Skoro już o Razem mowa, to warto wspomnieć o potężnym kryzysie w partii i kłotni między zwolennikami Zandberga i Biejat. Spor, ktory najprawdopodobniej skończy się rozłamem. To mega zabawne, że wystarczył rok w koalicji rządzącej żeby Razemki się rozleciały xd Okazuje się, że pie*lolo Zandberga mają dość członkowie jego własnej partii 🤣
15:59 Już ci wszystko kacapie wytłumaczyłem. Nie moja wina, że jesteś zbyt tępy żeby łączyć fakty. Ale z drugiej strony nie za to ci płacą. Masz szerzyć dezinformacje zgodnie z wytycznymi z kremla, a nie myśleć
Trzaskowski nie potrafił zatrzymać nawet g*wna spływającego do Wisły. Blokując marsz niepodległości jeszcze bardziej się pogrąży. Kilka punktow w wyborach prezydenckich mu dzięki temu ucieknie, więc są plusy tego zamieszania
W całej Unii Europejskiej odnotowuje się spadek liczby dzietności, a chyba nie powiesz mi, że na Zachodzie nie ma rownouprawnienia. W krajach wysoko rozwiniętych widoczny jest trend skupiania się na karierze, ktory przekładany jest nad chęcią zakładania rodziny. Tak jest w Europie, tak jest w Korei Południowej czy w Japonii. Mizoginia i patriarchat to chochoły stworzone przez feministki, żeby tłumaczyć ich porażkę w rywalizacji z facetami. Narzucać sztuczne parytety i rezygnować z awansu ze względu na doświadczenie i umiejętności na rzecz płci, * czy orientacji se*ualnej xd To swoją drogą zabawne, że feministki z jednej strony domagają się rownouprawnienia, a po zderzeniu z twardym światem rywalizacji, bez specjalnych przywilejow, nie potrafią sprostać najlepszym. I może cię to zszokuje, ale nie ma międzynarodowego spisku mężczyzn by poniżać kobiety. To jest właśnie świat rywalizacji, w w ktorym wygrywa najlepszy. Mężczyzna, ktory wspiął się na szczyt, nie tylko podciął nogi kobietom, ale też wszystkim innym mężczyznom, z ktorym przyszło mu rywalizować. Ale oczywiście uwaga skupiona jest zawsze na tych najlepszych. Kobiety tych wszystkich facetow, ktorzy polegli w wyścigu nie uznają nawet za ludzi xd
23:16 nie są i właśnie o to się kłocą. Bo Lewica dała ultimatum, Biejat chce wejść, a Zandberg się boi odpowiedzialności i obs*ał zbroję. Zawsze wiedziałem, że gada głupoty, ale nie sądziłem, że nie ma odwagi żeby walczyć o swoje xd Żałosny typ
Jakiś podrzędny influencer, a aż tyle artykułów o nim na Donaldzie. Za to o rzeczach rzeczywiście ciekawych ani słowa. Np o pośle Gduli z lewicy, który niszczy IDEAS NCBR. O konflikcie Zandberga z Biejat i prawdopodobnym rozpadzie partii Razem. O tym jak Tusk rozdaje państwowe stołki kumplom z boiska. Tyle ciekawych rzeczy, a na tym lewackim portalu ani mru mru 😅