Logo
  • DONALD
  • TVP W TYM ROKU SIĘ SZARPNĘŁA I POŚWIĘCIŁA WOŚP CAŁE 13 SEKUND W "WIADOMOŚCIACH"

TVP w tym roku się szarpnęła i poświęciła WOŚP całe 13 sekund w "Wiadomościach"

30.01.2023, 09:25
Wczoraj odbył się
31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
. Tym razem celem zbiórki było wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pomagający w walce z 
sepsą.
Wczorajszy finał WOŚP został zakończony kwotą deklarowaną 154 606 764, 00 złotych. Wynik 31. Finału WOŚP zostanie ogłoszony 31 marca 2023 roku.

Zaakceptuj pliki cookies Meta (Facebook), aby zobaczyć ten post.

Telewizja Publiczna
w ostatnich latach nie pała sympatią do WOŚP. W 2017 roku podczas finału WOŚP  TVP zamazało posłowi PO Arkadiuszowi Myrsze serduszko, które miał naklejone na ubraniu. Z kolei w 2020 roku gość programu Pytanie na śniadanie został wyproszony ze studia z powodu naklejonego serduszka WOŚP na ubraniu:
Wczoraj mimo finału WOŚP w głównym programie informacyjnym TVP, jakim są
Wiadomości
, nie wyemitowano
ani jednego materiału o akcji Jurka Owsiaka
. W programie znalazła się jedyna
13-sekundowa wzmianka o zbiórce
:
- Trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra dla małych i dużych. To zbiórka pieniędzy na sprzęt do diagnostyki zakażeń. Wszystko pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą" - powiedziała prowadząca program Marta Kielczyk.
Podobna wzmianka pojawiła się także w
Teleexpressie
:

Zaakceptuj pliki cookies Twitter/X, aby zobaczyć ten tweet.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA