Logo
  • DONALD
  • BRIDGET MALCOM, BYŁA MODELKA VICTORIA'S SECRET WYZNAŁA, ŻE AGENT NAMAWIAŁ JĄ DO REGULARNEGO ZAŻYWANIA KOKAINY "ŻEBY SCHUDŁA"

Bridget Malcom, była modelka Victoria's Secret wyznała, że agent namawiał ją do regularnego zażywania kokainy "żeby schudła"

09.07.2021, 14:37
Bridget Malcolm
pracuje w modelingu od 2007 roku. Współpracowała z wieloma znanymi markami, a także wzięła udział w pokazach Victoria’s Secret. Teraz Australijka postanowiła pierwszy raz pokazać obserwatorom ciemniejszą stronę kariery modelki.
W filmie opublikowanym na Instagramie kobieta przyznała, że podrywali ją o wiele starsi mężczyźni, była ofiarą wielu napaści na tle seksualnym, a jej
agent kazał jej zażywać kokainę, aby schudła
. Agencja wymagała od niej zrzucenia wagi do tego stopnia, że sugerowano jej, aby często uprawiała seks w ramach "sportu". A to wszystko, gdy miała mniej niż 18 lat. 
Po latach odkryła u siebie
symptomy zespołu stresu pourazowego
, ortoreksji, anoreksji, nerwicy czy depresji. Modelka opowiada, że nie umiała odnaleźć się wśród towarzystwa bez używek. 
 
Uspokaja, że teraz czuje się już względnie dobrze - od ponad dwóch lat jest trzeźwa i silna. Postanowiła się jednak podzielić swoimi doświadczeniami, ponieważ wierzy, że biznes modowy potrzebuje uzdrowienia i może istnieć bez agresji. 
Zobacz też:

Cześć, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy serwisem tworzonym przez osoby, które nie chcą pracować w korporacyjnych mediach, bo uważają, że nie ma w nich już prawie miejsca na humor i etyczne dziennikarstwo.

Jeżeli chcesz pomóc zbudować nam coś świeżego i wartościowego, zajrzyj na nasz Patronite.

Oto dlaczego warto nas wspierać, piątka Donalda:

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.
2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił.
3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.
4. Bo umówmy się, zdarzyło ci się gorzej wydać te 10 zł.
5. Bo malujemy uśmiech na twojej buzi, a nie ma nic cenniejszego, słodziaku. 

A poza tym czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Po więcej memów i Stories chodźcie na Instagramhttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać codziennie podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.instagram.com/p/CQ0yN0IHaZe/https://www.instagram.com/p/CQ0yN0IHaZe/
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA