Logo
  • DONALD
  • CENA YOUTUBE PREMIUM OSTRO DO GÓRY, FIRMA MÓWI O "TRUDNEJ DECYZJI"

Cena YouTube Premium ostro do góry, firma mówi o "trudnej decyzji"

02.11.2023, 14:30
Od dziś użytkownicy
YouTube Premium i YouTube Music Premium
korzystający z planów indywidualnych, rodzinnych i studenckich będą musieli
płacić więcej za subskrypcję.
Zmiana cen ma dotyczyć użytkowników z Argentyny, Australii, Austrii, Chile, Niemiec, Turcji i Polski.
W naszym kraju cena
pakietu rodzinnego
ma wzrosnąć z
35,99 do 46,99 zł
. YouTube Premium dla użytkowników indywidualnych ma kosztować 25,99 zł. Wcześniej cena ta wynosiła 23,99 zł. Z kolei cena pakietu dla studentów ma wzrosnąć o 1 zł do 14,99 zł. Serwis podwyżki tłumaczy chęcią utrzymania usługi na najwyższym poziomie:
"Aby móc dalej dostarczać usługę i funkcje na najwyższym poziomie, zwiększamy cenę Twojej subskrypcji do 46,99 zł. Nie jest to dla nas łatwa decyzja, ale zmiana ceny pozwoli nam nadal ulepszać usługę Premium i wspierać twórców i wykonawców, których oglądasz w YouTube" - komunikat takiej treści otrzymują subskrybenci usługi w Polsce.
Co więcej, serwis potwierdził oficjalnie
włączenie usługi blokującej blokowanie reklam
. W związku z tym nie będzie można już korzystać z AdBloków.
"Korzystanie z blokerów reklam narusza Warunki korzystania z usługi YouTube. Rozpoczęliśmy globalną kampanię mającą na celu zachęcenie widzów z włączonymi blokadami reklam do włączenia reklam w YouTube lub wypróbowania YouTube Premium bez reklam. Reklamy wspierają zróżnicowany ekosystem twórców na całym świecie i umożliwiają miliardom dostęp do ulubionych treści w YouTube" - przekazał rzecznik platformy.
W Polsce YouTube Premium i YouTube Music zostały uruchomione w 2019 roku. YouTube Premium oferuje oglądanie treści bez reklam. Oprócz tego subskrypcja pozwala na pobieranie materiałów do obejrzenia offline, możliwość odtwarzania w tle na urządzeniach mobilnych.

Dokarm kaczkę przez internet

Zobacz, co zrobimy z twoimi pieniędzmi:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA