Logo
  • DONALD
  • UŻYTKOWNICY
  • NIE TYM RAZEM

Nie tym Razem

6173
23
  • Trump grozi kolejnymi cłami krajom, które chcą podatku cyfrowego
    Nie tym Razem26.08.2025 15:10
    Ridge Forester, jak ty coś czasem pie*dolniesz to mam wrażenie, że jesteś pamejem w masce xd

    Główne zalety reformy Balcerowicza:

    Opanowanie hiperinflacji – w 1989 r. inflacja w Polsce przekraczała 600% rocznie. Dzięki reformie w ciągu kilku lat spadła do kilkunastu procent.

    Stabilizacja gospodarki – uporządkowanie finansów publicznych, wprowadzenie twardej dyscypliny budżetowej i walutowej.

    Wprowadzenie mechanizmów wolnego rynku – liberalizacja cen, handel wewnętrzny i zagraniczny oparły się na konkurencji zamiast centralnych decyzjach planowych.

    Otwarcie na świat – ułatwiono import i eksport, Polska zaczęła integrować się z gospodarką międzynarodową.

    Przyciąganie inwestycji zagranicznych – jasne reguły gry i stabilizacja zachęciły inwestorów z zagranicy.

    Powstanie sektora prywatnego – tysiące prywatnych firm mogło się rozwijać, co napędziło przedsiębiorczość.

    Zmniejszenie niedoborów towarów – zniknęły puste półki w sklepach, towary stały się łatwo dostępne.

    Podstawa dalszego rozwoju – reformy stworzyły fundamenty pod wzrost gospodarczy w latach 90. i późniejszą integrację z UE.

