Logo
  • DONALD
  • WARDĘGA DOBIJA DUBIELA, MIAŁ MIEĆ PEŁNĄ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JEGO KOLEGA STUU JEST PDF-EM

Wardęga dobija Dubiela, miał mieć pełną świadomość, że jego kolega Stuu jest PDF-em

20.10.2023, 07:30
Sylwester Wardęga nagrał kolejny materiał w sprawie Pandora Gate. Tym razem odniósł się do oświadczenia influencera Marcina Dubiela, który jest przyjacielem głównego oskarżonego w sprawie, czyli Stuarta B. Wardęga zgromadził dowody potwierdzające, że
Dubiel wiedział
o tym, że Stuu utrzymywał bliskie kontakty z nieletnimi fankami, a nawet sam zachęcał go do spotkań z dziewczynkami.
Tydzień temu Dubiel opublikował film, w którym próbował udowodnić, że nie wiedział o mrocznym sekrecie swojego przyjaciela. Poinformował, że odcina się od Stuu i potępia jego zachowanie.
- Nie wiedziałem, że mój przyjaciel ukrywa przede mną podwójne życie. Gdybym wiedział, to w życiu bym go nie bronił - zapewnił.
Wardęga zapowiedział, że "zdemaskuje rolę Dubiela, jaką odegrał przy sprawie Stuu". W najnowszym nagraniu youtuber pokazał fragmenty rozmów Dubiela z 14-latką, z których wynika, że mężczyzna
zachęcał dziewczynkę do spotkania ze Stuu
, który miał wówczas 23 lata.
- Ludzie myśleli, że namawiałeś na spotkanie tylko Stuarta, Teraz sprawa wygląda jeszcze gorzej, bo oprócz tego wyszło na jaw, że na spotkanie z dorosłym youtuberem namawiałeś również zapatrzoną w niego 14-letnią dziewczynę. Ty i twoi PR-owcy liczyliście, że nie mam pełnego zapisu rozmowy? Mam dla Ciebie przykre wieści. Nie tylko ja posiadam pełną korespondencję. Posiada ją również prokurator - przekazał Wardęga.
Co więcej, Dubiel wypytywał fankę o jej stosunek do Stuu, a następnie wysyłał fragmenty ich rozmów do przyjaciela. Dzięki temu Stuart B. mógł stosować wobec 14-latki
szantaże emocjonaln
e.
 
Tymczasem brytyjski sąd podjął decyzję o
aresztowaniu youtubera
- Nakaz aresztowania z wnioskiem o wydanie podejrzanego polskiemu wymiarowi sprawiedliwości został już przekazany władzom brytyjskim, które zdecydowały o jego tymczasowym aresztowaniu na terytorium Wielkiej Brytanii. Obecnie oczekujemy na decyzję brytyjskiego sądu, która rozpatrzy nasz wniosek o wydanie podejrzanego do Polski - przekazał Interii prokurator Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA