Logo
  • DONALD
  • PREMIERA CYBERPUNK 2077 ZNOWU PRZESUNIĘTA. TYM RAZEM O 2 MIESIĄCE

Premiera Cyberpunk 2077 znowu przesunięta. Tym razem o 2 miesiące

19.06.2020, 06:15
Cyberpunk 2077
to jedna z bardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Początkowo jej premiera zaplanowana była na kwiecień 2020 roku. To jednak nie udało się. Twórcy w styczniu tego roku poinformowali, że premierę gry trzeba przełożyć ze względu na "zapewnienie dodatkowego czasu na prace związane z testowaniem gry, usunięciem usterek i nadaniem jej ostatecznego szlifu".
Gra miała mieć swoją
premierę 17 września 2020 roku
. Okazuje się, że i to się nie uda. Twórcy Cyberpunk 2077 opublikowali oświadczenie, w którym informują o kolejny
przełożeniu premiery gry, tym razem na 19 listopada 2020 roku
.
"Przesunięcie daty premiery wynika
z konieczności finalnego dopracowania gry i usuwania błędów
. Powyższe działania wymagają od Spółki zabezpieczenia dodatkowego czasu i nie wpływają na ukończoną już zawartość gry, jej gameplay oraz testy Cyberpunka 2077 rozpoczęte w tym tygodniu przez niezależnych dziennikarzy z całego świata (tzw. hands-on)" - napisano w oświadczeniu.
"W momencie, w którym piszemy te słowa, "
Cyberpunk 2077" jest gotowy zarówno pod względem treści, jak i gameplay'a
. Na miejscu są questy, wstawki filmowe, umiejętności, przedmioty oraz wszystkie inne dobrodziejstwa, które Night CIty ma do zaoferowania. Ale obfitość treści oraz złożone procesy, które muszą ze sobą współgrać, są to kwestie, które wymagają należytego sprawdzenia, zbalansowania, mamy także do poprawienia sporo mniejszych niedociągnięć.
Wielki otwarty świat gry oznacza wielką liczbę rzeczy, które trzeba po prostu "doprasować". Dodatkowy czas spędzimy właśnie to robiąc”
- napisano.
Na 25 czerwca zaplanowano
Night City Wire
, czyli wydarzenie przy okazji, którego gracze prawdopodobnie poznają nowe szczegóły dotyczące Cyberpunka 2077.

Hej, jesteś na Donald.pl

Jesteśmy niezależnym portalem, który sprawdza informacje i podaje ich źródła. Piszemy o ciekawych i ważnych wydarzeniach, o ludziach i o popkulturze. Promujemy też Wasze materiały: donald.pl/sortownia.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia wysyłamy codziennie na Telegramie. Wystarczy zainstalować aplikację Telegram i kliknąć tu: https://t.me/donaldplnews

Instagram: https://www.instagram.com/donald.pl

Sprawdź naszą stronę główną:

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA