Ridge Forester, jak ty coś czasem pie*dolniesz to mam wrażenie, że jesteś pamejem w masce xd
Główne zalety reformy Balcerowicza:
Opanowanie hiperinflacji – w 1989 r. inflacja w Polsce przekraczała 600% rocznie. Dzięki reformie w ciągu kilku lat spadła do kilkunastu procent.
Stabilizacja gospodarki – uporządkowanie finansów publicznych, wprowadzenie twardej dyscypliny budżetowej i walutowej.
Wprowadzenie mechanizmów wolnego rynku – liberalizacja cen, handel wewnętrzny i zagraniczny oparły się na konkurencji zamiast centralnych decyzjach planowych.
Otwarcie na świat – ułatwiono import i eksport, Polska zaczęła integrować się z gospodarką międzynarodową.
Przyciąganie inwestycji zagranicznych – jasne reguły gry i stabilizacja zachęciły inwestorów z zagranicy.
Powstanie sektora prywatnego – tysiące prywatnych firm mogło się rozwijać, co napędziło przedsiębiorczość.
Zmniejszenie niedoborów towarów – zniknęły puste półki w sklepach, towary stały się łatwo dostępne.
Podstawa dalszego rozwoju – reformy stworzyły fundamenty pod wzrost gospodarczy w latach 90. i późniejszą integrację z UE.
Zyskanie wiarygodności międzynarodowej – Polska zaczęła być postrzegana jako kraj zdolny do przeprowadzenia trudnych, ale koniecznych reform.
Spytałbym czy w takim razie nie masz szacunku do rodziców, ale przecież siedzą w rosji, więc rzeczywiście pewnie nimi gardzisz, tak jak sobą ruski psie xd
Trump z rigczem. To co się działo w miastach po rządach demokratow to już był trzeci świat lub Zachodnia Europa. W stolicy kraju strach było wyjść na ulice. Codziennie ktoś tracił życie w porachunkach gangow. Do tego wszechobecne namioty nielegalnie koczujących I zakłamane statystyki pani burmistrz przekonującej, że przestępczość spada. Dane oczywiście z IDzD xd Dobrze, że Trump wziął ich tam za mo*dy. Operacja oczyszczania Stanow z brudu rozpoczęta. Tylko przyklasnąć i kibicować
Za każdym razem gdy otwieram Wyborczą, odpalam Onet, TVP czy TVN, tak. Na Donaldzie też średnio, ale przynajmniej w komentarzach można weryfikować lewackie brednie
Wynik Zandberga to wstyd dla Polakow - w kraju przeoranym kom*nizmem kilka procent populacji zupelnie nieskrepowanie twierdzi ze najlepiej ich poglady reprezentuje leniwy kom*ch, który gdyby tylko dorwał się do władzy to wprowadziłby ścisłą cenzurę i ograbił większość Polaków z ich własnych pieniędzy na wspólne dobro (czytaj dobro jego, jego koleżków i ich rodzin - jak to od powstania tej czerwonej zarazy działało w każdym miejscu na świecie) xd
Tusk mógłby zdjąć portki i nas*ać na środku pokoju a fajnopolactwo, silniczki i lewactwo przejonywałoby, że to kawior xd
Dobrze, że wcześniej Duda, a teraz Nawrocki powstrzymuje rudego zdrajcę od psucia Polski. Wybory coraz bliżej, już nie mogę się doczekać aż odsuniemy platfusów i przede wszystkim lewicę od koryta
Wanna Żukowska na swoim zwyczajnym poziomie, wiedzą i błyskotliwością szoruje po dnie. Godnie reprezentuje lewactwo. Xd
.
Ale się cieszę, że Stanowski założył Kanał Zero gdzie w końcu można mieć doczynienia z rzetelnym dziennikarstwem. Znak nowych czasów, oby GW, onety, czy tvn upadły. I tak już prawie nikt tego nie ogląda, poza dziadami, ale ta widownia z czasem sama się wykończy.
^jesteś żywym przykładem tego, że lewactwo wyprało ci mózg. Będziesz walczył ze wszystkim co wykracza poza twój wąski światopogląd. Można walić w ciebie argumentami dlaczego myśliwi są potrzebni, ale nie. Ty będziesz cisnął po myśliwych bo biedny dziczek. Do czasu aż ci taki dzik nie wyjdzie na ulice. Pewnie inaczej byś wtedy śpiewał xd