Logo
  • DONALD
  • STANOWSKI NARZEKA, ŻE RUSIN DOSTAŁA NA JEGO PUNKCIE PIER**LCA I TO WCALE JEJ NIE USPOKOIŁO

Stanowski narzeka, że Rusin dostała na jego punkcie pier**lca i to wcale jej nie uspokoiło

13.02.2024, 17:50
Kinga Rusin
, choć zniknęła z polskich mediów, wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie komentuje tam zmiany zachodzące w polskiej polityce i ostro krytykuje Prawo i Sprawiedliwość. Teraz do listy podmiotów krytykowanych Rusin dołączyła
Kanał Zero
, założony przez Krzysztofa Stanowskiego.
Po tym jak Stanowski wraz z Robertem Mazurkiem przeprowadzili wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą, Rusin ostro skrytykowała dziennikarzy oraz
wytknęła Stanowskiemu "sympatyzowanie ze spółkami Skarbu Państwa"
. Z kolei Robertowi Mazurkowi wytknęła brata, który jest prezesem zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości. Dziennikarka zasugerowała także, że prace nad Kanałem Zero zbiegły się w czasie z przegranymi przez PiS wyborami parlamentarnymi.
Wczorajszy
wywiad Stanowskiego z Samuelem Pereirą
zaognił sytuację jeszcze bardziej. Rusin stwierdziła, że właściciel Kanału Zero robi "politykę i pieniądze na dawaniu zasięgów aparatczykom PiS":
"W sprawie Stanowskiego i Mazurka wszystko się potwierdza -
 robią politykę i pieniądze na dawaniu zasięgów aparatczykom PiS
. Był łamacz konstytucji Duda, a wczoraj naczelny hejter TVP Pereira. Lista takich jak oni jest długa, więc czeka nas jeszcze wiele takich pseudo wywiadów. To akcja pomagająca "wytłumaczyć się" czytaj ocieplić wizerunek zorganizowanej grupie, która łamała prawo, przejmowała i rozkradała nasze państwo. Jest różnica między pluralizmem poglądów a relatywizowaniem zła. Wczoraj dano głos człowiekowi, który świadomie przez lata czynił zło. Pereira należał do grupy, która m.in. w TVP szczuła, manipulowała, wykorzystywała do tego materiały służb, z misją łamania ludziom życia i siania nienawiści. Za grubą kasę. Jego miejsce jest NIE na antenie tylko przed sądem!" - napisała.
Dziennikarka stwierdziła, że Stanowski i Pereira zachowywali się jak kumple. W jej opinii w ten sposób Pereira miał zainaugurować swoją kampanię do Parlamentu Europejskiego:
"Stanowski na wizji uścisnął Pereirze dłoń, obaj zachowywali się jak kumple przy piwku, podczas gdy większość Polaków, w tym ofiary PISowskiej propagandy, jak rodzina śp. Mikołaja Filiksa czy zamordowanego prezydenta Adamowicza chciałaby Pereirze splunąć w twarz. Obrzydliwe. Wywiad był pseudo-grilowaniem, żeby wyjść na "ostrego" po tych miękkich piłkach dla Dudy: "Ale wiesz, że robiłeś zło? Wszyscy tak myślą. To poszło za daleko." Na to Pereira: "To Ty tak myślisz. My mówiliśmy prawdę, rzetelnie informowaliśmy" etc. I tak Pereira dostał platformę i zasięgi, nałgał ile wlezie, zapowiedział nowy projekt i 
pewnie rozpoczął własną kampanię do parlamentu europejskiego
" - zauważyła dziennikarka.
Rusin stwierdziła też, że zachowanie Stanowskiego nie dziwi, bo już w 2015 roku popierał Andrzeja Dudę:
"Dam Ci się rozwinąć", dał też popis symetryzmu - usłyszeliśmy, że teraz, po zmianie władzy będzie "rewanżyzm i chęć zemsty", "będzie ta sama patologia" etc. To wszystko nie dziwi.
Stanowski popierał Dudę w 2015
(vide Twitter), dostał od niego nagrodę w 2018r. Dowiadujemy się o licznych odwiedzinach w Orlenie, a to na pewno nie koniec. Dowiedzmy się wreszcie więcej! Moje pytania sprzed kilku dni (vide post) dotyczące tego projektu medialnego pozostają aktualne" - podsumowała Kinga Rusin.
Na słowa Rusin natychmiast zareagował Krzysztof Stanowski, który w serwisie X
nazwał ją "rozhisteryzowaną babą"
:
Była dziennikarka TVN nie pozostała jednak dłużna właścicielowi Kanału Zero. Na InstaStories stwierdziła, że "
Stanowskiemu puściły nerwy i macho pokazał prawdziwą twarz
bez pudru". Nazwała go też "szowinistycznym prostakiem":
"Po mojej krytyce wywiadu z Pereirą, Stanowskiemu puściły nerwy i nasz mały macho pokazał prawdziwą twarz bez pudru. Twierdzi, że dostałam na jego punkcie "p***olca" i mówi o mnie w kontekście "ujarzmiania kobiety". Ujarzmić kobietę? Narcystyczny chłoptasiu, ty możesz najwyżej ujarzmić żelem swój wymuskany fryz. A marzenia chłopców w krótkich spodenkach o ujarzmianiu kobiet plasują cię w XIX wieku" - napisała.
"
Szowinistyczny prostak
. To Stanowski dostał "pi***olca" - na punkcie kasy, zasięgów i swoich pisowskich przyjaciół. Ściskając dłoń Pereiry i dając mu pole do popisu, napluł na twarz wszystkim ofiarom pisowskich propagandystów" - podsumowała.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/C3ChpR2PXXU/https://www.instagram.com/p/C3ChpR2PXXU/
2. https://www.instagram.com/p/C3R8Zy_tCot/https://www.instagram.com/p/C3R8Zy_tCot/
Pokaż więcej (1)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA