Logo
  • DONALD
  • KONFEDERACJA ZNOWU MA NAJBARDZIEJ SPONTANICZNEGO INTELEKTUALNIE KANDYDATA W WYBORACH

Konfederacja znowu ma najbardziej spontanicznego intelektualnie kandydata w wyborach

15.03.2024, 15:15
Mariusz Bożyk jest kandydatem Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na radnego miasta Nowego Sącza w nadchodzących wyborach samorządowych. Mężczyzna pełni na co dzień funkcję sekretarza partii Nowa Nadzieja w okręgu 14., a także pracuje lokalnie jako informatyk w firmie motoryzacyjnej. 
Użytkownik X/Twittera Nocny Pingwin przeanalizował profil Bożyka na Facebooku. Jak wskazał, polityk udostępnia filmy kanału Tajemity, na którym znajdziemy "foliarskie wymysły z najwyższej półki".
"Z profilu Mariusza dowiemy się na przykład o
istnieniu wampirów energetycznych
, Anunnaki lub o nazistach lecących na Marsa" - czytamy.
W innych postach Bożyk stwierdza, że na Ziemi istniała kiedyś starożytna cywilizacja zaawansowanych technologicznie przybyszy z kosmosu. Mężczyzna regularnie publikuje również zdjęcia i nagrania nieba, które mają potwierdzać "celowe
opryskiwanie trucizną
z samolotów".
 
Oczywiście nie zabrakło wpisów o 5G czy antyukraińskiej dezinformacji.
"Zbiór szaleństw wszelakich: powiązanie Harrego Pottera i Strajku Kobiet, New World Order, zabójczy fluor, spiski satanistów, teoria kilku słońc, Księżyc jako zwierciadło" - pisze Nocny Pingwin.
 
Twitterowicz sprawdził działalność również innego kandydata Konfederacji, Marcina Sowińskiego, który startuje do Sejmiku województwa zachodniopomorskiego w okręgu 2. 
"Na jego profilu: chemtrails, zabójcze 5g/wifi/BT/szczepienia, góry to starożytne drzewa, ludzie żyjący 140 lat, NWO, Illuminati, leczenie raka wibracjami/cytrynami/ziołami" - wymienił.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

1. Nocny Pingwin on Twitter: "Bożyk udostępnia filmy kanału Tajemity, na którym znajdziemy foliarskie wymysły z najwyższej półki. Z profilu Mariusza dowiemy się na przykład o istnieniu wampirów energetycznych, Anunnaki lub o nazistach lecących na Marsa. pic.twitter.com/V42M5x6WHf / Twitter"https://x.com/Nocny_Pingwin/status/1768577023184675223?s=20
2. Nocny Pingwin on Twitter: "Mariusz jest chyba największym przeciwnikiem chemtrails w Konfederacji. Regularnie zamieszcza robione przez siebie zdjęcia i nagrania nieba, które mają oznaczać celowe "opryskiwanie" trucizną z samolotów. pic.twitter.com/2NsjywaR5y / Twitter"https://x.com/Nocny_Pingwin/status/1768577029941715092?s=20
Pokaż więcej (4)
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA