Logo
  • DONALD
  • TINDER OFERUJE NOWY PAKIET VIP DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH RANDKOWICZÓW ZA 6000 DOLARÓW ROCZNIE

Tinder oferuje nowy pakiet VIP dla najaktywniejszych randkowiczów za 6000 dolarów rocznie

23.09.2023, 08:30
W piątek
Tinder
oficjalnie zaprezentował zapowiadaną wcześniej ekskluzywną ofertę skierowaną do
"klientów VIP"
.
"Tinder Select"
ma obejmować m.in. szereg funkcji niedostępnych dla normalnych użytkowników. Choć platforma nie chce dokładnie zdradzać, co obejmuje pakiet VIP, ujawniła jednak jej cenę: to 500 dolarów miesięcznie czyli aż 
6000 dolarów w subskrypcji rocznej
.
O pracach nad Tinder Select platforma informowała już jakiś czas temu, nad samą koncepcją ekskluzywnego pakietu firma pracowała od 2019 roku. Jeszcze wcześniej, bo w 2017 roku Tinder testował podobną usługę, udostępniając ulepszoną wersję swojej platformy grupie elitarnych użytkowników, takich jak dyrektorzy generalni, supermodelki czy osoby szczególnie zamożne.
Jak podaje Bloomberg, teraz Tinder Select ma być
dostępny maksymalnie dla 1% użytkowników
, których platforma uważa za "niezwykle aktywnych". Firma nie chce ujawniać, w jaki sposób będzie kierowała swoją ofertę do użytkowników VIP, nie wiadomo też jeszcze, w jakich krajach będzie ona dostępna.
Tinder nie zdradza także, jakie dokładnie opcje będzie oferowała opcja Select, poza tym, że ma gwarantować  "ekskluzywne możliwości wyszukiwania i matchowania" i "jeszcze więcej zabawy". Prawdopodobnie w Tinder Select znajdą się też dodatkowe opcje rozmów i inne funkcje niedostępne dla innych użytkowników.
Subskrypcja ma kosztować
499 dolarów miesięcznie
- Wiemy, że istnieje grupa bardzo zaangażowanych i aktywnych użytkowników, dla których priorytetem jest skuteczniejsze znajdowanie matchy. W ciągu ostatnich miesięcy przeprowadziliśmy wśród nich szeroko zakrojone testy i uzyskaliśmy dane, które pozwoliły opracować nam nową ofertę - mówi Mark Van Ryswyk, dyrektor ds. produktów Tindera cytowany przez Bloomberg.
Bloomberg przypomina, że Match Group - właściciel Tindera - ma już doświadczenie z subskrypcjami VIP. W 2022 roku firma kupiła
The League
, aplikację randkową dostępną tylko na zaproszenie, skierowaną do "ambitnych singli zorientowanych na karierę". Najdroższa opcja VIP w tej aplikacji kosztuje 1000 dolarów tygodniowo. Jak informowała Match Group, to m.in. sukces The League sprawił, że firma przemyślała opcję subskrypcji VIP na Tinderze. 
 Zobacz też: 

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA