Logo
  • DONALD
  • SERIAL FALLOUT STAŁ SIĘ TAKIM SUKCESEM, ŻE JUŻ DOSTAŁ DECYZJĘ O NOWYM SEZONIE

Serial Fallout stał się takim sukcesem, że już dostał decyzję o nowym sezonie

19.04.2024, 11:30
W zeszłym tygodniu na platformie
Amazon Prime
zadebiutował serial
Fallout
oparty na serii gier Bethesda Game Studios. Produkcja okazała się hitem i zbiera znakomite recenzje. Pojawiają się opinie, że to
najlepiej zekranizowana gra w historii
, twórcy chwaleni są za doskonałe przeniesienie na ekran świata gry, przychylnie oceniana jest także obsada. Co więcej, wzrosło też zainteresowanie grami z serii. Nawet Fallout 76 uznawany za najsłabszą część bije rekordy popularności na Steamie. 
Pisaliśmy o tym tutaj:
Teraz, tydzień po premierze serialu, Amazon poinformował, że podpisał umowę na
przygotowanie kontynuacji
:
"Jonah, Lisa, Geneva i Graham oczarowali świat tym przełomowym, pełnym szaleństwa serialem. Fani tej kultowej gry zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko, ale wydaje się, że spełniliśmy ich oczekiwania, jednocześnie przyciągając miliony nowych fanów do uniwersum. Obsada na czele z Ellą Purnell, Aaronem Motenem, Waltonem Gogginsem i Kyle’em MacLachlanem powaliła na kolana. Jesteśmy podekscytowani, że
możemy po tygodniu od premiery ogłosić powstanie drugiego sezonu
, w którym zabierzemy widzów jeszcze dalej w głąb surrealistycznego świat Fallouta" - przekazał Amazon.
Do informacji o drugiej serii Fallouta odnieśli się w oświadczeniu także producenci wykonawczy serialu, czyli Jonathan Nolan i Lisa Joy:
"Chwała naszym obłędnie genialnym showrunnerom, Genevie Robertson-Dworet i Grahamowi Wagnerowi, naszej odjazdowej obsadzie, Toddowi Howardowi i Jamesowi Altmanowi oraz wszystkim legendom z Bethesdy, a także Jen Salke, Vernonowi Sandersowi i niesamowitemu zespołowi z Amazona za ich niesamowite wsparcie dla tego serialu.
Nie możemy się doczekać, by znów wysadzić świat w powietrze
" - przekazali.
Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie może pojawić się drugi sezon serialu, jednak można przypuszczać, że przy tak szybkiej decyzji o kontynuacji serialu, premiera drugiego sezonu będzie miała miejsce już w przyszłym roku:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA