Logo
  • DONALD
  • PARENTINGOWA YOUTUBERKA ZOSTAŁA SKAZANA NA 60 LAT ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD DZIEĆMI

Parentingowa youtuberka została skazana na 60 lat za znęcanie się nad dziećmi

22.02.2024, 07:00
42-letnia youtuberka parentingowa Ruby Franke została
skazana na 60 lat pozbawienia wolności
za przemoc wobec swoich dzieci. Kobieta ma 30 dni na odwołanie się od tej decyzji. Taką samą karę otrzymała była partnerka biznesowa influencerki, Jodi Hildebrandt.
- Byłam tak zdezorientowana, że ​​wierzyłam, że ciemność jest światłem, a dobro jest złem. Wmówiono mi, że świat jest złym miejscem, pełnym gliniarzy, którzy kontrolują, szpitali, które ranią, agencji rządowych dokonujących prania mózgu, przywódców kościelnych pełnych kłamstwa i żądzy, mężów, którzy nie chcą chronić dzieci potrzebujących przemocy - przyznała zapłakana youtuberka. 
Kobiety zostały aresztowane pod koniec sierpnia 2023 roku. Wówczas jedno z dzieci uciekło z domu Hildebrandt przez okno i poprosiło sąsiada o pomoc. Nogi 12-letniego chłopca były
owinięte taśmą klejącą
. W domu kobiety policja znalazła kolejne dziecko w podobnym stanie - niedożywione i zaniedbane. 
- Dzieciom regularnie odmawiano jedzenia, wody, łóżek do spania i właściwie jakichkolwiek form rozrywki - mówił prokurator stanowy Eric Clark. 
Youtuberka została skazana za cztery zarzuty znęcania się nad własnymi dziećmi. Franke przyznała się do wszystkich w grudniu zeszłego roku. Za każdy z nich grozi jej od roku do 15 lat więzienia. O ostatecznej długości kary zdecyduje stanowa komisja do spraw zwolnień warunkowych. 
42-latka zyskała popularność w 2015 roku dzięki filmom o wychowywaniu swoich dzieci. Jak pisze BBC, pokazywała "typową mormońską rodzinę z przedmieść, która uczyła się w domu, gotowała, jadła i rozmawiała". Po aresztowaniu Franke czworo z sześciorga jej dzieci trafiło do ośrodka opiekuńczego.
Zobacz też:

Dokarm kaczkę przez internet

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Patronite, także jeżeli nie zamierzasz nic wpłacać. To jest nasz manifest:

https://patronite.pl/donaldpl

STRONA GŁÓWNA »
NAJLEPSZE KOMENTARZE TYGODNIA