Logo
  • DONALD
  • KOŁODZIEJCZAK NAJPIERW ZGODZIŁ SIĘ NA DEBATĘ O ROLNICTWIE U STANOWSKIEGO, POTEM SIĘ PRZESTRASZYŁ, A TERAZ ZNOWU SIĘ ZGODZIŁ

Kołodziejczak najpierw zgodził się na debatę o rolnictwie u Stanowskiego, potem się przestraszył, a teraz znowu się zgodził

21.02.2024, 17:45
Dziś o godzinie 20 na Kanale Zero odbędzie się
debata o rolnictwie
, w której udział miał wziąć wiceminister Michał Kołodziejczak. Krzysztof Stanowski poinformował dziś przed godziną 11, że poseł jednak zrezygnował i zastąpi go Anna Bryłka z Konfederacji.
"Minister Kołodziejczak bardzo chciał wziąć udział w debacie o rolnictwie, ale
nagle mu ochota przeszła.
Chyba dlatego, że zobaczył na Twitterze, że w studiu będą też normalni rolnicy. Mówił, że każda godzina mu pasuje i się dostosuje, ale teraz ma obowiązki ministerialne" - napisał Stanowski.
Dwie godziny później pojawiła się kolejna aktualizacja. Okazało się, że wiceminister ponownie zmienił zdanie i finalnie pojawi się w studiu. 
"Panią Anną Bryłkę osobiście przeprosiłem za kolejną zmianę, zaproszę ją w najbliższych tygodniach. Bardzo dziękuję, że wyraziła chęć zastąpienia ministra Kołodziejczaka w takim trybie last minute" - podkreślił.
W debacie wezmą udział również były minister rolnictwa, doradca prezydenta i poseł PiS Jan Krzysztof Ardanowski; pracownik Agencji Restrukturyzacji Agnieszka Beger; prof. Adam Niewiadomski z Uniwersytetu Warszawskiego; prezes Polskiej Grupy Mleczarskiej Jarosław Malczewski oraz rolnicy, którzy biorą udział w trwających protestach. 
Od 9 lutego w Polsce trwa
protest rolników
. Sprzeciwiają się oni wprowadzeniu Zielonego Ładu oraz napływowi towarów z Ukrainy. Rolnicy w sieci nawołują także do bojkotu spółek, które miały sprowadzać z Ukrainy zboże, niespełniające warunków, jakie muszą spełniać producenci rolni w UE. Miało być ich aż 500. 
 

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »

Źródła:

2. Krzysztof Stanowski on Twitter: "No to zmiana.Minister @EKOlodziejczak_ jednak będzie podczas wieczornej debaty.Panią @annabrylka osobiście przeprosiłem za kolejną zmianę, zaproszę ją w najbliższych tygodniach. Bardzo dziękuję, że wyraziła chęć zastąpienia ministra Kołodziejczaka w takim trybie last minute. https://t.co/QpgZXoeHwL / Twitter"https://x.com/K_Stanowski/status/1760272621931798806?s=20
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA