Logo
  • DONALD
  • OD LEGENDY PO "NO DIDDY" JAKO ZASTĘPSTWA "NO HOMO", AFERA PUFF DADDY'EGO STAŁA SIĘ MEMEM

Od legendy po "no Diddy" jako zastępstwa "no homo", afera Puff Daddy'ego stała się memem

29.03.2024, 08:45
W poniedziałek amerykański departament bezpieczeństwa wewnętrznego potwierdził, że
agenci federalni przeszukali nieruchomości
w Los Angeles, Miami i Nowym Jorku,
które należą do rapera Seana "Diddy’ego" Combsa
, lub są z nim powiązane. Sprawa ma być związana z
oskarżeniami o handel ludźmi i przemoc seksualną
.
"Dziś Departament Bezpieczeństwa z Nowego Jorku przeprowadził działania w ramach toczącego się dochodzenia, z pomocą Departamentu Bezpieczeństwa z Los Angeles i Departamentu Bezpieczeństwa z Miami i lokalnych partnerów, zajmujących się egzekwowaniem prawa. Dalsze informacje przekażemy, gdy tylko będą dostępne" - przekazano.


Raper znany także jako Puff Daddy jest legendą na światowej scenie muzycznej. Oprócz tego jest także prężnie działającym biznesmenem. Jego majątek obecnie szacowny jest na około 800 milionów dolarów, a jego wpływy biznesowe są bardzo rozległe. To jednak może mu nie pomóc.
Według medialnych doniesień, powołujących się na źródła zbliżone do sprawy, urzędnicy federalni mieli przesłuchać
trzy kobiety i mężczyznę w związku z zarzutami dotyczącymi handlu ludźmi
w celach seksualnych,
napaści na tle seksualnym
oraz pozyskiwanie i
dystrybucję nielegalnych narkotyków i broni palnej
. Podczas akcji służb w jego posiadłościach znaleziono ukryte kamery oraz broń, która została zarekwirowana przez władze federalne.
Raper został także pozwany o przemoc seksualną przez producenta muzycznego Rodneya "Lil Roda" Jonesa. Diddy miał go także zmuszać do współżycia z prostytutkami. Lil Rod twierdził, że był zmuszany przez rapera do "rekrutowania pracownic seksualnych". Na  sławnych imprezach regularnie miały gościć niepełnoletnie dziewczyny, które miały być odurzane przez Combsa i wykorzystywane seksualnie.
Producent miał mieszkać i podróżować z Seanem Combsem w okresie od września 2022 roku do listopada 2023. Prawnicy Lil Roda twierdzą, że był on pod wpływem narkotyków i "wspomina, jak obudził się nagi, z zawrotami głowy i zdezorientowany":
"Leżał w łóżku z dwiema prostytutkami i panem Combsem" - dodano.
Producent żąda odszkodowania w wysokości 30 milionów dolarów. Wcześniej pozew przeciwko Diddy'emu złożyła była dziewczyna. Cassandra "Cassie" Ventura pozwała go w listopadzie 2023 roku pozwała go o gwałt, do którego miało dojść w 2018 toku i molestowanie seksualne, które miało trwać latami. Ostatecznie jednak pomiędzy Cassie a Diddym doszło do porozumienia. Według medialnych doniesień raper miał jej zaoferować "ośmiocyfrową sumę za milczenie".
W trakcie przeszukań Diddy miał się znajdować poza swoimi posiadłościami, jednak jak podają media, zdążył on porozmawiać z agentami federalnymi.
W sieci krążą plotki na temat orientacji seksulanej Diddy'ego. Pojawiło się wiele memów i żartów z tym związanych. Nowy slang "No Diddy" zastępuje termin "No Homo", który ma odrzucać insynuacje o homoseksualizmie.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA