. Polska to nie miejsca dla lekarzy i inżynierów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Niech sobie ubogacają kultorowo inne kraje. Z Polski won
  • Angela Merkel krytykowana za obwinianie Polski za wojnę w Ukrainie
    Nie tym Razem06.10.2025 15:38
    ^racja byczku
  • Karol Nawrocki dotrzymał słowa i zabrał dzieci na kebaba
    Nie tym Razem06.10.2025 15:35
    ^a co znow odwalił Trzaskowski? Zapisał w końcu dziecko, wbrew jego woli, na edukację se*sualną? xd
  • Francja: nowy premier podał się do dymisji kilkanaście godzin po ogłoszeniu składu rządu
    Nie tym Razem06.10.2025 15:32
    ^Jak mały Kaziu Socjalista wyobraża sobie gospodarkę. Brakuje kasy? Drukarka do robienia pieniędzy robi brrrr, lol.

    Wenezuela lubi to xd
  • Mel Gibson będzie robił drugą część "Pasji", w rolę Maryi wcieli się polska aktorka
    Nie tym Razem15.10.2025 19:34
    Oho, już tu niektórym lewakom spuchły tyłki xddd
  • Sondaż: dwa lata po wyborach tylko 12% Polaków uważa, że żyje im się lepiej
    Nie tym Razem15.10.2025 19:13
    ^Cieszę się, że pytasz. Rządzić powinni ludzie, którzy chcą jak najmniejszej ingerencji państwa w życie obywateli. Bo jak wiadomo rząd nie ma własnych pieniędzy, więc jak coś daje to potem sobie odbiera w podatkach. Nie stać cię na mieszkanie? Podziękuj rządzącym, że wprowadzali durne kredyty 2%, 0% i co tam jeszcze było. Socjaliści od lat mówią, że ludzie sobie sami nie poradzą i trzeba ich za rączkę prowadzić w każdym aspekcie życia, w tym także jak wydawać ich pieniądze. Dlatego socjalizm doprowadza do patologicznej sytuacji, w której ci co są ogarnięci i pracują dostają najbardziej po tyłku, bo im są zabierane ich ciężko zarobione pieniądze i rozdawane głównie leniom, którym nie opłaca się pracować, bo po co, skoro za siedzenie na kanapie można dostać socjal "bo się należy". Ci co pracują i najwięcej się dokładają nie mogą najczęściej korzystać z programów, bo nie spełniają warunków. Przecież to czystej wody absurd. Jak można uznać, że armia polityków i urzędników państwowych będzie wiedzieć lepiej jak wydawać pieniądze od obywatela, który te pieniądze zarabia. Dalej, państwo generalnie nic nikomu nie powinno dawać (z pewnymi skrajnymi wyjątkami). Chcesz żeby żyło Ci się lepiej, głosuj na tych którzy chcą niskich i prostych podatków. Którzy nie będą cię wiązać milionami nakazów, zakazów i regulacji. Na ten moment jest tylko jedna partia, która może to zagwarantować :) 💪🛴
  • Sondaż: dwa lata po wyborach tylko 12% Polaków uważa, że żyje im się lepiej
    Nie tym Razem15.10.2025 11:17
    Tak to jest jak rządzą socjaliści. Dobrze ma być tylko świniom przy korycie
  • Morawiecki śmieszkuje z Mentzena, że taki przeciwnik "ukrainizacji", a sam pomagał sprowadzać Ukraińców do Polski
    Nie tym Razem15.10.2025 11:10
    A co mam powiedzieć? Morawiecki to kłamca i znów skłamał xd julki, przecież od zawsze same walicie w Pinokia jak w bęben, ale z was hipokrytki xddd

    A pisiorów mocno zabolał baner Konfederacji, oj mocno. Od tego czasu klakierzy Jarka latają po wszystkich mediach w pełnych gaciach i plują jadem xd

    Mentzen z Konfederacją rozgrywa dziadzia jak chce 💪🛴
  • Lewica dogadała się z PSL na temat związków partnerskich, ale ustawa będzie "kompromisowa"
    Nie tym Razem13.10.2025 12:03
    Ustawa Kotuli tak kompromisowa jak jej magisterka. Szykuje się kolejna kompromitacja lewicy. To cieszy xd
  • Prezydent Nawrocki powiadomił von der Leyen, że Polska nie zgodzi się na wdrożenie paktu migracyjnego
    Nie tym Razem09.10.2025 17:13
    Ci sami imigranci przez ktorych gospodarka Francji wywaliła się na swoj gł*pi ry* i nie może wstać? Podziękujemy za takich nierobow xd
  • Kanał Zero stanie się telewizją, uzyskał koncesję satelitarną
    Nie tym Razem09.10.2025 17:09
    Słychać wycie? Znakomicie xd
  • Karol Nawrocki dotrzymał słowa i zabrał dzieci na kebaba
    Nie tym Razem06.10.2025 15:37
    ^jak to z czego? Przecież jestem nalewajko i żyję z robienia go*noburzy na Donaldzie xd
  • Francja: nowy premier podał się do dymisji kilkanaście godzin po ogłoszeniu składu rządu
    Nie tym Razem06.10.2025 15:34
    ^"oni po prostu nie mają woli politycznej żeby dać pieniądze, bo klęczą wciąż jeszcze mentalnie na kolanach i obrabiają berło NIEMCOM" - poprawiłem byku
  • Angela Merkel krytykowana za obwinianie Polski za wojnę w Ukrainie
    Nie tym Razem06.10.2025 15:12
    ^"BTW - czy korekta na Donaldzie dostała jakiegoś wylewu mózgu?" - odpowiedź: tak

    .

    Invultus, podoba mi się twoja antyniemiecka postawa. Tylko zastanawia mnie czemu ograniczasz się do AfD. Wszystkie niemieckie partie są wrogo nastawione do Polski, więc w pierwszej kolejności powinieneś potępić największego zwolennika Niemiaszków i ich agenta czyli Tuska. A także partię, która działa w interesie Niemiec czyli KO. Uwalone projekty CPK czy elektrowni jądrowej to najbardziej jaskrawe przykłady szkodzenia Polsce. Braun czy Mentzen jeszcze nie rządzili, a już oskarżasz ich o coś bez żadnych dowodów. Analizuj poczynania platformerskich zdrajców, sporo czasu ci zejdzie xd
  • Ranking użytkowników