Logo
  • DONALD
  • MODELKA OSKARŻYŁA POLSKIEGO RAPERA O MALTRETOWANIE I POBICIE, ON JĄ TEŻ

Modelka oskarżyła polskiego rapera o maltretowanie i pobicie, on ją też

13.11.2019, 08:20
[reklama]
Wczoraj
22-letnia modelka Wiktoria Cwynar
oskarżyła na Instagramie swojego
partnera rapera Kartky’ego
, że ten
znęcał się nad nią
. Na dowód opublikowała na swoim Instagramie screeny z prywatnych rozmów, a także opisała, jak raper się nad nią znęcał. Jakub Jankowski miał ją "
bić, ciągnąć za włosy po podłodze i dusić".
Dziewczyna przyznała w relacji na Instagramie, że
zmaga się z depresją,
która po części ma być efektem dwuletniego związku z Jankowskim.
"Kartky, dość już udawania, niech prawda wyjdzie na jaw, choćby i mnie miało to pociągnąć na dno. A sprawiedliwości niech stanie się zadość" - napisała na Instastories Wiktoria.
Dziewczyna udostępniła także
screeny rozmów, na których można przeczytać, jak raper ją obraża.
"Wiem, że mogę teraz zostać pozwana do sądu o zniesławienie. Wiem, że mogę zostać oczerniona, moja kariera fotomodelki zniszczona - wielokrotnie słyszałam, że jeśli ujawnię jakiekolwiek informacje, już nigdy z nikim nie zrobię zdjęć. (...)
Nie napisałam swoich postów z chęci zemsty ani potrzeby "zaistnienia". Napisałam to dla własnego zdrowia psychicznego,
ponieważ, jeśli osoba publiczna robi coś złego, to przestaje to być kwestią prywatną" - napisała.
Raper początkowo nie chciał komentować sprawy.
Na Facebooku na grupie Outside of Society opublikował
krótki wpis:
"
Wariaty. Choroby się leczy
. (...) Żadne z was nie jest predysponowane do tego, żeby jakkolwiek domagać się jakichkolwiek wyjaśnień. (...) Nie mam zamiaru gadać z jakimiś randomami. Nie o swoim życiu. (...) Tu są moje płyty i muzyka, jak chcecie gadać to na temat muzyki, a jak nie to s*ierdalać i se załóżcie nową grupkę” - napisał.
"Poświęciłem wszystko w życiu po to, żeby robić muzykę. Jeśli jeszcze raz kiedykolwiek ktokolwiek mnie będzie próbował roz*ebać tylko dlatego, że nie pojechaliśmy, cytuję: "k*rwa, ty znowu płytę robisz, ja chcę na Malediwy, normalny chłopak to mi stawia wszystko i ma auto" - to nie ręczę za siebie. (...) Wolność słowa zaczyna mnie boleć" - dodał.
Później raper postanowił opublikować nieco obszerniejsze oświadczenie na Facebooku,
w którym twierdzi, że to jego partnerka Wiktoria znęcała się nad nim.
22-latka miała go szantażować, kopać, bić po głowie, a nawet dźgnąć nożem.
"Ok. Parę słów ode mnie. Bardzo chciałem tego uniknąć, ale niestety nie mam wyjścia.
Chciałem to załatwić prywatnie, ale Victoria nie jest tym zainteresowana.
Jeszcze wczoraj próbowałem rozmawiać z nią na ten temat, ale bezskutecznie, stąd moje oświadczenie. Jeszcze zanim rozwinę - nie mam tutaj zamiaru robić z Victorii osoby chorej psychicznie. Sam nie jestem święty, niestety, i w przeszłości popełniłem wiele błędów. Jednak to, że dostałem od Victorii kilkadziesiąt razy w głowę leżąc na ziemi, byłem potraktowany nożem czy duszony przed koncertami, to fakt" - napisał na wstępie raper.
"Prawda jest taka, że od kilku miesięcy jestem szantażowany na wielu płaszczyznach.
Przez ostatnie półtora roku zostałem wielokrotnie pobity przez Victorię. Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i dla wielu niewiarygodnie. Wszystkie te miesiące, kiedy
nosiłem "śmieszne plasterki" to efekt tego, co się działo między Nami.
