Logo
  • DONALD
  • MOŻE CHCECIE ZOBACZYĆ, JAK WYGLĄDA SKLEP POŚWIĘCONY W CAŁOŚCI DONALDOWI TRUMPOWI

Może chcecie zobaczyć, jak wygląda sklep poświęcony w całości Donaldowi Trumpowi

22.01.2024, 07:00
Miłośnik Donalda Trumpa z Boones Mill w Wirginii, Whitey Taylor, postanowił otworzyć
sklep z gadżetami
dla wyborców byłego prezydenta. W Trump Town USA można kupić m.in. metalowe jądra Trumpa za 75 lub 125 dolarów - w zależności od rozmiaru. Nie zabrakło także towarów obrażających Joe Bidena czy wiceprezydent Kamalę Harris.
 
 
Asortyment sklepu idealnie komponuje się ze stylem kampanii wyborczej Trumpa, a Taylor uzupełnia go zgodnie z bieżącymi wydarzeniami. Chociażby po sprawie karnej w hrabstwie Fulton w stanie Georgia odnotował gwałtowny wzrost klientów zainteresowanych produktami związanymi z wydarzeniem. 
Właściciel Trump Town USA śledzi wiadomości i wykorzystuje trendy polityczne. Jeden z jego klientów Dale Copeland tłumaczył CNN, że kupowanie tych gadżetów to dla niego przejaw lojalności, ale również wyraz obaw związanych z potencjalnym kryzysem gospodarczym oraz wiary w zdolności Trumpa do naprawy kraju. Z kolei inna klientka Mary-Jean Palmer nie rozumie, co zachęca ludzi do bycia Demokratą. 
Przypomnijmy, że Trump  wygrał
 pierwsze republikańskie prawybory prezydenckie, 
które odbywały się w stanie Iowa. Były amerykański prezydent zostawił swoich rywali daleko w tyle. Donald Trump wygrał we wszystkich podliczonych dotąd hrabstwach stanu (98 z 99), otrzymując ponad 55 tys. głosów. Przekłada się to na poparcie na poziomie 51 procent poparcia.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA