Logo
  • DONALD
  • PATOSTREAMER ZABARYKADOWAŁ SIĘ W LUKSUSOWYM APARTAMENCIE I "ŻĄDA OKUPU" ZA WYPROWADZKĘ 

Patostreamer zabarykadował się w luksusowym apartamencie i "żąda okupu" za wyprowadzkę 

13.11.2023, 11:15
Tomasz Chic, prezentowany obecnie w mediach jako Tomasz C., to patogwiazda polskiego TikToka. Mężczyzna chwali się w internecie luksusowym i mocno imprezowym życiem. Miał również przygodę z freak fightami, a w przeszłości odbył kilkuletnią karę pozbawienia wolności.
Okazuje się, że influencer od kilku miesięcy
nie opłaca czynszu
za wynajmowane mieszkanie przy warszawskiej ulicy Grzybowskiej. Szczegóły sprawy przedstawiono w 502. odcinku programu interwencyjnego Polsatu
Państwo w Państwie
.
 
- Jest program
Państwo w Państwie
, w którym będę przedstawiany jako ta najgorsza osoba, każdemu się może podwinąć noga. Różnie bywa w życiu, a Polsat stronniczy bardzo. Nie odpowiedzieli nam nawet na maila - żalił się Chic tłumacząc, że stacja nie zgodziła się na obecność reprezentującego go prawnika.
Chic nie planuje opuścić zajmowanej nieruchomości, choć otrzymał od właściciela
wypowiedzenie umowy najmu
- Jak będziemy chcieli, to będziemy tu mieszkać jeszcze rok. W majestacie prawa oczywiście. Albo się dogadamy polubownie, bez pośredników, albo się w ogóle nie dogadamy i będzie sąd rozstrzygał tę sprawę, co potrwa wiele miesięcy. Moje warunki są takie, że ja dostanę na pół roku z góry na nowe mieszkanie i się wyprowadzam z tego - oświadczył w rozmowie telefonicznej.
Mężczyzna mieszka w apartamencie ze swoją partnerką i małym dzieckiem. Nastolatka dla Tomasza uciekła z ośrodka wychowawczego. 
- Wyjątkowość tej sytuacji polega na bezczelności tego pana, ponieważ on nawet nie ukrywa zamiaru wyłudzenia pieniędzy od mojego klienta - zaznaczyła mec. Joanna Płotnicka-Hanula, pełnomocniczka właściciela apartamentu.
Właściciel mieszkania Wojciech Wilczak powiadomił o sprawie policję. Funkcjonariusze nie przyjęli zgłoszenia   
- Otrzymałem informację o
żądaniu okupu
, nie wiem, jak to inaczej nazwać, bo ten ktoś nie opuści mieszkania. Policja nie przyjęła zgłoszenia. Moje wrażenie jest takie, że to jest jakiś nielegalny system wymuszenia pieniędzy ode mnie. Jeżeli ja ustąpię, a policja nie reaguje, to znaczy, że ten człowiek, czy ta grupa ludzi, będzie robiła to dalej - wyjaśnił. 
Tymczasem grupa Exmiter opublikowała nagranie z celebrytą w roli głównej. Widzimy na nim, jak Chic po ciemku
pakuje swoje rzeczy
.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA