Logo
  • DONALD
  • POWSTAŁY WIZUALIZACJE POKAZUJĄCE, JAK MOŻE WYGLĄDAĆ POSZUKIWANY KIEROWCA BMW OD WYPADKU NA A1

Powstały wizualizacje pokazujące, jak może wyglądać poszukiwany kierowca BMW od wypadku na A1

03.10.2023, 16:10
Policja wciąż poszukuje
Sebastiana Majtczaka
, 32-letniego kierowcy BMW, który brał udział w słynnym wypadku na A1. Za podejrzanym wystawiono list gończy, śledczy podejrzewają, że może ukrywać się na terenie Niemiec. Prokuratura stawia mu zarzuty spowodowania śmiertelnego wypadku, rodzina ofiar wnioskuje natomiast o zmianę kwalifikacji czynu, podkreślając, że było to "zabójstwo".
Przypomnijmy, w wypadku, do którego doszło 16 września,
zginęła trzyosobowa rodzina
. W toku śledztwa wykazano, że jadące blisko ich kii BMW pędziło z prędkością minimum 253 km na godzinę. Policja początkowo nawet nie podała, że w wypadku brał inny niż kia samochód, a kierowcy BMW zaczęto szukać dwa tygodnie po zdarzeniu.
W piątek na polecenie Zbigniewa Ziobry 
upubliczniono wizerunek Majtczaka
. W sieci pojawia się jednak wiele spekulacji sugerujących, że
mężczyzna z pewnością już zmienił swój wygląd
. Na Facebooku szeroko udostępniane są więc wizualizacje pokazujące, jak poszukiwany może wyglądać np. z brodą lub bez włosów.
Opublikował je m.in. popularny profil Gdziekolwiek jesteś.
Równocześnie media publikują nowe informacje na temat 32-latka. Mężczyzna urodził się w niemieckim Bonn, ma podwójne obywatelstwo. Mieszkał w Łodzi, w - jak ustalili dziennikarze m.in. Gazety.pl - przy ul. Tymienieckiego w budynku z luksusowymi loftami. Prowadził własną firmę, miał też otrzymać od zamożnego ojca palarnię kawy. 
autor: K.A. Piwowarczyk, źródło: Facebook/Gdziekolwiek jesteś

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. https://www.facebook.com/poszukiwani/posts/346274714419277?ref=embed_posthttps://www.facebook.com/poszukiwani/posts/346274714419277?ref=embed_post
2. Łódzka Policja on Twitter: "Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi poszukują Sebastiana Majtczaka, lat 32, ostatnio zamieszkałego w Łodzi. Poszukiwany na podstawie listu gończego Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Poszukiwany za przestępstwo z art. 177 par 2 KK https://t.co/LjIxmAhSIu pic.twitter.com/6YuEp7N1aR / Twitter"https://x.com/policja_lodzka/status/1707806734729802092?s=20
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA