Logo
 • DONALD
 • UŻYTKOWNICY
 • JOHNYRABARBAROWIEC

johnyrabarbarowiec

1716
45
 • Gwiazda "Królowych życia" zatrzymana za przekazanie miliona złotych łapówki prokuratorowi 
  johnyrabarbarowiec07.08.2020 09:37
  Tak, zaprawdę zbrodnia straszna, zasługuje na karę śmierci. Za zabójstwo z premedytacją powinna być kara śmierci. Jednak pytanie takie, laska dała prokuratorowi bańkę i za to zostanie też oskarżona... A co z prokuratorem? Jakby nie było, został przekupiony.
 • Aktywiści powiesili tęczowe flagi na pomnikach w Warszawie
  johnyrabarbarowiec30.07.2020 09:11
  Ale co wypadek i pogotowie ma do nazistów? xD
 • Aktywiści powiesili tęczowe flagi na pomnikach w Warszawie
  johnyrabarbarowiec29.07.2020 14:40
  Dobrze... Jeśli będę homoseksualistom to nie będę zatrzymany, aresztowany, nie będę za to siedzieć i jeszcze masa organizacji się za mną w każdej chwili wstawi, będę mógł pluć na każdego, ale na mnie nikt bo to homofobia.

  Homoseksualizm - preferencja seksualna w której do stosunku seksualnego dochodzi między osobami tej samej płci.

  BDSM - preferencja seksualna w której do stosunku dochodzi z użyciem perwersji, wiązań, krępacji, oraz zadawania bólu w ostrzejszych odmianach.

  Jeśli będę bawił się w BDSM ze swoją lubą, podpiszemy na papierze na wszelki wypadek, że akceptujemy to co będziemy robić i prosimy, żeby druga strona nie ponosiła odpowiedzialności karnej, a w trakcie zabawy za mocno przyduszę kobietę sznurem i ta straci przytomność, zadzwonię na pogotowie, ale lekarz zrobi od razu obdukcję bo ślady znęcania, ślad sznura na szyi, policja mnie od razu zatrzyma, będzie miała gdzieś co podpisaliśmy i czy moja kobieta będzie chciała czy nie, postawione mi będą zarzuty, bo zgodnie z kodeksem karnym, coś takiego ścigane jest z urzędu, będę miał zarzuty, oczywiście za pierwszym razem dostanę zawiasy, ale następnym razem jakiś 1-3 lat więzienia.

  A teraz powtarzaj, homoseksualiści to najbardziej dyskryminowana grupa ludzi w Polsce.
 • 15-piętrowy zamek w Puszczy Noteckiej już na ukończeniu
  johnyrabarbarowiec25.07.2020 16:19
  Fajny zamek, w cywilizowanym kraju stałby się wizytówką parku narodowego, np. w Niemczech czy we Francji gdzie każdy park narodowy ma jakiś zamek czy coś takiego. Ale zamek w Polsce... Polakom to ziemianki i budy dla psów budować, co najwyżej bloki z wielkiej płyty, a nie zamki, zamki buduje się ludziom.
 • Spółka z GPW wzięła sobie luksusowy jacht w leasing, bo życie jest krótkie i trzeba mieć fantazję
  johnyrabarbarowiec19.07.2020 19:40
  A co, państwowa?! Jeśli skarb państwa nie posiada w danej spółce żadnych udziałów to jest to spółka prywatna.
 • Vlogerka: nadal istnieje mini prostytucja w związkach, facet "daje pieniądze, jak jest zadowolony"
  johnyrabarbarowiec19.07.2020 00:29
  Cze cze czekaj... Co do przemocy ekonomicznej ok, trzeba się z blondi zgodzić, ale mówienie, że jeśli nie dam mojej kobiecie na przyjemności kasy to upokorzenie... Upokorzenie dla kogo? Dla niej? Czy dla chłopa który musi czuć się upokorzony bo nie stać go na przyjemności dla swojej kobiety? A może zwyczajnie nie miał? Może na coś zbierają? Może mają ciężki okres finansowo? Ja ostatnio też kobiecie musiałem przerwać dawanie na przyjemności, ba, przez miesiąc byliśmy na jej utrzymaniu, bo zwyczajnie straciłem na miesiąc płynność finansową, zdarza się, ale moja kobieta nigdy nie poczułaby się upokorzona gdybym nie dał jej na przyjemność których i tak obecnie nie ma, ja też nie mam, dla mnie jedyna przyjemność jak sobie zrobię whisky z colą wieczorem, a dla niej jak zajmę się dzieckiem żeby miała spokój na jakiś czas, dlaczego tak? Bo zbieramy kasę i zaciskamy pasa bo na coś zbieramy. Ta blondi chyba myśli, że każdy mężczyzna zarabia stałkę na poziomie 10 tys netto i służy tylko do spełniania przyjemności swojej kobiety. Na szczęście pseudo-feministki wymierają śmiercią naturalną bo w zdrowym związku przyjemności idą w obie strony pod różnymi względami. Jest 2:30, właśnie zrobiłem przyjemność mojej kobiecie, wysprzątałem całe mieszkanie tak, że jutro rano jak wstanie, wszystko będzie czyste i gotowe do użycia, zapewne ona da mi pospać tyle ile będę chciał, a jak wstanę, to zrobi mi kawę bez pytania, tak po prostu poda mi kawę bo ja z rana nie do życia jestem. Ot tak wygląda życie normalnej pary, przyjemności te małe jak i duże idą w obie strony tak po prostu bezinteresownie.
 • Weteran z Afganistanu, który uciekł z pumą do lasu, opublikował wideo: bezpieczni
  johnyrabarbarowiec12.07.2020 12:24
  Tyś chyba kota nie miał nigdy. Puma to nieco większy dachowiec, normalnie się udomawia jak dachowiec, jedyna różnica, że ma więcej siły. Jest to największy kot jakiego możesz oswoić i udomowić, jak puma się z tobą zżyje to będzie latać ci pod nogami, spać przy tobie i grzać się o ciebie, tak samo jak z kotami domowymi. Ponadto koty są terytorialne więc nie lubią zmieniać otoczenia, a kot w domu zwykle robi się leniwy bo wszystko ma blisko siebie, micha z jedzeniem jest, niedaleko micha z wodą, źródło ciepła też jest obok, tak samo jak rozrywki, przeszkody jak np. stoły no i czasem wleci jakiś owad którego można upolować, wtedy czasami są całe godziny polowania.
 • Tinder ostrzega użytkowników LGBT przed Polską
  johnyrabarbarowiec12.07.2020 09:23
  Krótko mówiąc, kar dla gejów nie ma, tylko mentalność ludzka.
 • Amerykańscy TikTokerzy walczą z Trumpem, bo chce im zakazać używania aplikacji
  johnyrabarbarowiec12.07.2020 08:14
  Jaką troską o dane i prywatność, zakazać TikToka dla zdrowia psychicznego.
 • Dziennikarz Radia Koszalin zrywa współpracę z Cejrowskim po nagraniu z "Trzaskowskim w kiblu"
  johnyrabarbarowiec11.07.2020 00:47
  Eh, a taka dobra seria była, zresztą ostatnio i tak nie prowadzili audycji. Szkoda, bo fajnie się słuchało jak prawilny Cejrowski z lewakiem Rudnikiem się spierali intelektualnie na argumenty. Szkoda, że po lewej stronie tak mało ludzi gotowych na spór na argumenty bo to aż przyjemnie się ogląda, a nie nudny wywiad prawilniaka z prawilniakiem, czy lewaka z lewakiem, to takie lizanie sobie wzajemnie dup.
 • Vlogerka: nadal istnieje mini prostytucja w związkach, facet "daje pieniądze, jak jest zadowolony"
  johnyrabarbarowiec30.07.2020 09:19
  Dwóch gości wyżej, a wiecie, że w klasycznym modelu rodziny gdzie mężczyzna pracuje i zarabia, kobieta sprząta dom, ogarnia dzieci, gotuje itd. Mężczyzna wraca do domu, dostaje michę pod twarz i ewentualnie pomoże z czymś z czym sama kobieta sobie nie poradziła, później odpoczywa bo pracując mężczyzna jest uwiązany czasowo z obowiązkami, kobieta siedząc w domu, oprócz dziecka nie ma niczego co musi zrobić o określonej porze i w odpowiednio szybki sposób, a my akurat po kolacji nie sprzątamy jakoś, bo to jedyny czas kiedy córka idzie spać i możemy się odprężyć więc to robimy bo dla nas te godziny 20-23 to jedyny czas kiedy możemy spędzić czas sam na sam w spokoju. Dlatego posprzątałem w nocy, żeby następnego dnia miała lżej z rana. Oczywiście jak macie relacje, że oboje pracujecie to tak, każdy ma obowiązki domowe, ale my możemy pozwolić sobie na luksus niepracowania mojej kobiety, ja jestem zadowolony bo w domu nic nie muszę robić (oprócz zajmowania się dzieckiem), a ona zadowolona bo robi wszystko w swoim czasie.
 • Aktywiści powiesili tęczowe flagi na pomnikach w Warszawie
  johnyrabarbarowiec29.07.2020 18:22
  Ale co naziści, uprowadzenia, policyjne układy itd, mają wspólnego z preferencjami seksualnymi? BDSMowcy też krzywdy nikomu nie robią.
 • Wnuk właściciela Red Bulla nie odpowie za śmiertelne potrącenie policjanta
  johnyrabarbarowiec26.07.2020 06:29
  Dogadał się z rodziną, a że miał kasę to było go na to stać i zapłacił rodzinie 97 tys USD.
 • Spółka z GPW wzięła sobie luksusowy jacht w leasing, bo życie jest krótkie i trzeba mieć fantazję
  johnyrabarbarowiec19.07.2020 19:43
  Jak już poprzednik wspomniał, on zarabia jako prezes (wypłata), jako udziałowiec (w dywidendach), a do tego jak każdy przedsiębiorca (a spółka jest rodzinna) korzysta się ze sprzętów firmowych prywatnych, np. samochód bierze się w leasing, bo lepiej się opłaca na firmę, niż kupić sobie prywatnie, jacht też wzięli sobie na firmę, bo prywatnie się nie opłaca.
 • Spółka z GPW wzięła sobie luksusowy jacht w leasing, bo życie jest krótkie i trzeba mieć fantazję
  johnyrabarbarowiec19.07.2020 19:39
  Nosz... Prywatna firma, co Cię to obchodzi czy jebią pracowników czy nie? Dzisiaj nie lata 90 gdzie bezrobocie było z dwójką na początku i każdy brał cokolwiek byleby na chleb zarobić, dzisiaj jak ktoś nie pracuje to dlatego, że nie chce pracować, a samej pracy co nie miara. Jeśli jebią tak pracowników, to zaraz upadną, a właściciele pójdą z torbami, proste, a jak jest u nich dobrze, to pracownicy nie odejdą. Dzisiaj to pracownik wybiera sobie pracę, nie pracodawca pracownika. Widocznie w tej firmie wszystko świetnie funkcjonuje to zdrowia, szczęścia i jeszcze więcej pieniędzy dla właścicieli, bo pieniądz dziś jest, a jutro już może go nie być.
 • USA: drużyna Redskins ugięła się pod presją i zmienia nazwę
  johnyrabarbarowiec14.07.2020 19:41
  Amerykanie, niegdyś wielki naród który zbudował mocarstwo potężniejsze od całej Europy razem wziętej w czasie 300 lat historii, dziś pogrążają się w turbo głupocie. Ale cóż ja mogę mówić, w paszporcie mam wpisane obywatelstwo Polskie, urodziłem się w Polsce, w narodzie który zdecydowanie, bo aż w ok 80%, popiera kandydata partii POPiS która rządzi od wielu wielu lat, wielu kadencji, naród wiecznie narzeka, ale dalej wybiera tych samych bo inni to złodzieje i nie można im ufać O_o Cóż, może rzeczywiście powinniśmy wrócić do początków, do dyktatur czy monarchii, bo po drodze cywilizacyjnie zrobiliśmy gdzieś coś źle.
 • Weteran z Afganistanu, który uciekł z pumą do lasu, opublikował wideo: bezpieczni
  johnyrabarbarowiec12.07.2020 12:20
  Tą dyrektorkę wypierdzielić. Zwierzę to część rodziny do której należy, u tego gościa ma dobre warunki, a dyrektorka zoo chce sobie kosztem zdrowia psychicznego pumy zrobić atrakcję. Puma to kot, tylko nieco większy od zwykłego dachowca, sam mam dwie kotki, są bardzo terytorialne i dla takiej pumy zabieranie jej do nowego miejsca dla niej jest bardzo problematyczne, sam pamiętam jak jadąc na święta zabraliśmy kotki ze sobą do innego domu (teściowej), jedna kotka oderwać się ode mnie nie mogła, druga musiała nas cały czas mieć na widoku żeby jakkolwiek funkcjonować w nowym miejscu. Później ok zmieniło się i po 2 dniach jedna zaczęła chodzić w zasięgu naszego widzenia, a druga już po całym domu choć wolała w naszej okolicy, ale gdyby nas tam nie było, kotki by przechodziły katusze. Puma niczym się nie różni od takiego dachowca.
 • Tinder ostrzega użytkowników LGBT przed Polską
  johnyrabarbarowiec12.07.2020 08:26
  W kraju gdzie trans i czarny z afryki byli posłami na sejm, a gej kandydował na urząd prezydenta RP to raczej powinniśmy być uznawani za jeden z najbardziej tolerancyjnych krajów świata.
 • Dziennikarz Radia Koszalin zrywa współpracę z Cejrowskim po nagraniu z "Trzaskowskim w kiblu"
  johnyrabarbarowiec11.07.2020 00:52
  Może i Rudnik nie jest taki światowy jak Cejrowski, ale lubiłem "Radiowy przegląd prasy" (jest na kanale Cejrowskiego), dzisiaj nie jest zbyt popularne intelektualne dywagowanie z użyciem argumentów między dwoma całkowicie odmiennymi światopoglądami, lud zbyt głupi szczególnie po lewej stronie, żeby ogarnąć, że jeśli z kimś się nie zgadzamy, to można uargumentować to i nawiązać ciekawą rozmowę, a nóż jedna i druga strona czegoś się dowie lub zmieni pogląd na niektóre sprawy.
 • Dziennikarz Radia Koszalin zrywa współpracę z Cejrowskim po nagraniu z "Trzaskowskim w kiblu"
  johnyrabarbarowiec11.07.2020 00:44
  O ile możemy się spierać o jego poglądy, czy słuszne czy nie (ja wychodzę z założenia, że każdy pogląd jest słuszny jeśli nie zagraża wolności innych ludzi) aczkolwiek jego filmy podróżnicze są najchętniej oglądanymi filmami podróżniczymi polskojęzycznymi i jego serie filmów są najcieplej odbierane nawet w tłumaczeniu (a seria Boso jest przełożona na angielski i hiszpański).
 • Ranking użytkowników