Logo

fallaway

3374
32
 • Mirków: ksiądz pijany lub niespełna rozumu zaczął obrażać kobietę, która na czas nie opłaciła pogrzebu "co łaska"
  fallaway15.09.2022 07:11
  Tylko problem tkwi w tym, że w wielu miejscach w Polsce, zwłaszcza na terenach wiejskich, nie ma cmentarzy komunalnych. Innowiercy są chowani dziesiątki kilometrów od swojego miejsca zamieszkania, a ateiści? Nie istnieją. Dostają katolicki pochówek za miliony monet z mszą na której ksiądz, w najlepszym wypadku, nie powie nic o zmarłym, w najgorszym będzie jechać po zmarłym jak po burej suce.
 • Doktor Malinowska trafiła do prestiżowego grona naukowców, dziady zleciały się krytykować jej tatuaże i kolczyki
  fallaway26.08.2022 07:43
  @2:49

  A od kiedy to Ty decydujesz kto jest normalny i co jest normą?

  Osoba która się tatuuje nie jest nienormalna, a posiadanie tatuaży nie jest odstępstwem od normy. W przedziale wiekowym w którym znajduje się pani dr wręcz brak tatuaży jest odstępstwem od normy.
 • Listonosze ostrzegają Pocztę, że jak nie zacznie płacić za nadgodziny, to nawet nie będzie miało kto awizo wystawić
  fallaway09.08.2022 11:29
  Praca listonosza to jedna z najtrudniejszych wziąwszy pod uwagę warunki pracy. Jeśli listonosze nie zaczną być wynagradzani godnie Wasze listy już zawsze będą awizami zostawianymi poniewczasie. A zarząd będzie doił publiczną instytucję wstawiając do okienek kolejne święte książeczki i nikomu niepotrzebne pierdoły.
 • Kolumbia: aborcja od tej pory będzie legalna do 24 tygodnia, polskie konserwatywne media są oburzone
  fallaway23.02.2022 13:56
  @13.09

  To Ty nie rozumiesz jednej, podstawowej rzeczy. Istota ludzka zaczyna się od porodu. Wcześniej to płód, a jeszcze wcześniej zygota i zarodek.

  Przeciwnicy aborcji jawnie wzywają do kary śmierci za zabójstwo i za aborcję. Skazują na wegetację ludzi chorych, bo godne umieranie na życzenie im nie w smak. Ale jak to im się przydaży problematyczna ciąża to oni mogą ją przerwać, bo to "wyjątkowa sytuacja" i "prywatna sprawa" a lewaki dupa cicho.
 • Do protestów pod Sejmem poza medykami dołączyli osobno antyszczepionkowcy i robią cyrk
  fallaway15.09.2021 18:10
  Magazynier nie zostanie na hołmofisie. Listonosz ani kurier też nie. Więc tak, chcę żeby był obowiązek szczepień, bo ktoś kto mi te zakupy do domu przywiezie może mnie zarazić. A to że nie przejdę covida ciężko nie oznacza że się nie zarażę.
 • Japonia: sąd najwyższy uznał, że zmuszanie żon do przyjęcia nazwiska męża jest zgodne z konstytucją
  fallaway28.06.2021 18:53
  Japonia to bardzo konserwatywny kraj o czym zapominamy patrząc na obrazki z Tokio z ich robotami i mangą. Niestety, takie prawa jak to są tylko potwierdzeniem ich konserwatywnego patriarchatu. I żadne anime tego nie zmieni.
 • LinkedIn pozwoli na etap kariery jako mama lub tata, zamiast po prostu dziury w życiorysie
  fallaway08.04.2021 20:33
  Niestety, są w kraju miejsca w których nie ma żłobka. A nie każda babcia jest na emeryturze by zająć się wnukiem. Do tego dodajmy zarobki mamy na poziomie minimalnym a z drugiej strony możliwość otrzymania zasiłku, i mamy "mamę na pełen etat". To nie zawsze wybór, rzadko to patologia, niestety najczęściej konieczność. Potem dziecko ma 6 lat i idzie do zerówki, a mama chce wrócić do pracy i ma problem, bo na cały ten okres wypadła z obiegu. Fajnie że serwis wprowadza opcję uzupełnienia luk, szkoda, że w mentalności małomiasteczkowych pracodawców rodzice z luką w życiorysie są automatycznie skreślani.
 • Mentzen radzi młodym, że jeśli chcą kupić mieszkanie, to niech idą do pracy i zaczną oszczędzać
  fallaway22.02.2021 09:14
  Międzynarodówka też nie jest tak dobrze opłacana jak powszechnie się wydaje. Owszem, dostaje się więcej na rękę, jednakże należy pamiętać, że za granicą też trzeba przeżyć a dieta od firmy nie wystarczy na 100% wydatków. Gdy jedziesz na 3 tygodnie by zjechać na tydzień po 1. nie masz życia prywatnego, po 2. nie zabierzesz zapasu jedzenia na cały pobyt. Kupno jedzenia w Czechach może nie jest tak kosztowne jak w Szwajcarii, ale wciąż koszty są nieporównywalne do kosztów życia w Polsce.

  Znam kilka osób które prędzej czy później zrezygnowały z międzynarodówki lub w ogóle z jazdy. Mentzen powinien najpierw usiąść za kierownicą, zarobić pierwszą wypłatę, zamiast wycierać sobie usta kierowcami.
 • Rzeczniczka MS zapewnia, że kobiety zmuszone do rodzenia będą miały pokoje "do wypłakania się"
  fallaway03.02.2021 12:19
  Pokój do wypłakania się? na jak długo? 5 minut, żeby zdążyć przed kolejną kobietą którą nakazowo się do niego wsadzi? To brzmi jak areszt dla kobiet zmuszonych do donoszenia ciąży. Opieka psychologa w kraju w którym nie ma działającej opieki psychiatrycznej? Co taki psycholog może, pozwolić jej kolejny raz się wypłakać, bez możliwości stwierdzenia depresji czy zapisania leków? Konsylium lekarskie? Do czego kobiecie, która urodziła martwy płód bez czaszki, specjalne konsylium?! Po fakcie? Przed, żeby upewnić ją że nie, jej dziecko nie przeżyje poza jej organizmem?

  Te bogobojne słowa o życiu od poczęcia, cały ten fałsz wyzierający z każdego zdania całego nierządu polskiego i ich popleczników, to boli. Jeszcze chwila a naprawdę, jak powiedział jeden z posłów, za aborcję będzie dożywocie. A najlepiej od razu kara śmierci!
 • Ruch Narodowy tropi dyskryminację Polaków przez międzynarodowe koncerny na podstawie ceny kurtki polskiego sklepu House
  fallaway18.01.2021 21:52
  Swego czasu kuzynka kupowała sprzęt elektroniczny w Polsce, bo w Niemczech był dużo droższy. Tak działa rynek: przelicznik walut, różne narzuty na cenę (marża sprzedawcy i wszystkich pośredników, podatki i opłaty), koszty transportu, logistyki i magazynowania sprawiają, że w jednym momencie produkt jest tańszy w kraju A, a w innym w kraju B.

  W przypadku np. słodyczy jest podobnie: jeśli weźmiemy pod uwagę dwa identyczne produkty, to jeden będzie musiał przebyć dłuższą drogę do sklepu i załapać się na dodatkowe koszty np. podatkowe, co oznacza, że w jednym z krajów po prostu będzie droższy.
 • Raport: ponad połowa pracowników chce więcej dni urlopowych i, co za tym idzie, mniej tyrania
  fallaway26.08.2022 17:20
  To nie jest śmieszne, to jest normalne że ludzie chcą więcej urlopu. Bo kiedyś trzeba odpocząć, sprawy urzędowe pozałatwiać, czy remont zrobić. To, że w krajach gdzie kultura zapierdolu ma długą tradycję ludzie mają mniej urlopu niż Polacy nie oznacza, że my mamy celować również w mniej urlopu. To, że typowy Polak załatwia sprawy na L4, bo ma za mało urlopu lub nie może go dostać z dnia na dzień, to patologia równa kulturze zapierdolu w wyżej wymienionych państwach.
 • Niebawem wejdzie w życie nowy taryfikator mandatów wycelowany w piratów drogowych, dotkliwe kary za recydywę
  fallaway17.08.2022 10:27
  Taka zmiana prawa bardzo cieszy, już poprzednia podwyżka mandatów podwyższyła bezpieczeństwo na drogach. Zmiany widać zwłaszcza w mieście, gdzie paradoksalnie zmniejszyły się korki mimo że kierowcy jeżdżą wolniej. Niestety tam, gdzie kontroli drogowych brakuje, wciąż widać brawurowych kierowców "a *uja mi zrobicie", najeździłam się ostatnio po wsiach w różnych częściach Polski i tam mentalnie nadal typowy kierowca dwudziestoletniej beemki za*dala ile fabryka dała. Życzę Wam wszystkim, drodzy pokrzywdzeni biedni kierowcy, kontroli drogowej na każdym kroku, aż się nauczycie że przepisy są po to by ich przestrzegać, aby wszyscy byli bezpieczni.

  Abstrahuję tutaj od bezsensowności niektórych znaków drogowych, to temat na inną dyskusję.
 • Psycholożka radzi, jak chronić córki przed obleśnymi wujkami i ich hehekomentarzami
  fallaway16.07.2022 19:46
  Całe nastoletnie życie słyszałam takie teksty. Było mi przykro, głupio i źle, a nikt nie reagował, każdy hehe miał z tego podśmiechujki. Cieszę się że dziś są osoby które dają rady typu REAGUJ nawet pisane bez wielkich liter. Bo nadal część rodziców ma problem z reakcją, mimo że wiedzą że to co słyszą ich dzieci jest złe.
 • USA: kobieta o mało nie przegapiła wiadomości, że wygrała 3 mln dolarów w loterii, na szczęście sprawdziła spam
  fallaway26.01.2022 22:26
  Kobieta musiała zgodzić się na udostępnienie wizerunku i danych, lub też sam zakup losu wiąże się ze zgodą na nie. Jeśli to ten pierwszy przypadek, to cóż, niektórzy nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa i/lub mają parcie na szkło.
 • Zrobiła się mała aferka, bo na Forum Ekonomicznym jest agent KGB, i to tak na luzie i oficjalnie reprezentuje Białoruś
  fallaway09.09.2021 08:30
  Czy da się skompromitować Polskę bardziej niż zapraszając w ogóle Białoruś do czegokolwiek? Agent KGB to przy tym już tylko wisienka na torcie. Zresztą, to chyba było oczywiste że Białoruś wyśle agenta, jawnego lub pod przykrywką.
 • Warszawa: pielęgniarki protestują i domagają się tego co zawsze, bo dostają to co zwykle
  fallaway14.05.2021 07:25
  Rząd albo taktycznie nie zauważy strajku, albo złoży obietnice, z których zrealizuje połowę a i z tego wycofa się po paru miesiącach.
 • Wrocław: dzieci na religii dostały ulotkę z czarnoskórym chłopcem, który modli się o to, żeby być białym
  fallaway15.03.2021 13:41
  Do głowy by tej pani nie przyszło raczej że ktokolwiek mógłby zakwestionować że czarnoskóry nie chciałby być biały, przecież dla polskiego katotalibanu tylko biała skóra się liczy. Koszmar, na dodatek wypuszczenie ulotek teraz to podgrzanie tematu rasizmu w kotle wszystkich katofobii.
 • Studenci ostrzegają się nawzajem przed wykładowcami, którzy zakładają fejk konta do szpiegowania grup studenckich xD
  fallaway03.02.2021 12:24
  No nie był, było klasyczne forum mój drogi Gościu :) jak napisałam, dziś są fejsbuki, ale 10 lat temu również był Internet.
 • Studenci ostrzegają się nawzajem przed wykładowcami, którzy zakładają fejk konta do szpiegowania grup studenckich xD
  fallaway21.01.2021 12:20
  Eee moment. Nagle ktoś odkrył że wykładowcy infiltrują studentów? Czy na innych uczelniach tego nie było? Hahaha na UEKat robili to już 10 lat temu, a zapewne i wcześniej. Na moim roku żeby dostać się na forum trzeba było zalogować się imieniem, nazwiskiem i numerem grupy, bo zjawisko było wystarczająco częste. Teraz są fejsbuki i inne, ale część wykładowców już wtedy ogarniała internet na tyle by ogarniać kto ma jakie testy i z czego nie korzystać, albo kogo pilnować na egzaminie.
 • Starosta, który zaszczepił się poza kolejnością, został wyrzucony z PiS
  fallaway02.01.2021 20:57
  Trzeba było pokazowo wywalić, żeby pokazać że doły PiS nie mogą się wychylać
 • Ranking użytkowników