Logo
  • DONALD
  • STREAMERKA ZNANA Z PÓŁNAGICH WYSTĘPÓW NA TWITCHU W KOŃCU PRZENIOSŁA SIĘ NA ONLYFANS

Streamerka znana z półnagich występów na Twitchu w końcu przeniosła się na OnlyFans

29.06.2022, 11:45
Kaitlyn Michelle Siragus
, znana z transmisji w skąpych kostiumach kąpielowych prowadzonych w dmuchanym basenie, po raz pierwszy opublikowała kompletnie
nagie treści na swoim koncie na OnlyFans
. Streamerka występująca pod pseudonimem
Amouranth była wielokrotnie banowana na Twitchu
z powodu naginania obowiązującego regulaminu społeczności. 
 
Twórczyni internetowa już wcześniej publikowała na swoim OnlyFans treści erotyczne, jednak dopiero jej "nagi debiut" zaowocował w memy i żarty. Przypomnijmy, że w lutym było głośno o "zapachowych słoikach", które były wypełnione gazami celebrytki.
 
Streamerki pokroju Amouranth czy Belle Delphine muszą szukać nowych kanałów, dzięki którym dotrą do swoich fanów. W 2021 roku Siragus żaliła się, że Twitch pod naciskiem swojej społeczności zareagował na półnagie transmisje i
wyłączył jej możliwość zarabiania
. Dodała, że
nie otrzymała wcześniej żadnego ostrzeżenia
i dopiero w statystykach zauważyła, że zniknęły jej przychody z reklam. Podczas kolejnej transmisji mówiła, że złości ją nie to, że wyłączono jej reklamy, ale że wcześniej nie dostała informacji, że np. łamie regulamin:
 
Influencerka jest świadoma, że jej sukces zbudowany na kontrowersji może pewnego dnia się skończyć, dlatego stale inwestuje w różne biznesy. Amouranth kupiła już ponad 22 tysięcy akcji producenta papierosów i tytoniu czy zainwestowała 10 milionów dolarów w lukratywne stacje paliw. 

Dokarm kaczkę przez internet

Dzięki, że jesteś na Donald.pl. Zobacz nasz manifest na Patronite, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

* Sprawdź nasz kanał na Telegramie - codziennie wysyłamy tu najważniejsze wiadomości: https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA