Logo
  • DONALD
  • KRAKÓW: HOTEL ZORGANIZOWAŁ AKCJĘ CHARYTATYWNĄ I OFERUJE BEZDOMNYM POKOJE ZA ZŁOTÓWKĘ

Kraków: hotel zorganizował akcję charytatywną i oferuje bezdomnym pokoje za złotówkę

26.10.2020, 11:40
Pergamin Old Town Apartments
w Krakowie
zorganizował
akcję charytatywną,
w ramach której
oferuje pokoje dla bezdomnyc
h. Dzięki temu przetrwają oni zimę. Do 15 listopada organizatorzy akcji będą zbierać zgłoszenia osób zainteresowanych pobytem w okresie zimowym
od grudnia 2020 r. do marca 2021 r.
w obiekcie przy ul. Św. Gertrudy w Krakowie. 


Pokoje będą udostępnione za
1 złotych miesięcznie
. Warunkiem przebywania w hotelu będzie odpowiednie zachowanie.
"Szanowni Państwo, w związku z brakiem możliwości działalności hotelowej z uwagi na pandemię dysponując wolnymi pokojami ogłaszamy akcję charytatywną: "Dach nad głową za 1 zł". Akcja polegać będzie na tym, że w okresie do 15.11.2020 r. będziemy przyjmować zgłoszenia osób zainteresowanych pobytem w okresie zimowym od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. w naszym obiekcie przy ul. Św. Gertrudy 10 w Krakowie przy czym skierowana jest wyłącznie dla osób bezdomnych i potrzebujących, przy czym zastrzegamy, że będziemy powyższe weryfikować i zastrzegamy sobie prawo dowolnego wyboru osób którym zostaną udostępnione pokoje, jak również prawo odwołania akcji w każdym czasie. Pokoje będą udostępnione za 1 zł miesięcznie.
Warunkiem będzie również odpowiednie zachowanie w obiekcie - weryfikacja cotygodniowa, osoby nie przestrzegające regulaminu utracą prawo pobytu
" - napisał na Facebooku właściciel hotelu.
"Jeżeli znacie takie osoby proszę przesyłajcie nam informacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji akcji oraz dokumenty, które umożliwią nam weryfikacje. O tym kogo wybraliśmy poinformujemy do 20.11.2020 r.
Musimy sobie pomagać w tych trudnych czasach i dysponując miejscami chcemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują!
Udostępnicie? Macie jakieś osoby potrzebujące? Dawać, dawać" - dodał.
Zobacz też:

Hej, jesteś na Donald.pl

Donald to więcej zdrowego rozsądku w polskich mediach. Opisujemy ważne wiadomości z dystansem, bo wszyscy potrzebujemy trochę dystansu i oddechu.

Dlaczego warto nas wspierać na Patronite?

1. Bo pójdziemy w twoim imieniu tam, gdzie ty nie możesz i napyskujemy tak, jak tobie nie wypada.

2. Bo zaczął się kryzys i nie powstanie teraz nic lepszego. Media będą się dalej degenerować i mówić to, za co ktoś zapłacił, udając że to nie reklama.

3. Bo wspierasz dziennikarstwo wolnościółkowe, a w korpomediach jest dziennikarstwo klatkowe. Nasze jest zdrowsze.

Kliknij, przeczytaj, rozważ: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA