Logo
  • DONALD
  • LOTNISKO WARSZAWA-RADOM LEDWO SIĘ OTWORZYŁO, A TRACI JUŻ KOLEJNY KIERUNEK LOTÓW

Lotnisko Warszawa-Radom ledwo się otworzyło, a traci już kolejny kierunek lotów

08.05.2023, 15:15
Biuro podróży Itaka
odwołała wszystkie loty z portu lotniczego Warszawa-Radom
do tunezyjskiego Monastyru od 1 czerwca do 5 października z powodu małego zainteresowania. Klienci w zamian otrzymali propozycje podróży do Tunezji z innych lotnisk w Polsce. 
"Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że z powodu niewystarczającej liczby uczestników biuro podróży Itaka zmuszone zostało do podjęcia decyzji o anulacji lotu z Warszawy-Radom do Monastiru w terminie 1.06.2023 - 5.10.2023. Tym samym dopisanie uczestnika do rezerwacji na chwilę obecną nie jest możliwe" - czytamy w komunikacie biura podróży. 
Serwis Rynek Lotniczy zauważył, że w kwietniu
Itaka zrezygnowała z innych tras z Radomia
: na Majorkę, Kretę, Kos, do Czarnogóry i Taby. 
Obecnie PLL LOT oferują z Radomia regularne połączenia do Paryża, Rzymu, Prewezy, Tirany i Warny. Ponadto osiem biur podróży (Coral Travel, Exim Tours, Greckie Podróże, Nekera, Rainbow, Rego-Bis, Sun and Fun Holidays czy TUI) organizuje loty czarterowe m.in. do Antalyi, Burgas, Warny i Tirany.
Uroczyste otwarcie lotniska miało miejsce 27 kwietnia. Nowy port lotniczy ma pomóc w rozwoju miejscowości - zatrudnienie ma znaleźć około 400 osób. Początkowo będzie mógł obsługiwać około miliona pasażerów rocznie, jednak docelowa liczba to trzy miliony podróżnych. 

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA