Logo
  • DONALD
  • ŚPIEWAK: "MAM NOWEGO TROLLA. NAZYWA SIĘ AGNIESZKA HOLLAND"

Śpiewak: "Mam nowego trolla. Nazywa się Agnieszka Holland"

13.06.2018, 12:03
Bój o Warszawę trwa. Wspólnym kandydatem na prezydenta stolicy z ramienia lewicy jest
Jan Śpiewak,
 radny z warszawskiego Śródmieścia i byłym lider ruchu 
Miasto Jest Nasze
. Znany jest także z zaangażowania między innymi w nagłaśnianie afery reprywatyzacyjnej.
Na swoim
Facebooku
Śpiewak pożalił się, że "hejtuje" go ostatnio 
Agnieszka Holland.
Mam nowego trolla. Nazywa się Agnieszka Holland.
Jest to dla mnie zaskoczenie, ale wszędzie z zapałem komentuje wpisy o mnie. Bardzo cenie jej filmy, ale rzeczy, które o mnie wypisuje są dla mnie dość porażające "koniunkturalista, egoista, ukryta opcja pisowska".
 
Zastanawiam się skąd ten hejt kulturalnych niby ludzi z tak zwanych środowisk opiniotwórczych idzie.
Wydaje mi się, ze to jest kwestia poczucia winy. Odpisałem w końcu pod jednym z wielu jej komentarzy:
Pani Agnieszko, dużo obraźliwych słów padło z Pani ust pod moim adresem w ciągu ostatnich kilku tygodni. Nie wiem czym zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie, ale najwyraźniej bardzo Panią czymś ubodłem.
Postaram się najprościej na świecie: to PO otworzyło drogę do zwycięstwa PiSu, to PO łamało prawa człowieka w centrum europejskiej stolicy, to mąż wiceszefowej PO przejął ukradzioną przez szmalcowników kamienicę, to PO na masową skalę łamała prawa człowieka i elementarne zasady praworządności, to Rafal Trzaskowski popiera wyburzenie XIX wiecznej parafii św Barbary, żeby Kardynał Nycz mógł sobie wybudować wieżowiec na gruzach starej Warszawy, to Trzaskowski opowiada, że będzie oddawał nieruchomości z ludźmi w środku, to PO wypuściło homofobiczny atak na mnie wczoraj, to PO rozsiewa fakenewsy na mój temat. PO odpowiada za syf polityczny w którym dzisiaj żyjemy.
To ja jako pierwszy ujawniłem rosyjskie powiązania Antoniego Macierewicza, to my w trzy dni zorganizowaliśmy jedną z największych demonstracji przeciwko upartyjnieniu sądów w wakacje.
To my zatrzymaliśmy wyrzucanie ludzi na bruk. Rozumiem, że Pani środowisko bardzo nabroiło, zrobiło bałagan, wylało kawę na dywan.
To Pani czynem i słowem umacniała niszczącą naszą demokrację status quo. Nie potrafi Pani posprzątać po bałaganie, który sama zrobiła, to proszę przynajmniej nie przeszkadzać tym, którzy próbują coś z tym zrobić.
 
 

Masz Telegram? Sprawdź nasz kanał

Wysyłamy świeże newsy i wideo prosto na Telegram. Kliknij, to niczego nie przegapisz: 

https://t.me/donaldplnews

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA