Logo
  • DONALD
  • KOLEJNY WYCIEK DOKUMENTÓW NA FORUM WAR THUNDER, TYM RAZEM O F-16

Kolejny wyciek dokumentów na forum War Thunder, tym razem o F-16

18.01.2023, 14:00
Na forum dla fanów gry komputerowej War Thunder doszło do kolejnego wycieku, tym razem dokumentów dotyczących myśliwca
General Dynamics F-16 Fighting Falcon
16 stycznia użytkownik o nicku spacenavy90 napisał na forum o wczesnych testach pocisków AMRAAM AIM-120, trybu radarowego TWS oraz SCP. Do swojego wpisu załączył dokument odnośnie F-16, a konkretnie
fragment podręcznika obsługi myśliwca
. Choć jego tajność wygasła, dystrybucja nadal jest mocno ograniczona. 
Moderatorzy forum od razu usunęli wrażliwe dane. Jeden z nich skomentował, że dokumentacja jest objęta ograniczeniami i zgodnie z prawem USA publikowanie jej jest zabronione. 
Szef działu PR Gaijin Entertainment Konstantin Govorun przekazał, że dokumenty zawarte w poście zostały uznane za ograniczone w rozpowszechnianiu i zawierały informacje o zaawansowanym pocisku średniego zasięgu AIM-120 (AMRAAM) oraz jego zastosowaniu w F-16.
To nie pierwszy raz, gdy gracze War Thunder opublikowali na forum potencjalnie tajne lub zastrzeżone dokumenty dotyczące pojazdów wojskowych. W 2021 roku pojawiły się fragmenty instrukcji obsługi brytyjskiego czołgu Challenger 2. W ten sposób fan chciał przekonać twórców gry do aktualizacji pojazdu w rozgrywce.
Użytkownicy publikowali także dokumenty dotyczące francuskich czołgów Leclerc, chińskich pocisków przeciwpancernych DTC10-125 czy czołgu Typ 99. Pojawiły się nawet dokumenty szczegółowo opisujące układ opancerzenia śmigłowca szturmowego Eurocopter Tiger.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA