Logo
  • DONALD
  • DURCZOK ALARMUJE: "KAMPANIA TRZASKOWSKIEGO WYGLĄDA, JAKBY JĄ REALIZOWAŁO 3 KUMPLI RAFAŁA"
W Warszawie od kilku miesięcy trwa nieoficjalny bój o fotel prezydenta stolicy. Największą aktywnością wykazuje się kandydat
Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki
, który swojego kontrkandydata ze
Zjednoczonej Opozycji, Rafała Trzaskowskiego
, wydaje się zostawiać daleko w tyle.
Zwraca na to uwagę
Kamil Durczok
, w nowym tekście zamieszczonym na swoim portalu
silesion.pl.
Dziennikarz uważa, że kampania prowadzona przez Trzaskowskiego w Warszawie powinna być przestrogą dla śląskiej Platformy:
Kampania Rafała Trzaskowskiego, walczącego o prezydenturę Warszawy, powinna być jak syrena alarmowa dla śląskiej Platformy. 
Jeśli ktoś u nas serio myśli o rozłożeniu PiS na łopatki, powinien pilnie obserwować, co dzieje się w stolicy. A potem robić dokładnie odwrotnie.
Durczok uważa, że sztabowi Trzaskowskiego brakuje profesjonalizmu:
Kampania Trzaskowskiego wygląda, jakby ją realizowało trzech kumpli Rafała.
 Wpadają od czasu do czasu do garażu, otwierają browca i kombinują, co by tu jeszcze spieprzyć. Nie ma spójnego przekazu, nie ma długofalowej strategii, nie ma jasnych komunikatów. Jest chaos, amatorszczyzna i nieprzygotowanie kandydata.
Trzaskowski miota się między atakami PiS, nieudolnością zaplecza i kłodami rzucanymi przez (rządzony przez partyjną koleżankę) Ratusz. Rzuca się z tematu na temat - emisja spalin, młode talenty, korki i nadwiślańskie bulwary. Zamiast wizji miasta jest chaos. Zamiast celów - koncert życzeń. A to wszystko przy zdumiewająco obojętnym spojrzeniu partyjnej centrali, chłodno obserwującej czy Trzaskowski się utopi czy też ewentualnie nie.
 Grzegorz Schetyna, albo nie widzi samobójczego aspektu owego eksperymentu albo z sobie tylko znanych powodów zostawia kandydata PO na lodzie
.
Były dziennikarz TVN uważa też, że taktyka wyśmiewania kontrkandydata bez przedstawiania konkretnych pomysłów na zmianę, nie jest najlepsza:
 To równie durna taktyka jak ta, którą przed laty prezentowała zadufana, arogancka i pewna siebie Unia Demokratyczna. 
Przecież MY moralne racje są po naszej stronie. MY wiemy co dobre. MY. MY. MY.

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA