Logo

Simon

111
97
 • Wiceprezes z Lotosu do pielęgniarki zarabiającej 3,5 tysiąca: można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał
  Simon24.03.2020 15:52
  Chciałem nadmienić, że mój wpis nie jest obraźliwy. Nazywając głupka głupim nie robię nic złego. Przeziębionego nie można obrazić mówiąc, że ma katar.
 • Wiceprezes z Lotosu do pielęgniarki zarabiającej 3,5 tysiąca: można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał
  Simon24.03.2020 15:24
  Napisał rozsądnie? Naprawdę?

  Pielęgniarka to chyba jeden z najbardziej niewdzięcznych zawodów. Wiele osób z niewiadomych przyczyn się z nimi w ogóle nie liczy, stawiając na pierwszym miejscu zawsze lekarzy. Lekarz może Cię z gównem zmieszać a większość ludzi na koniec powie tak panie doktorze a pielęgniarka to siedzi i tylko kawę pije. Zarabiają mało, nawet bardzo mało. Co jakiś czas walczą o mizerne podwyżki a i tak społeczeństwo mówi, że im się w dupach poprzewracało. A taki prezes, którego rola ogranicza się do reprezentowania spółki i do mówienia ludziom że mają coś robić (nawet nie mówi co mają robić bo nie wie, bo niby skąd ma wiedzieć skoro to polityczne stanowisko) śmie wyrażać swoją opinie jako prezes nie jako osoba prywatna, na temat pielęgniarek o których pracy nic nie wie. A nawet jak wie to raczej niewiele. Najgorsze jest to, że ten koleś zostanie bezkarny mimo, że właśnie obraził kilka tysięcy kobiet mimo, że zwracał się tylko do jednej.
 • Warszawa: proboszczowie radzili, jak odwrócić odchodzenie młodych od Kościoła
  Simon02.03.2020 14:39
  No właśnie z tymi wszystkimi patolami KK powinien zrobić porządek. Następnie zrobić porządek z Rydzykiem. No i oczywiście wielka czystka eliminująca pedofili, księży w związkach i innych zjebów. Z tego co by zostało mógłby KK zaczynać tworzyć nowy wizerunek. Ale wiadomo jak taki scenariusz jest możliwy.
 • Powiat kamieński: jeżeli klasa idzie na film, a na filmie mogą być wątki LGBT, potrzebna zgoda rodzica
  Simon02.03.2020 11:56
  Czyli jeśli nauczyciel zabierze dzieci na film, którego nie oglądał lub nie sprawdził jego treści wcześniej albo może źle zinterpretował to poniesie konsekwencje? Świetny krok w kierunku rozwoju dzieci. Brawo!
 • Jordanów: burmistrz zrobił aferę, bo nastolatek zrobił tęczowy herb miasta, interweniowała policja
  Simon01.03.2020 12:42
  Jesteś debilem
 • Wiceprezes z Lotosu do pielęgniarki zarabiającej 3,5 tysiąca: można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał
  Simon24.03.2020 15:29
  3,5 tysia za opiekę nad chorymi? To jest słuszne? Kurwa! Ale ty głupi jesteś. Od dzisiaj codziennie stajesz przed lustrem i powtarzasz sobie "jestem głupi". Pamiętaj! Codziennie!
 • Ewa Chodakowska szuka profesjonalistów do pracy, płaci "oznaczeniami na Insta"
  Simon02.03.2020 16:40
  Skoro usługa jest faktyczna to i zapłata taka powinna być. A nie potencjalna w postaci promocji. Tym bardziej, że nie jest to jakaś komercyjna impreza, którą zainteresuje się pół Polski ale urodziny siostrzenicy. Zainteresowanie imprezą może i będzie ale raczej niewielkie. Chodakowska wykorzystuje swoją popularność w bardzo nieładny sposób.
 • Dwie kobiety wykorzystały lukę w prawie i mieliśmy w Polsce legalny ślub pary jednopłciowej
  Simon02.03.2020 14:32
  W Polsce trzeba mieć duże jaja i twardą dupę żeby się afiszować z inną niż heteroseksualną orientacją seksualną.

  Również gratuluje i życzę wszystkiego dobrego
 • Erdogan szantażuje UE falą imigrantów, pierwsze starcia na greckiej granicy
  Simon02.03.2020 08:26
  A o co mają walczyć? Tam jest konflikt od zawsze. Kończy się jeden, chwila spokoju i znów. Ludzie chcą normalnego życia. Chcą uciec bo wiedzą, że nic się nie zmieni. Oni nie mają wpływu na wynik tego konfliktu bo sterują nim zamożne mocarstwa.
 • Ranking użytkowników