Logo
  • DONALD
  • SZEF CD PROJEKTU Z OPTYMIZMEM PRZEKONUJE, ŻE CYBERPUNK BĘDZIE SIĘ SPRZEDAWAŁ LATAMI, JAK WIEDŹMIN

Szef CD Projektu z optymizmem przekonuje, że Cyberpunk będzie się sprzedawał latami, jak Wiedźmin

14.04.2021, 06:00
Cyberpunk 2077
to chyba najbardziej wyczekiwana produkcja CD Projekt. Gra miała swoją premierę 10 grudnia 2020 r. Szybko okazało się jednak, że mimo przeciągających się prac nad projektem w grze pojawiło się
wiele błędów
.
Już tydzień po premierze Cyberpunk 2077 został tymczasowo wycofany ze sklepu PlayStation Store. Microsoft z kolei wprowadził pełen zwrot kosztów zakupu gry w Microsoft Store każdemu zainteresowanemu użytkownikowi.
Z czasem CD Projekt udostępnił
patch 1.2
, który ma usuwać wiele błędów dostrzeżonych w grze. Nie jest on jednak doskonały.
Mimo różnych plotek pojawiających się w branży szef CD Projektu Adam Kiciński w rozmowie z Reutersem zapowiedział, że prace nad grą wciąż będą trwały:
-
Nie widzę opcji, żeby Cyberpunk 2077 odłożyć na półkę
. Jesteśmy przekonani, że uda nam się doprowadzić grę do takiego stanu, w którym będziemy mogli być z niej dumni i dzięki temu z powodzeniem
sprzedawać ją przez kolejne lata
- ujawnił Adam Kiciński.


Niedawno w mediach pojawiła się także informacja o tym, że producent zrezygnował z prac nad wersją multiplayer. Firma stwierdziła, że opracowanie wersji wieloosobowej wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem, a ona sama nie ma doświadczenie w tym segmencie:
Kiciński w rozmowie z Reutersem zapewnił także, że ostatni incydent z włamaniem hakerów nie spowodował utraty istotnych danych. Dodał także, że firma zamierza dokonać na rynku kilku przejęć, których rezultatem ma być tworzenie od 2022 r. jednocześnie przynajmniej dwóch wysokobudżetowych gier.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA