Zaraz mam tramwaj a w reke wpadly mi tylko koszulka i niebieska. Nie wiem co robic 🤷🏼
.
Nie smieszy was ze neona2isci zawsze bija sie przyznac do swoich pogladow? A to koszulke dostaja w prezencie, a to piec piw zamawiaja, a to im sie krzyzyk od mamy na koncach polamie i zle poskleja... Tacy to bohaterowie...
Nie wiem kto to jest, ale niech mu ktos przekaze ze dzieci w Polsce sa leczone w ramach POZ a zbiorki urzadzane sa albo na wsparcie rodzin/rehabilitacji albo na terapie niestandardowe tzn. jachty i domy na wyspach dla szarlatanow jak przy okazji zbiorek pana Gangbanga.
XD, znowu udajesz ze chodzi ci o jakichs arabskich cywilow a nie o p*szczekanie sobie zgodnie z moda?? No to naklikaj sobie wiecej plusikow: poczujesz sie jeszcze lepiej w swojej roli kliktywisty
Kurcze, ten komu nigdy sie nie zdarzylo zalozyc neona*istowskiej koszulki w pogoni za autobusem niech pierwszy rzuci kamieniem... . Przeciez wiadomo ze to podstawa garderoby kazdego Polaka, tak pewnie myslal Stanowski
Jestem absolutnie za tym zeby Lolakom dac takie rzady jakich sobie zycza.
Skoro chca zmarnowac historyczna szanse i miec przy wladzy odklejencow z konfy, to niech ich maja: historia Lolski to i tak zestaw najbardziej zenujacych prymitywnych faili pod sloncem wiec jeden wiecej nie zaszkodzi...
Super, jestem absolutnie zwolennikiem tego pomyslu.
Po pierwsze: sprawi to ze mniej ludzi przyjedzie do Barcelony i wybierze inne miasta.
Po drugie, zredukuje to patologie cenowa w ktorej ostatnio placilem ze dwiescie eurasow za dobe za studio wygladajace jak prop z ikei ale za to bez sprzatania w cenie. Normalnie w tej kategorii cenowej w BCN dostaje sie tez smrod kanalizacji gratis
Generalnie mam wrazenie ze ceny w BCN odklejaja sie co roku coraz bardziej i dzieki temu mozna rozwazyc inne opcje