    Zyskanie wiarygodności międzynarodowej – Polska zaczęła być postrzegana jako kraj zdolny do przeprowadzenia trudnych, ale koniecznych reform.
  • Prezydent Nawrocki zawetował ustawę o pomocy obywatelom Ukrainy i zaproponował własną
    Nie tym Razem26.08.2025 08:56
    Spytałbym czy w takim razie nie masz szacunku do rodziców, ale przecież siedzą w rosji, więc rzeczywiście pewnie nimi gardzisz, tak jak sobą ruski psie xd
  • Badanie: odrestaurowane lub nowe pomniki Stalina prawie nie budzą w Rosji negatywnych komentarzy
    Nie tym Razem24.08.2025 20:19
    Dajcie Zandberga do władzy to też by stawiał pomniki swojego czerwonego idola xd
  • Trump jest zadowolony z wykorzystania Gwardii Narodowej w Waszyngtonie, chce teraz wybrać kolejne miasta i cele
    Nie tym Razem22.08.2025 19:48
    Wojsko tylko sprząta *. Porządni obywatele mogą cieszyć się wolnością i powrotem bezpieczeństwa
  • Kosiniak-Kamysz wyjawił, że nie jest pazerny na stołki, bo jakby był, to byłby premierem
    Nie tym Razem22.08.2025 17:26
    Wiesz z autopsji? Tego co pozostało z twojego mózgu już nie da się uratować. Została tylko lewicowa kaszanka xd
  • Trump jest zadowolony z wykorzystania Gwardii Narodowej w Waszyngtonie, chce teraz wybrać kolejne miasta i cele
    Nie tym Razem22.08.2025 14:30
    Trump z rigczem. To co się działo w miastach po rządach demokratow to już był trzeci świat lub Zachodnia Europa. W stolicy kraju strach było wyjść na ulice. Codziennie ktoś tracił życie w porachunkach gangow. Do tego wszechobecne namioty nielegalnie koczujących I zakłamane statystyki pani burmistrz przekonującej, że przestępczość spada. Dane oczywiście z IDzD xd Dobrze, że Trump wziął ich tam za mo*dy. Operacja oczyszczania Stanow z brudu rozpoczęta. Tylko przyklasnąć i kibicować
  • Sondaż: afera KPO ani chwilowa, ani mała, większość Polaków uważa, że zaszkodzi rządowi
    Nie tym Razem22.08.2025 10:00
    Wały były i są kręcone zarówno przez PiS jak i PO z Lewicą. Cóż za rewelacja, szok i niedowierzanie xd
  • Kanał Zero zrobił debatę o myśliwych i ofiarach ich pomyłek, ale zeszło na aborcję
    Nie tym Razem21.08.2025 23:19
    Za każdym razem gdy otwieram Wyborczą, odpalam Onet, TVP czy TVN, tak. Na Donaldzie też średnio, ale przynajmniej w komentarzach można weryfikować lewackie brednie
  • Sondaż: KO w górę, największy spadek notuje partia Grzegorza Brauna
    Nie tym Razem21.08.2025 20:36
    Wynik Zandberga to wstyd dla Polakow - w kraju przeoranym kom*nizmem kilka procent populacji zupelnie nieskrepowanie twierdzi ze najlepiej ich poglady reprezentuje leniwy kom*ch, który gdyby tylko dorwał się do władzy to wprowadziłby ścisłą cenzurę i ograbił większość Polaków z ich własnych pieniędzy na wspólne dobro (czytaj dobro jego, jego koleżków i ich rodzin - jak to od powstania tej czerwonej zarazy działało w każdym miejscu na świecie) xd
  • Kanał Zero zrobił debatę o myśliwych i ofiarach ich pomyłek, ale zeszło na aborcję
    Nie tym Razem21.08.2025 20:19
    Czy putin sączący propagandę jest teraz z nami w pokoju? xd
  • Wiech próbuje wytłumaczyć, dlaczego wiatraki są spoko i ostrzega przed wojenką polityczną w temacie energetyki
    Nie tym Razem26.08.2025 09:02
    ^W twojej bańce ideologicznej Hałabała ma jak widać autorytet. Zabawne xd
  • Prezydent Nawrocki zawetował ustawę o pomocy obywatelom Ukrainy i zaproponował własną
    Nie tym Razem25.08.2025 19:40
    No silniczki, produkujcie się xd
    Prezydent Nawrocki zawetował ustawę o pomocy obywatelom Ukrainy i zaproponował własną
  • Poseł Wilk z Konfederacji znany z politykowania w stanie naprutym świętuje pół roku w trzeźwości
    Nie tym Razem23.08.2025 10:39
    A I tak nie do przekroczenia dla większości polityków Lewicy xd
  • Kosiniak-Kamysz wyjawił, że nie jest pazerny na stołki, bo jakby był, to byłby premierem
    Nie tym Razem22.08.2025 17:27
    Kwik lewactwa na Mentzena i PSL za 3...2...1...xd
  • Rząd chce zwiększyć podatek od wygranych z 10% do 15%
    Nie tym Razem22.08.2025 17:23
    Czy ten pazerny i chciwy rząd mógłby w końcu zabrać te tłuste czerwone łapy od pieniędzy obywateli?
  • Sondaż: Polacy chcieliby, żeby z Trumpem rozmawiał raczej Nawrocki niż Tusk
    Nie tym Razem22.08.2025 10:13
    Przez własną głupotę i nieodpowiedzialne wypowiedzi
  • Kanał Zero zrobił debatę o myśliwych i ofiarach ich pomyłek, ale zeszło na aborcję
    Nie tym Razem22.08.2025 09:58
    ^Nibylandia i Narnia
  • Prezydent zawetował ustawę wiatrakową, premier zarzuca złą wolę albo niekompetencję
    Nie tym Razem21.08.2025 20:42
    Tusk mógłby zdjąć portki i nas*ać na środku pokoju a fajnopolactwo, silniczki i lewactwo przejonywałoby, że to kawior xd

    Dobrze, że wcześniej Duda, a teraz Nawrocki powstrzymuje rudego zdrajcę od psucia Polski. Wybory coraz bliżej, już nie mogę się doczekać aż odsuniemy platfusów i przede wszystkim lewicę od koryta
  • Kanał Zero zrobił debatę o myśliwych i ofiarach ich pomyłek, ale zeszło na aborcję
    Nie tym Razem21.08.2025 20:26
    Wanna Żukowska na swoim zwyczajnym poziomie, wiedzą i błyskotliwością szoruje po dnie. Godnie reprezentuje lewactwo. Xd

    .

    Ale się cieszę, że Stanowski założył Kanał Zero gdzie w końcu można mieć doczynienia z rzetelnym dziennikarstwem. Znak nowych czasów, oby GW, onety, czy tvn upadły. I tak już prawie nikt tego nie ogląda, poza dziadami, ale ta widownia z czasem sama się wykończy.
  • Kanał Zero zrobił debatę o myśliwych i ofiarach ich pomyłek, ale zeszło na aborcję
    Nie tym Razem21.08.2025 20:17
    ^jesteś żywym przykładem tego, że lewactwo wyprało ci mózg. Będziesz walczył ze wszystkim co wykracza poza twój wąski światopogląd. Można walić w ciebie argumentami dlaczego myśliwi są potrzebni, ale nie. Ty będziesz cisnął po myśliwych bo biedny dziczek. Do czasu aż ci taki dzik nie wyjdzie na ulice. Pewnie inaczej byś wtedy śpiewał xd
  • Ranking użytkowników