Ten pan niedługo nie będzie miliarderem, tylko będzie biedny. Wszyscy wiemy, że aby być bogatym, trzeba wstawiać wcześniej, pracować dłużej i dźwigać większe ciężary.
To, że dziś rządzi PIS, to akurat wina wszystkich poprzedników, którzy rządzili przed nimi. Zwłaszcza PO, które nic nie zrobiło w sprawie edukacji i nie miało nic do zaoferowania ciężko pracującemu ludowi miast i wsi! Nie wolno tu też zapominać o Tusku, który zamiast stawiać na ludzi inteligentnych i ambitnych, postawił na takich tytanów intelektu jak Kopacz i Komorowski, którzy przegrali by nawet z Jachirą.
Współczucia dla Białorusinów. To są ludzie którzy już przed wojną byli kryminalistami a teraz dołączyli do bandy degeneratów i sa przez tych degeneratów szkoleni by siać terror.
Obserwuje ją 5.6 milionów, wiec no, można by rzecz że by umarła z głodu bez niego.
Dodajmy do tego 2 rzeczy
1 Gdyby nie była w ciąży, to by jej prawdopodobnie nie zdradził.
2 Zdradził ją z inną kobietą, więc to nie jego wina tylko tej drugiej zdziry.
Szkoda chłopa, bo zachował się jak trzeba ale to zła kobieta - córka Ewy, która jak pramatka skusiła go do złego.
Wniosek - to wina kobiet, że faceci zdradzają.
A tak na poważnie - to są ludzie, którzy rozumieją, że istnieje miłość do danej osoby, ale można się przy okazji bawić z inni. I nie ma w tym nic złego.
Nie każda kobieta musi być feministką. Część może być zwolenniczkami tradycyjnego modelu rodziny, w którym kobieta opiekuje się domem, a facet zarabia na ten dom.
Po drugie - kobiety które prowadzą swoje biznesy, też mogą być bardziej przekonane do konfederacji - bo niskie podatki, likwidacja obowiązkowego ZUS, pensji minimalnej = więcej hajsu dla niej. <-- Taka kobieta niekoniecznie zakładać musi, że konfa odbierze jej prawa, ale nawet jak to zrobi, to zawsze może przepisać firmę na męża - słupa, a ona będzie aktywnie nią zarządzać nadal, lecz nieoficialnie.
Całkiem niedawno Gimper zabrał głos w podobnej sprawie i stwierdził, że jak kobieta jest w ciąży lub zaraz po urodzeniu, to normalnym jest, że nie będzie miała siły na zaspokojenie swojego faceta i jak facet pójdzie i się wyszaleje u prostytutki to będzie lepszym ojcem. XD
Z osób które znam w realu, którym się posypały małżeństwa, to właśnie przez to, że to facet zdradzał i tylko 1 było to z winy kobiety.
W chwili obecnej najbardziej prawdopodobnym jest, że to PIS wygra wybory, ale nie zdobędzie tyle mandatów by stworzyć rząd większościowy.
Więc będą szukać koalicjanta, a konfa już zadeklarowała gotowość do koalicji z każdym. xD
Wszystko wskazuje na to, że po jesiennych wyborach będziemy mieć koalicje PIS+Konfa+PLS.
Bo to, że PSL nie jest w koalicji z PIS obecnie, wynika z faktu, że PIS ich nie potrzebuje, ale nie miejcie złudzeń - jeżeli PIS im zaproponuje koalicję, to oni się na nią zgodzą.
12:05 W swojej wypowiedzi nie śmiała się z osób zdradzonych, śmiałam się z osób które zdradzają, a winę zwalają na swoją kobietę.
I podtrzymuję to co pisałam wyżej, ale doprecyzuję - ja absolutnie nie widzę nic złego w poligamii i otwartych związkach, natomiast potępiam zdrady, kiedy taka osoba chce żyć w związku monogamicznym.
Nawet jeżeli ta kontrofensywa była blefem, to ten blef i tak dał im wiele. Chociażby to, że rosyjskie wojsko nie posuwało się na przód, a zaszyło się w okopach. :D
Co daje Ukrainie czas na przeszkolenie i pozyskanie sprzętu.