Po KAŻDYM teledysku, od Amnesia Haze do Koszmaru Minionego lata, za KAŻDYM razem, kiedy Victoria nie grała w nim głównej roli, po powrocie do domu byłem kopany, uderzany telefonem w głowę (nie wspominając o innych zachowaniach).
Po koncertach robiła mi regularne awantury o „robienie sobie zdjęć z fankami”, do tego dołączmy chore pretensje o to, że muszę pracować i agresję za każdym razem, kiedy połączyła lekarstwa z alkoholem" 
- dodaje Kartky.
"W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy kilka razy przyjeżdżała do mnie do domu policja. Dwukrotnie miałem całkowicie zakrwawioną twarz, ale mówiłem, że "nic się nie stało". Interwencje policji kończyły się odwożeniem Victorii na izbę wytrzeźwień do Katowic.
Kiedy przez ostatnie miesiące jadła duże ilości tabletek, to kilka razy próbowałem jej dosłownie wyciągnąć je z ust. Victoria przekręcała sytuacje tak, że chciałem ją udusić lub poranić gardło.
Kilka sytuacji miało miejsce przy bardzo dużej ilości ludzi - niech oni sami opowiedzą, jeśli zechcą" - relacjonuje na Facebooku.
Raper twierdzi, że
próbował pomóc swojej partnerce w walce z jej chorobą:
"Żebyście dobrze mnie zrozumieli - piszę to, ponieważ sytuacja mnie do tego zmusiła, a robiłem wszystko, aby tego uniknąć. Walczyłem do końca, żeby Victorii pomóc.
Wiem, że ten toksyczny związek powinniśmy już dawno zakończyć, ale wyszło jak wyszło. Jestem świadomy, że też ewidentnie zawiniłem.
Wszystkich ludzi, którzy pochopnie mnie ocenili, proszę żeby przeczytali ten wpis. Większość moich znajomych nie podałaby mi ręki, jeśli zachowywałbym się tak, jak zostało to opisane w jej postach. Żałuje wielu rzeczy, szczególnie agresji słownej, której dopuściłem się w relacjach z Victorią. Jednak skala wydarzeń i kłamstw opisywanych przez nią przerosła moje wyobrażenie. Jeszcze kilka dni temu planowaliśmy razem nowe projekty ubrań. Jestem w szoku w związku z tym, co właśnie się dzieje. Nie pisze tego posta, żeby się wybielić. Piszę go po to, żebyście choć trochę poznali moją wersję wydarzeń" - napisał.
"
Nie będę udostępniać już nic więcej w związku z tą sytuacją
. I tak, w mojej ocenie, dowiedzieliście się już dużo za dużo o naszych prywatnych relacjach. Uważam, że tę sprawę powinien rozwiązać Sąd, jeśli Victoria nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie chcę dalej publicznie prać brudów. Wystarczy po prostu przepraszam. I ja też przepraszam. Głównie za mój agresywny ton i język. Przepraszam, że nie wszystko było tak jak trzeba w tym roku. Każdy dzień był dla mnie walką, chociaż wiem, że bycie ze mną nie należy do najłatwiejszych. Życzę Wam spokoju, a Nam powrotu do zdrowia" - dodał.
Na potwierdzenie sytuacji
Kartky opublikował na Instagramie drastyczny filmik z domowej awantury,
na którym widać, jak dziewczyna go bije.
Widać też ranę na klatce piersiowej.

Hej, przypominamy tylko:

1. Szanujemy nawet ostrą dyskusję i wolność słowa, ale nie agresję. Przemocowe treści będą usuwane.

2. W komentarzach można swobodnie używać embedów z mediów społecznościowych.

3. Polecamy założenie konta, dzięki temu możesz zobaczyć wszystkie swoje dyskusje w jednym miejscu i dodać coś (👉 Sortownia), co trafi na stronę główną.

4. Jeżeli chcesz Donalda bez reklam, dołącz do naszych patronów: https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA