Logo
  • DONALD
  • FUNDACJA RYDZYKA DRENUJE PAŃSTWO PÓKI MOŻE, TERAZ PIENIĄDZE POSZŁY NA PORADNIKI MAŁŻEŃSKIE

Fundacja Rydzyka drenuje państwo póki może, teraz pieniądze poszły na poradniki małżeńskie

10.11.2023, 13:45
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ponownie wsparło fundację Lux Veritatis Tadeusza Rydzyka, Tym razem środki z programu "Po pierwsze Rodzina!" zostaną przeznaczone na realizację projektu Wygraj małżeństwo. Fundacja na ten cel otrzymała
450 tysięcy zł
.
Lux Veritatis zaplanowała 10 audycji, każda po 15 minut, skierowanych do młodych ludzi. Cykl ma na celu "stworzenie
pozytywnego wizerunku małżeństwa
, jakim jest związek kobiety i mężczyzny oraz przekazanie odbiorcom wiedzy, konkretnych wskazówek i podpowiedzi dotyczących dorosłości, odpowiedzialności, rodziny, małżeństwa i macierzyństwa, ojcostwa i rodzicielstwa". Fundacja chce w ten sposób nauczyć odbiorców podziału obowiązków z małżonkiem oraz rozwiązywania konfliktów. 
Research ma kosztować 10 tysięcy zł, przygotowanie scenariuszy 12 tysięcy zł, produkcja 290 tysięcy, montaż obrazu 40 tysięcy, a montaż dźwięku - 5 tysięcy. Umieszczenie materiałów wideo na platformie VOD TV Trwam to kolejne 5 tysięcy, realizacja zwiastunów to koszt w wysokości 21 tysięcy. Ponadto sama kampania promocyjna została wyceniona na 5,4 tysiąca zł. Do tego dochodzi 21,6 tysiąca zł na opłacenie pracowników.
TV Trwam twierdzi, że widownia jednorazowej audycji to około
500 tysięcy widzów
, a najliczniejszą grupę stanowią osoby w przedziale od 25 do 49 lat oraz od 15 do 24 lat. Dlatego stacja szacuje, że projekt małżeński trafi do 550 tysięcy osób. 
Wirtualna Polska wskazała, że od początku rządów PiS podmioty związane z Tadeuszem Rydzykiem otrzymały z państwowych instytucji i spółek co najmniej 379 428 695 zł.
Zobacz też:

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA