Logo
  • DONALD
  • ANNA LEWANDOWSKA SZUKA CEO "KULEK MOCY", KTÓRE "ZROBIŁY Z NIEJ PRZEDSIĘBIORCZYNIĘ" I POPCHNĘŁY JEJ ŻYCIE W NOWYM KIERUNKU

Anna Lewandowska szuka CEO "kulek mocy", które "zrobiły z niej przedsiębiorczynię" i popchnęły jej życie w nowym kierunku

05.04.2022, 15:15
Anna Lewandowska poszukuje nowego CEO
swojej firmy produkującej
słynne kulki mocy
, które robiły furorę w szatni drużyny jej męża Roberta. Celebrytka opublikowała ofertę pracy w serwisie LinkedIn, w której zamieściła całą listę wymagań i obowiązków przyszłego opiekuna Foods by Ann.
"Mam do nich ogromną słabość, nie tylko dlatego, że uwielbiam słodycze. To właśnie od nich zaczęła się moja przygoda z biznesem. W skrócie: wieeeeele lat temu przygotowywałam je dla Roberta przed treningami.
Koledzy z drużyny chętnie mu podjadali
i pojawił się pomysł, by robić zdrowe przekąski masowo" - czytamy na wstępie ogłoszenia Lewandowskiej.
Influencerka przyznaje, że to właśnie ta
firma zrobiła z niej "przedsiębiorczynię"
.
"To dzięki niej najwięcej się nauczyłam. To ona popchnęła moje życie w nowym kierunku. Możecie sobie więc wyobrazić, jak duży czuję do niej sentyment i w związku z tym, jak ważny jest dla mnie dzisiejszy post" - dodała.
Przyszły Chief Executive Officer lub po prostu dyrektor generalny musi posiadać m.in. wykształcenie wyższe, min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, a także umiejętność pracy pod presją czasu. 
W zamian gwiazda branży fitness oferuje "
interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
dostarczającą wiele satysfakcji zawodowej" czy "praktyczną
możliwość kształtowania przyszłości firmy
oraz jej sukcesów". Na samym końcu jest mowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu i motywacyjnym systemie wynagrodzeń, jednak nie podano żadnych szczegółów. 
Osoba, która zdecyduje się na pracę w Foods by Ann, będzie musiała wziąć odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy, kreować i realizować strategię biznesową, zarządzać zespołem managerów czy stale analizować działania konkurencji.

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA