Logo
  • DONALD
  • SKOMPROMITOWANY W AFERZE YOUTUBOWEJ DUBIEL BRONI SIĘ I ZASŁANIA KRZYWDĄ SWOJEJ RODZINY

Skompromitowany w aferze youtubowej Dubiel broni się i zasłania krzywdą swojej rodziny

20.10.2023, 08:15
Marcin Dubiel, który jest zamieszany w aferę Pandora Gate, broni się, jak może. Dlatego wczoraj wypuścił kolejne nagranie, tym razem o jego trudnej sytuacji rodzinnej.
Sylwester Wardęga zgromadził dowody potwierdzające, że Dubiel wiedział o tym, że Stuart B., znany jako Stuu, utrzymywał
bliskie kontakty z nieletnimi fankami
. Pokazał fragmenty rozmów influencera z 14-latką, z których wynika, że mężczyzna zachęcał dziewczynkę do spotkania ze Stuu, który miał wówczas 23 lata.
Dubiel w nowym filmie wskazał, że 14-latka zapewniła go, że jej
matka wiedziała o spotkaniu ze Stuu
- Z tego powodu nie zapaliła mi się żadna czerwona lampka. Skoro dziewczyna rozmawia ze swoją mamą, ta jest świadoma, że jest jakaś znajomość i chęć spotkania, to nie widziałem powodu, żeby w jakiś sposób interweniować - tłumaczył.
Influencer nagrał również rozmowę ze swoją
płaczącą matką
, która zapewniła, że "tak tego nie zostawi". Następnie zadzwonił do swojej siostry, która wyznała mu, że "została
zbita na WF-ie
".
- Właśnie dostałem telefon od mojej mamy, że jakiś chłopak poturbował moją siostrę w szkole [...]. Jeśli macie kogoś atakować, to błagam, żebyście atakowali mnie, a nie moją rodzinę. Ja nawet nie wiem, jak mam przyjąć na siebie ten hejt cały, ale moja rodzinna sytuacja jest aktualnie bardzo kiepska. Moja siostra jest bita w szkole, mój młodszy brat się bije, starszy brat też ma bardzo duże nieprzyjemności - alarmował.
 
Internauci wyraźnie są zażenowani ruchem Dubiela.
"Marcin Dubiel w filmie twierdzi, że jego rodzina jest narażona na nieprzyjemności... więc postanowił wykorzystać w swoim video wizerunek siostry, braci i matki okraszając to tytułem Pandora Gate i tym samym bezpośrednio wciągając ich w środek tego całego bagna" - napisał Wardęga.
 

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.youtube.com/watch?v=r3qhl12iHKc&t=5shttps://www.youtube.com/watch?v=r3qhl12iHKc&t=5s
2. SA Wardega on Twitter: "Marcin Dubiel w filmie twierdzi, że jego rodzina jest narażona na nieprzyjemności... więc postanowił wykorzystać w swoim video wizerunek siostry, braci i matki okraszając to tytułem #PandoraGate i tym samym bezpośrednio wciągając ich w środek tego całego bagna... pic.twitter.com/7SattgNkIX / Twitter"https://x.com/sawardega/status/1715084777508769941?s=20
Pokaż więcej (4)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA