Logo

nobody

119
112
 • Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą
  nobody03.05.2021 13:11
  @12 piszesz o wyroku 1. instancji, ale w 2. został zaostrzony i orzeczono karę bezwzględnego pozbawienia wolności
  https://dziennikz...

  gdzie na zachodzie takiego przejścia nie ma prawa być - i nie znajdziemy takiego czegoś w Niemczech, w Norwegii bo tam dba się o bezpieczeństwo pieszych. W Polsce stawiamy przejście na drodze 2+2 i prędkości projektowej 90 km/h licząc na cuda z dziedziny fizyki, medycyny i psychologii
 • Zielona Góra: kierowca ferrari dostał 1000 zł mandatu, ale odwołał się i sąd zmienił na 5000 zł
  nobody20.12.2020 12:44
  od ceny samochodu powiadasz? przekroczenie 10 km/h autobusem przegubowym za 2,5 mln PLN (Solaris Urbino 18 electric) - mandat 20000 zł.
 • Właściciel mieszkania podpalonego przez narodowców
  nobody11.11.2020 19:57
  Powiedzcie, że nie spaliły się te prace
 • Posłowie Lewicy chcą powołania Biura Monitorowania Policji, a nie żeby policjantów pilnowali policjanci
  nobody06.11.2020 12:58
  dokładnie tak, ale wcześniej zarejestrowane wcześniej przez niezależną od Policji instytucję. Nie chodzi o sprawy typu Sasin, ale o pobicia/tortury w drodze na komisariat, na komisariacie, łamanie prawa do kontaktu z adwokatem, itd.. Wszystko nagrywane i w razie wykrycia maksymalny możliwy wymiar kary dla funkcjonariuszy biorących udział w procederze oraz zwolnienia dla tych którzy nie zareagowali (a byli świadkami)
 • Prokuratura ma ścigać organizatorów protestów, może im grozić nawet do ośmiu lat
  nobody31.10.2020 12:01
  sam jesteś nieprzetestowany, nad tymi szczepionkami pracują przy ogromnym finansowaniu od lutego/marca w tej chwili kończą się testy kliniczne 4 preparatów - faktycznie nieprzetestowane zupełnie, "bedo zabijac patriotuf" szczepionkami
 • Minister Dworczyk zapewnia, że już niedługo prawo zostanie dopracowane i nakaz maseczek będzie legalny
  nobody17.10.2020 00:58
  wg badań 99,6% zarażonych miało wszystkie kończyny - korelacja to nie przyczynowość

  już pomijając, że na podstawie badań naukowych wiemy że skuteczniej chronią maski noszone przez zakażonych a nie przez zdrowych (te żeby działały skutecznie muszą być na poziomie P2/N95 albo P3/N99)
 • Wrocław: dwóch krzykaczy od "nie ma żadnej pandemii" walczy o życie w szpitalu 
  nobody10.10.2020 10:51
  pytanie czy wszystkie dzieci, licealista nie potrzebuje całodobowej opieki, 13-latek także nie potrzebuje niańki - więc masz już o połowę mniej uczniów. Za moich czasów (lata 90.) 10-latek sam wracał z kluczem więc też powinien dać sobie radę
 • Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą
  nobody03.05.2021 09:57
  Wyrok jest zbyt surowy (bo bezcelowy), ale to USA oni lubią długie kary przekraczające czasem długość życia kilkukrotnie.

  W Polsce mamy jeszcze większy burdel bo często sprawca nieumyślnego wypadku dostaje karę większą niż osoba która świadomie i znacząco łamała przepisy ruchu drogowego - koronnym przykładem jest gość skazany na karę bezwzględnego pozbawienia wolności za śmiertelne potrącenie na drodze krajowej w Mikołowie (gość jechał wolniej niż nakazują przepisy i reszta kierujących w takich miejscach, nie wyprzedzał, tylko nie zauważył w nocy pieszych na drodze krajowej na przejściu które nie powinno w ogóle istnieć - drogowcy po wypadku uznali że trzeba je zlikwidować, ale zostało z ograniczeniem 50 km/h na drodze z limitem 100 km/h). Co prawda teraz są próby sadzenia tych ostatnich za zabójstwo w zamiarze ewentualnym - ale tutaj znowu daje o sobie znać patologia polskiego systemu prawnego czyli populistyczne przepisy i taka osoba dostaje karę wyższa niż faktycznie zabójcy (skazani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym)
 • Ministerstwo Zdrowia: mamy 5 733 nowe przypadki zachorowań na koronawirusa. Nastolatek-hobbysta: cuda jakieś
  nobody30.11.2020 12:20
  a kto ma zrobić, jedyne kompetencje prawne ma prokuratura - ale prokuratura jest sterowane przez rząd któremu bardzo zależy na wypłaszczeniu. A teraz, kochane dzieci, pocałujcie misia w du*ę.

  Anna Ochab-Marcinek jest członkinią zespołu doradczego COVID Polskiej Akademii Nauk:

 • Posłowie Lewicy chcą powołania Biura Monitorowania Policji, a nie żeby policjantów pilnowali policjanci
  nobody06.11.2020 17:51
  i jak widać to nie działa, tzn na papierze wszystko pięknie - a zwłaszcza w królowej policyjnych nauk (statystyce)
 • Posłowie Lewicy chcą powołania Biura Monitorowania Policji, a nie żeby policjantów pilnowali policjanci
  nobody06.11.2020 11:39
  Spoko pomysł, ale ja mam jeszcze lepszy - tajemniczy klient, losowo wybrani policjanci dostają gościa który łamie prawo i sprawdzamy czy wszystko przebiegło tak jak powinno. Czy policjanci przypadkiem go nie pobili, nie sfałszowali dokumentacji, itd.
 • Prokuratura ma ścigać organizatorów protestów, może im grozić nawet do ośmiu lat
  nobody31.10.2020 11:56
  widać, że katol - bo kłamiesz (co jest ciekawe, bo w Biblii nie ma fragmentu dopuszczającego kłamanie w "wyższym celu")

  > Obejrzyj debilu film z aborcji to przestaniesz pierdolić o "pasożycie". Dostatecznie duże dziecko czuje ból i próbuje się bronić przed aborcją.

  nie przeprowadza się aborcji u płodów które są zdolne do odczuwania bólu (na tym etapie przeprowadza się jedynie aborcje w przypadku nagłego poważnego zagrożenia zdrowia albo życia matki) w innym przypadku przeprowadza się wymuszony poród albo cesarskie cięcie.

  A bólu nie odczuwają ze względu na niedostatecznie rozwinięty OUN, natomiast mogą pojawiać się odruchy - tylko, że odruchy widzimy już u bakterii:
  https://tenor.com...

  u osób zmarłych gdzie mózg jest już martwy też występują:
 • Bill Gates prognozuje: bogate państwa wrócą do normalności w późnym 2021
  nobody11.10.2020 09:17
  to zależy jak bardzo opanujemy wirusa oraz od tego co wyjdzie ze szczepionek (i czy w ogóle). W lato jest szansa że coś ruszy a jak szczepionki będą działać to może nie będzie 3. fali jesienią 2021
 • USA: na Florydzie wdrożono algorytm przewidujący kto może popełnić przestępstwo
  nobody12.09.2020 14:42
  nie musi być posądzona - sztuczna inteligencja na pewno będzie "rasistowska" i piszę to poważnie. Dane wyjściowe w AI zależą od danych wejściowych, a wiemy że w USA za ten sam czyn czarnoskóry dostanie (średnio) wyższy wyrok i ma też większą szansę w ogóle odpowiedzieć za swój czyn.

  Zresztą podobnie jest w Polsce np. z kobietami czy osobami z wyższym wykształceniem gdzie wymienione grupy otrzymują niższe wyroki - o ile wraz z wykształceniem faktycznie dolegliwość kar pozbawienia wolności rośnie a skłonność do przestępstw maleje (ale przestępstw, bo socjopaci i inne osoby zaburzone są w stanie realizować się "zgodnie z prawem" - np. zostając menadżerami gdzie bez przemocy można się znęcać nad innymi a odpowiedzialność jest iluzoryczna) to różnice w przypadku płci nie do końca maja poparcie wiedzy naukowej
 • Ranking użytkowników