Logo
  • DONALD
  • PUTIN TWIERDZI, ŻE BARDZIEJ PASUJE MU BIDEN NIŻ TRUMP, BO TEN DRUGI JEST NIEPRZEWIDYWALNY

Putin twierdzi, że bardziej pasuje mu Biden niż Trump, bo ten drugi jest nieprzewidywalny

16.02.2024, 07:00
Wybory prezydenckie w USA
zbliżają się wielkimi krokami. Według planów odbędą się w listopadzie. Prawdopodobnie o fotel prezydenta zawalczy Joe Biden z Donaldem Trumpem. W jednym z wywiadów o wybory w USA został zapytany
Władimir Putin
. Dziennikarz zapytał go, który z kandydatów będzie
lepszy dla Rosji
na stanowisku prezydenta.  Co ciekawe Putin stwierdził, że zdecydowanie lepszy będzie dla Rosji Joe Biden, ponieważ jest bardziej przewidywalny niż Donald Trump.
-
Joe Biden
. Jest osobą bardziej doświadczoną, przewidywalną. (...) Ale będziemy współpracować z każdym amerykańskim przywódcą, któremu ufa amerykański naród - odparł.
Putin został także zapytany o doniesienia na temat stanu zdrowia prezydenta Joe Bidena i jego wieku. Przywódca Rosji stwierdził, że to wszystko jest kampanią wyborczą:
- Myślę, że wewnętrzna kampania polityczna, kampania wyborcza, nabiera tempa w Stanach Zjednoczonych, przybiera coraz ostrzejsze formy. I niewłaściwe jest, abyśmy ingerowali w ten proces - stwierdził.
- Słuchaj, spotkałem się z Bidenem w Szwajcarii, to było trzy lata temu. Już wtedy mówiono, że jest niekompetentny. Nic podobnego nie zauważyłem. (...) A to, że gdzieś, wysiadając z helikoptera, uderzył się w głowę? No cóż... Kto w naszym kraju nie uderzył się gdzieś w głowę, niech pierwszy rzuci kamieniem - dodał.
Warto nadmienić, że z sondażu Reuters/Ipsos opublikowanego pod koniec stycznia wynika, że aż 40 procent amerykańskich wyborców w zbliżających się wyborach zagłosowałoby na Donalda Trumpa, a 34 procent - na Joe Bidena.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA