Logo
  • DONALD
  • NOWACKA O BIEDRONIU: TO SMUTNE, ŻE URZĄDZIŁ NA MNIE ATAK

Nowacka o Biedroniu: to smutne, że urządził na mnie atak

16.09.2018, 06:28
fot. East News
Decyzja
Barbary Nowackiej
o połączeniu stowarzyszenia
Inicjatywa Polska z Koalicją Obywatelską
i start z list
PO i . Nowoczesnej
wywołała wiele kontrowersji na lewicy. Działania Nowackiej nie spodobały się Robertowi Biedroniowi, który w jednym z wywiadów w Radiu Zet, w ostrych słowach odniósł się do jej decyzji:
Nie wierzę w to oszustwo, to jest wielkie oszustwo! Polacy już powiedzieli, że nie chcą PO w takiej formule. Jeżeli PO tego nie zrozumie, a nie rozumie, to nic z tego nie będzie. Nawet Barbara im nie pomoże, bo to musi być wiarygodne i autentyczne
. Nowacka rozwodni się w 
nijakości ideowej PO. 
Przegrywała wszystkie kolejne wybory, musiała dokonać dramatycznego wyboru. Kibicuję jej i mam nadzieję, że uda jej się ta droga, którą teraz wybrała
.
Na słowa Biedronia Nowacka odpowiedziała w programie
Babilon
na antenie
TVN24:
Trochę to smutne, że kiedy stoimy po jednej stronie barykady, walcząc wspólnie o demokrację, Robert mówi tyle pięknych słów o wspólnocie i demokratycznym froncie, a kiedy tylko coś nie jest według schematu, który sobie założył, urządza atak. Robert Biedroń nie staruje w wyborach samorządowych. Koalicja Obywatelska idzie do tych wyborów.
Dzisiaj można krytykować to co się wydarzy, ale dobrze jest raczej spojrzeć do dzisiaj jest w programie.
Inicjatywie Polska udało się wynegocjować wiele spraw dla mnie i mojego środowiska ważnych, na tyle na ile dotyczy to działań na poziomie sejmików wojewódzkich.
I teraz pytanie czy lepiej jest być skutecznym chodząc po mediach i krytykując innych, czy realnie wdrażając program, idąc z kimś , kto daje gwarancje, że tam gdzie będzie mógł, ten program będzie wdrażał.
fot. East News

Dokarm kaczkę na Patronite

Zobacz nasz manifest, dowiedz się co próbujemy zrobić i czy chcesz być tego częścią:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA