Logo
  • DONALD
  • CIUCHY OD MATY ZASKAKUJĄ CENAMI, KTÓRE PEJA OCENIŁ JAKO Z "D*PY"

Ciuchy od Maty zaskakują cenami, które Peja ocenił jako z "d*py"

22.03.2023, 13:50
Wczoraj ruszyła przedsprzedaż limitowanej kolekcji odzieży, która jest efektem współpracy Michała "Maty" Matczaka i Joanny Wójcikiewicz, występującej pod pseudonimem SAJKOdelux. 
Drop związany jest z promocją płyty
Cold Boy Winter Mixtape
, której oficjalną premierę zaplanowano na 1 kwietnia. Fani mogą zakupić koszulki i bluzy dostępne w kilkudziesięciu wzorach. 
- To wzory, które w zimę zrobiliśmy z chłopakami i SAJKO u mnie w mieszkaniu. Modelkami są nasze dziewczyny, muzy i koleżanki - wyjaśnił Mata.
Do sprzedaży trafiło jedynie 33 sztuk każdego wzoru.
Cena koszulki to 222 zł, a bluzy - 555 zł
.
- Ceny będą wysokie, bo nie jest to merch masowej jakości, tylko limitowane wydanie przygotowane przez nas osobiście. Polecam
potraktować to jako inwestycję
lub zaoszczędzić pieniądze na następny, bo wtedy na rzeczach będziemy umieszczać nasze zdjęcia przerobione przez was lub wasze zdjęcia przerobione przez nas. A cenę ustalimy razem, bo też będziecie mieć z tego procent - dodał raper.
To tłumaczenie najwyraźniej nie przekonało Ryszarda Waldemara Andrzejewskiego, który fanom rapu znany jest jako Peja. Muzyk ocenił, że
ceny ubrań od Maty są "z d*py"
.
fot. zamknięta grupa HHXD
fot. zamknięta grupa HHXD
Podobną wpadkę zaliczył ostatnio inny znany raper. Najnowsza płyta Malika Montany
Adwokat Diabła
była sprzedawana ze specjalnymi boksami w wersji za 249 i 449 zł. Ich zawartość była jednak tajemnicą, fani nie wiedzieli więc dokładnie, za co płacą. Okazało się, że w boksie premium znalazły się, obok płyty, świeczka, kadzidełka, plakat, płaszcz przeciwdeszczowy i lampki LED oraz zaproszenie na event z szansą na wygranie Rolexa.
Z komentarzy wynika, że fani raczej nie są zadowoleni. Większość z nich zwraca uwagę też na jakość rzeczy, które znaleźli w boksie, porównując je do
"badziewia z AliExpress
".
Peja w przeszłości krytykował Matę na złą nomenklaturę, którą posłużył się Matczak podczas swojego przemówienia na gali Bestsellery Empiku. Młody muzyk zaapelował do swoich fanów i "fanów muzyki" o pomoc w walce o depenalizację marihuany.
"Najgorsze, co można zrobić zwolennikom marihuany, to
w walce o depenalizację nazwać ją narkotykiem
" - skomentował Peja.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA