Fakt, Biden nie robił praktycznie nic przez co ruscy zajęli dość spory kawałek Ukrainy. Sporo Ukraińcow straciło życie przez bierność zdemenciałego dziadzia. Trump liczył, że ubije z putinem interes. Plan był dobry, w większości przypadkow to by mogło zdać egzamin. Ale Trump nie wziął pod uwagi jednego, rosjanie to narod skrajnych de*ili i połg*wkow, a putler to krol wszystkich id!otow. On woli poświęcić cały kraj niż stracić twarz i swoj hehe `honor`. Dlatego z negocjacji nici. Z jednej strony dobrze, bo im dłużej trwa wojna tym dłużej psiarze się wykrwawiają, z drugiej strony zawsze strach mieć pod ścianą psychola z atomowkami, ktory traci grunt pod nogami...
^Póki co chyba cię boli, że Tusk zdążył wysadzić partię Razem od środka, mimo, że ta liczyła chyba z 5 osób xd, a Lewicę Czarzastego rozstawia po kątach tak, że aż mi Włodka tak po ludzku żal. Ale tylko trochę, bo jednak śmiech jak głupi są politycy lewicy zawsze zwycięża xd
Polski i Polakow niena*dzi lewactwo. Nikt tak nie służy ruskiej sprawie jak lewacy. A to, że julki są za t**e żeby sobie z tego zdawać sprawę to inny temat xd
^Cieszę się, że pytasz. Rządzić powinni ludzie, którzy chcą jak najmniejszej ingerencji państwa w życie obywateli. Bo jak wiadomo rząd nie ma własnych pieniędzy, więc jak coś daje to potem sobie odbiera w podatkach. Nie stać cię na mieszkanie? Podziękuj rządzącym, że wprowadzali durne kredyty 2%, 0% i co tam jeszcze było. Socjaliści od lat mówią, że ludzie sobie sami nie poradzą i trzeba ich za rączkę prowadzić w każdym aspekcie życia, w tym także jak wydawać ich pieniądze. Dlatego socjalizm doprowadza do patologicznej sytuacji, w której ci co są ogarnięci i pracują dostają najbardziej po tyłku, bo im są zabierane ich ciężko zarobione pieniądze i rozdawane głównie leniom, którym nie opłaca się pracować, bo po co, skoro za siedzenie na kanapie można dostać socjal "bo się należy". Ci co pracują i najwięcej się dokładają nie mogą najczęściej korzystać z programów, bo nie spełniają warunków. Przecież to czystej wody absurd. Jak można uznać, że armia polityków i urzędników państwowych będzie wiedzieć lepiej jak wydawać pieniądze od obywatela, który te pieniądze zarabia. Dalej, państwo generalnie nic nikomu nie powinno dawać (z pewnymi skrajnymi wyjątkami). Chcesz żeby żyło Ci się lepiej, głosuj na tych którzy chcą niskich i prostych podatków. Którzy nie będą cię wiązać milionami nakazów, zakazów i regulacji. Na ten moment jest tylko jedna partia, która może to zagwarantować :) 💪🛴
^"oni po prostu nie mają woli politycznej żeby dać pieniądze, bo klęczą wciąż jeszcze mentalnie na kolanach i obrabiają berło NIEMCOM" - poprawiłem byku
^"BTW - czy korekta na Donaldzie dostała jakiegoś wylewu mózgu?" - odpowiedź: tak
.
Invultus, podoba mi się twoja antyniemiecka postawa. Tylko zastanawia mnie czemu ograniczasz się do AfD. Wszystkie niemieckie partie są wrogo nastawione do Polski, więc w pierwszej kolejności powinieneś potępić największego zwolennika Niemiaszków i ich agenta czyli Tuska. A także partię, która działa w interesie Niemiec czyli KO. Uwalone projekty CPK czy elektrowni jądrowej to najbardziej jaskrawe przykłady szkodzenia Polsce. Braun czy Mentzen jeszcze nie rządzili, a już oskarżasz ich o coś bez żadnych dowodów. Analizuj poczynania platformerskich zdrajców, sporo czasu ci zejdzie xd