Drobny problem jest taki, ze w Japonii w publicznych miejscach praktycznie nie ma koszy na smieci (poza wspomnianymi automatami, ale nieczesto). Smieci zwyczajowo zabiera sie do domu.
A jeszcze przy tym projektowac rakiety, implanty mozgowe, roboty i samochody. Kazdy kto pracuje przy czymkolwiek poza korpobzdurami wie, ze Musk to mitoman i c*mbal.
Pytanie referendalne mozna na polski przetlumaczyc tak:
- czy chcesz ciagle zatrudniac tania sile robocza ale jednoczesnie nie przyznawac jej prawa do uzyskiwania takich przywilejow jakie ty masz, celem tego zeby plebs znal swoje miejsce?