Logo
  • DONALD
  • TYDZIEŃ KOLUMBIJSKI W WARSZAWSKIM CARREFOUR: W BANANACH ZNALEZIONO 160 KG KOKAINY

Tydzień kolumbijski w warszawskim Carrefour: w bananach znaleziono 160 kg kokainy

11.06.2021, 13:52
fot. Stołeczna Komenda Policji
W kilku warszawskich punktach sieci sklepów Carrefour
funkcjonariusze policji zabezpieczyli łącznie 160 kg kokainy wartej ponad 30 milionów dolarów.
Według Polskiej Agencji Prasowej, narkotyki zapakowane w małe zielone paczki były ukryte w kartonach z bananami. Owoce zostały wysłane z głównego magazynu zaopatrzenia w Rawie Mazowieckiej.
Pierwszy karton z ukrytą kokainą znaleziono w Carrefourze na warszawskim Powiślu - pracownicy zauważyli dziwne zielone pakunki i poinformowali kierownictwo sklepu, które przekazało informację innym placówkom. Dlatego szybko znaleziono podobne paczki na Mokotowie.
"Potwierdzamy, że w czwartek, 10 czerwca br. w godzinach popołudniowych, w jednym z naszych sklepów w Warszawie, pracownicy
znaleźli podejrzane paczki w świeżej dostawie bananów
. Zawiadomili oni o tym niezwłocznie policję, która szybko zabezpieczyła partię towaru oraz wszczęła śledztwo, które jest obecnie w toku. Nasza sieć w pełni współpracuje ze służbami we wszystkich aspektach tej sprawy" - poinformowało Biuro Prasowe Carrefour Polska. 
Komenda Stołeczna Policji informuje na Twitterze, że kokaina została zabezpieczona przez policjantów w kilku punktach. W sumie od początku roku policja zabezpieczyła już ponad pół tony narkotyków:
Zobacz też:

Donald.pl na Patronite

Zacznijmy od tego, że czy chcesz, czy nie, dokładasz się do TVP, jak my wszyscy. To już całkiem niezły powód, żeby dla równowagi dać nam dyszkę.

Dowiedz się więcej: https://patronite.pl/donaldpl

 

Więcej memów i Storieshttps://www.instagram.com/donald.pl

A to nasza grupa na Telegramie - kliknij, żeby dostawać podsumowania dnia na telefon: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA