Logo

Paulina

618
78
 • Ciężarna Emily Ratajkowski zadecydowała
  ,
   że jej przyszłe dziecko swoją płeć ujawni dopiero w wieku 18 lat
  Paulina28.10.2020 19:39
  Co xd? Myślę że dziecko samo w odpowiednim wieku zacznie sobie zdawać sprawę ze swojej płciowości i tożsamości w wieku około 2 lat, i będzie decydować choć w drobnym stopniu co lubi nosić i jak wyrażać siebie samą/samego poprzez konkretne czynności. Twierdzenie że dziecko "ujawni" swoją płeć jak stuknie 18 jest takim absurdem że trzeba mieć chyba iloczyn zamiast ilorazu inteligencji żeby coś takiego powiedzieć.
 • Zamieszanie z maseczkami w Tatrach. TPN zmienił zdanie i tylko zaleca ich zakładanie 
  Paulina03.10.2020 08:01
  W sumie nie ma się co dziwić, żaden doświadczony turysta nie będzie zapierdalał w górskim terenie 7 godzin z maseczką po szlakach mniej uczęszczanych lub w miejscach takich jak dolina pięciu stawów itd.

  Bo problemem są tu jak zawsze te najbardziej zatłoczone miejsca jak bazarki, sklepy, kolejki górskie, kluby i miejskie atrakcje gdzie Polacy nawet przy kasie nie raczą na minutę założyć maseczki. Poza tym oczywiście miejsca do których leniwi turyści dojeżdżają wozem konnym z kaszlącymi dziećmi w większych grupach, tak jak wiecznie zatłoczone schronisko nad morskim okiem.
 • Akcja charytatywna #DzieńSzpilek butiku Moliera2 krytykowana za "robienie przynęty z chorych dzieci"
  Paulina29.09.2020 15:03
  uwaga fun fact: nie musisz wcale robić sobie zdjęcia w szpilkach, szpanować na instagramie a potem płakać w mediach, żeby móc wpłacić pieniądze na rzecz dowolnej organizacji walczącej o ludzkie życie.
 • Magdalena Ogórek o tym czym jest gender
  Paulina28.09.2020 16:20
  Co poszło z nią nie tak?
 • Włochy: Straż Leśna ruszyła do sprawdzania grzybiarzy, wlepiają kary i zabierają grzyby
  Paulina27.09.2020 11:51
  *W Polsce grzybiarze wyrywają gatunki pod ochroną, rozgrzebują las, zostawiają śmieci dookoła grzybni i nie potrafią rozróżnić jebanej pieczarki od purchawki*

  Wszyscy: mechhh, wyjebane

  *Naukowcy chcą hodować grzyby psylocbinowe, bo ich psychoaktywne substancje leczą depresję lepiej niż antydepresanty*

  Wszyscy: JaK MoŻnA TaK nIe MiEć SzaCuNkU dO prZyRoDy, Ci NaUkOwCyTo Są ChYbA NaRkOmAnI
 • Abp Gądecki nie zgadza się na zbieranie pod kościołami podpisów pod ustawą STOP LGBT
  Paulina22.09.2020 14:06
  W końcu można usłyszeć głos rozsądku z ust hierarchy kościelnego, który ma ciekawsze rzeczy do roboty niż ingerowanie w prawo cywilne i odwracanie uwagi od prawdziwych problemów kościoła.

  Gdyby taka ustawa przeszła (choć wątpię- trudno w Polsce o taką liczbę fanatyków w sejmie) to mielibyśmy drugą Rosję - piszesz książkę w której kobiety trzymają się za ręce albo produkujesz lody w tęczowym opakowaniu- trafiasz do aresztu za szerzenie "ideologii"
 • Spontaniczny Sztab Obywatelski chce trollować prawicę mało aktualnymi zakazami z Biblii
  Paulina12.09.2020 13:48
  "Wystarszy wierzyć" wybacz ale jest to tzw. ślepa wiara.
 • Spontaniczny Sztab Obywatelski chce trollować prawicę mało aktualnymi zakazami z Biblii
  Paulina12.09.2020 13:24
  Z apologetyką problem jest też taki, że jeśli już chodzi o Nowy Testament, to często nawet pomijając różnice w tekstach manuskryptów (tych najstarszych kanonicznych i bizantyjskich), często interpretacja paraboli/przypowieści czy opisów polega na dowolnej interpretacji. Drobne różnice słów stanowią często podstawę apolityki, a one w przypadku tłumaczenia (pallotinum czy NSRV) nie są wiarygodne.
 • Lasy Państwowe chcą rozdać milion sadzonek drzew
  Paulina11.09.2020 18:53
  Cóż, osiedla mieszkaniowe czesto oszczędzają/nieszanują zieleni.

  Kiedyś dostając takie 2 sadzonki jedną posadziłam obok działki przy lesie, i teraz ma 3 lata i super rośnie.

  Druga sadzonka wylądowała pod balkonem, ale po 3 tygodniach życzliwe bąbelki wyrwały je grabkami razem z połową krzaków na osiedlu. Ludzie nie szanują zieleni, nie sadzą nic, współdzielenie mieszkaniowe nie chcą inwestować, a potem są nażekania na za mało zalesione parki czy osiedla, smog i syf.
 • Być może nie chcesz, ale i tak objerzysz teatrzyk Młodzieży Wszechpolskiej o LGBT
  Paulina09.09.2020 08:56
  >mów że jesteś tolerancyjny jak możesz, póki ktoś się nie obnosi

  >nie wytrzymuj 5 minut bez przezywania osób LGBT+ dewiantami, organizowania poważnych przedstawień o "dewiacjach" ze Shrekiem w tle, płakaniem nad współczesną rodziną czy akcji dezynfekowania ulic w kombinezonach po paradzie równości.
 • USA: społeczność LGBT strollowała alt-rightową grupę Proud Boys
  Paulina06.10.2020 09:53
  Nareszcie jakiś news, który naprawdę podnosi na duchu
 • Raperzy podsumowują Hot16Challenge2: siedem ambulansów i puenta
  Paulina29.09.2020 15:11
  3,7 miliona to i tak prawie 19 razy mniej niż pieniądze zmarnowane przez samie wiecie kogo i sami wiecie na co.
 • TVP: wokalista Bayer Full u Rachonia diagnozuje przyszłość transformacji energetycznej
  Paulina29.09.2020 14:56
  W TVP od zawsze myślałam że ewentualnie poprzestaną na jakiś wykształciuchach z KUL-u lub dziennikarzach z "Wrealu24" i "w sieci" którzy regularnie wypowiadają się na każdy temat, choć duża część z nich nie ma kompetencji albo nawet studiów.

  Ale nie, teraz specjalistami od energetyki jest piosenkarz disco-polowy. Niedługo w TVP specjalistą od szczepień będzie foliarz Ivan Komarenko, filozofem od obrony kościoła przed strasznym nie-katolicyzmem kolejny ksiądz-pedofil, a specjalistami od gospodarki bezrobotny Janusz lat 50 ze wsi Chałupki, który mając 6 dzieci, 500+ i zasiłki nie może narzekać na biedę.
 • Szef MON chwali sukces WOT: prawie cztery razy więcej żołnierzy w dwa lata
  Paulina27.09.2020 17:57
  koniec końców i tak niewiele z osób które przejdą szkolenie na terytorialsa są wykorzystywani w wypadku klęsk żywiołowych. Przechodzisz szkolenie a potem żyjesz jak normalny cywil, tylko że w stanie "gotowości do niesinienia pomocy" - ale otrzymujesz nawet w stanie spoczynku 500 zł miesięcznie (chyba że coś się zmieniło i nie jestem na bieżąco), dużo studentów z tego korzysta itd, bo szkolenie to i tak około 2 tygodnie, a potem trzepiesz hajs (chyba że złożysz rezygnację).

  Te pieniądze byłyby lepiej spożytkowane na trening prawdziwych żołnierzy - bo ta liczba 26 tys. to w sumie niewiele znaczy, skoro teoretycznie na zgranie oddziału nie wystarczy kilka godzin - ale potrzeba kilka dni
 • Hiszpania: sąd zdecydował, że dostawcy są pracownikami a nie "przedsiębiorcami"
  Paulina26.09.2020 19:29
  >reklamuj się gdzie popadnie jako firma oferująca pracownikom przyzwoite płace, świadczenia itd

  >traktuj ich jak tanie mięso robocze

  >bądź zdziwiony że sąd orzeka oczywistość że ci mieszani z błotem ludzie na niskopłatnych stanowiskach nie są przedsiębiorcami
 • Ulicami Warszawy przeszedł marsz przeciwko noszeniu maseczek
  Paulina12.09.2020 18:26
  To, że ten wirus nie jest równie niebezpieczny jak dżuma, nie oznacza że trzeba go ignorować. Bo tym tokiem rozumowania można stwierdzić że nie należy leczyć cukrzycy ani profilaktyczne dbać o dietę, bo rak jest gorszą chorobą.

  Jeśli komuś nie podoba się maseczka lub przyłbica, to jaki problem zamówić dopasowaną i o konkretnym stylu.

  10 minut w sklepie czy busie z zasłoniętą twarzą to nie koniec świata, a moze ochronić starsze osoby przed chorobą i powikłaniami.
 • Spontaniczny Sztab Obywatelski chce trollować prawicę mało aktualnymi zakazami z Biblii
  Paulina12.09.2020 13:25
  *apologetyki
 • Spontaniczny Sztab Obywatelski chce trollować prawicę mało aktualnymi zakazami z Biblii
  Paulina12.09.2020 10:37
  Cytowanie wyrwanych z kontekstu fragmentów Bibli zawsze jest strzałem w kolano. Mimo to część chrześcijan to robi, nazywając homoseksualizm obrzydliwością lub w cytując ją w celu nędznej apologetyki, to zawsze wybierają tylko te fragmenty które przypadną do gustu.

  Nikt nie nazywa teraz zgodnie ze Starym testamentem jedzenia małży czy krewetek obrzydliwością (tak jak bycie homo), nikt też nie twierdzi że kobieta po urodzeniu córki jest nieczysta 80 dni, a mężczyzna po niekontrolowanym wytrysku ma się oficjalnie "oczyścić". Choć te wszystkie rzeczy są jak czarno na białym napisane w biblii.
 • Wicerzecznik PiS wyjaśnił, że problem z ekspertami w spółkach jest taki, że nie zgadzają się z PiS
  Paulina11.09.2020 12:06
  Czyli w skrócie: dla PISu problem z opozycją jest taki, że ona jest
 • Bosak krytykuje projekt ustawy o ochronie praw zwierząt: jest absolutnie niekonstytucyjny
  Paulina09.09.2020 08:49
  Cóż, Bosak od zawsze reagował płaczem na jakiekolwiek przejawy troski o zwierzę z którymi się zetknął. Nie raz już się zdarzyło że na swoim twitterze (bo tylko tam jest taki waleczny) nazywał niejedzenie mięsa obrazą Boga. Raz nawet narzekał na to że wchodząc w piątak do restauracji przystosowanej również do wegetarian, nie zaproponowano mu ryby - co oczywiście nazwał dyskryminacją prawdziwych katolików i "nowym porządkiem świata" (Fuck Logic?). Przeraża mnie jego życie w syndromie oblężonej twierdzy, gdzie weganie w jego mniemaniu pragną swoimi nienawistnymi sercami odebrać mu wiarę i człowieczeństwo.
 • Ranking użytkowników